Küsimus stakemise kohta

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Booyaka
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 249

    #1

    Küsimus stakemise kohta

    Tahaks nõu targemate inimeste käest kes on stakemisega hästi kursis.

    Nimelt tekib probleem %ide vahetamisega,

    Kõige tavalisem stakemise viis on vist see ,et üks osapooltest paneb kogu rolli nö. ntx stakeb 3000$ eest siis tehakse profit 50-50 ja see 3k$ shipitakse ka stakejale tagasi.

    Aga nüüd on probleem mis lahendus oleks siis hea kui üks osapool paneb 1500$ ja teineosapool 1500$ ehk siis kokku on neil kahepeal 3k$ siis kuidas peaks jaotama profiti? see 1500$ tuleks kindlasti stakejale tagasi saata, aga küsimus jah profiti kohta.
    Kui kellelgi on veel hoopis mingeid muid ideid siis feel free!!
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #2
    Re: Küsimus stakemise kohta

    mingi 25/75 või 30/70 diil oleks suht ok siis ju. eeldusel, et stakeja saab oma $1500 kindlalt tagasi, isegi siis kui diil jääb miinustesse.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: Küsimus stakemise kohta

      Algselt postitas Marek K.
      mingi 25/75 või 30/70 diil oleks suht ok siis ju. eeldusel, et stakeja saab oma $1500 kindlalt tagasi, isegi siis kui diil jääb miinustesse.
      See ei oleks enam stake.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #4
        Re: Küsimus stakemise kohta

        Kulud 50/50 miinuse korral. Tulud max 70/30, muidu võiks ju samahästi poole väiksemal levelil mängite. Mingi boonuse vabastamise või RB olemasolul peaks ka need jagunema samadel tingimustel.

        Comment

        Working...