NL 50

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #31
    Re: NL 50

    Algselt postitas farik666
    no miski standard.. VPIP/PFR/AF flop cbet, turn cbet, fold to flop cbet, SQUEEZE, WTSD, 3bet... saaks väikse ettekujutuse kuidas saaks stabiilset kasumit toota.. kuna endal praegu metsikult swingine see limiit.. aga alles alustan ka... pmõtselt huvitabki kuidas vähendada variatsiooni.. on miskeid näpunäiteid?
    Kui aus olla, siis väga statid midagi ei näita, kõik sõltub postflop mängust ehk staid ei näita tegelikult midagi, kui hästi keegi mängib. Muidugi, mida parem preflop mäng, seda lihtsam postflopis.



    VPIP>16 alustades oli14
    PFR%>13 alustades oli 11
    3bet%>4,1 alustades oli 2
    4bet%>1,4
    Agg>3,1 või isegi alla.
    WTSD%>24
    WTSD%>52,8
    SQZ%>3,9 oli ennem madalam.
    flop cbet> 70 aga see on selles limiidis tihti vajalik.
    fold vs flop cbet> 59
    Steal from button>37

    Edit: nüüd Starsis NL100 proovin hoopis uut stiili hakata harrastama ;D midagi 14/11 kanti jälle.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: NL 50

      Algselt postitas farik666
      no miski standard.. VPIP/PFR/AF flop cbet, turn cbet, fold to flop cbet, SQUEEZE, WTSD, 3bet... saaks väikse ettekujutuse kuidas saaks stabiilset kasumit toota.. kuna endal praegu metsikult swingine see limiit.. aga alles alustan ka... pmõtselt huvitabki kuidas vähendada variatsiooni.. on miskeid näpunäiteid?
      Minu arvates 3betid, squeezed, tunr cbet küll standard statid ei ole...

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #33
        Re: NL 50

        Tait is rait.


        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #34
          Re: NL 50

          Ma ei ole 100% kindel, aga see jõhker nonSD langus hakkas seal lõpus sellest, et läxin preflop liiga looseks ja mängisin liiga varajastest posidest liiga palju käsi. Muidugi oli ka pask run ja viimased 22k kätt on 6max.
          Liiga loose siis tähendas, et muutusin 12/9 pealt 14/11 vms, kuid avasin ntx any suited broadway any pos, big mistake vist!



          Ning selline paradiis on NL25 ja seda annab teha seal mängides 2 korda rohkem laudu!



          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #35
            Re: NL 50

            Kurat võtaks! Mu mänguplaan on sama, mis NL25-s ja mängu formaat ka ja tuba on ka sama (NL50 6-max Fulltiltpoker). Kas tõesti on siis niivõrd suur vahe on limiitides?



            Oleks nõus kasvõi diili tegema kui keegi seletaks kuidas sellele NL50-le lähenema peab.

            Comment

            • tdx
              Grinder
              • Oct 2008
              • 768

              #36
              Re: NL 50
              • Fold to 3bet on küllalt madal, ega sa OOP liiga palju ei calli? Filtreeri QQ-AA välja ja vaata käed kus oled 3beti callinud, sealt leakib üsna palju.
              • Teiseks vaata positsioonid üle, tavaliselt blindidest kaotatakse liiga palju.

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #37
                Re: NL 50

                Algselt postitas tdx
                • Fold to 3bet on küllalt madal, ega sa OOP liiga palju ei calli? Filtreeri QQ-AA välja ja vaata käed kus oled 3beti callinud, sealt leakib üsna palju.
                • Teiseks vaata positsioonid üle, tavaliselt blindidest kaotatakse liiga palju.
                1. 3-beti call OOP. Viskasin QQ-AA välja ja Panin filtritesse Called Preflop 3-bet =True ja Last act on flop = False. NL25 on 212bb/100 ja NL50 on -460bb/100-le. Ehk kui ma iga kord callimise asemel kaardid maha viskaks teeks ehk -350bb/100-le.

                2. Positsioonid
                NL25 pos bb/100:
                SB 1
                BB -31
                EP 35
                MP 1
                CO 36
                B 19

                NL50 pos bb/100:
                SB -46
                BB -28
                EP 13
                MP 17
                CO 14
                B 22

                Vaatasin ka, et NL50 on blindidelt 3bet mul kõrge 5-6 (mujalt 3-4). NL25-l aga stabiilselt 4-5 ringis. Kaitsen liialt blinde? Rohkem foldi? Ei saa ju ATs maha visata kui mingi 40% stealija tõstab avamata buttonilt järjekordselt 3bb-d. Või saab? Viskate pocketeid ka maha kuna OOP on raske valuet saada?

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #38
                  Re: NL 50

                  25NL oli minu jaoks keerulisem kui 50NL. Nitistu SB ja BB pealt ära. Postita rohkem käsi.

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #39
                    Re: NL 50

                    +1

                    Ei saanud kuidagi Nl25 hakkama. Läksin nl50 mängima - hoopis teine tera.

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #40
                      Re: NL 50

                      Tundub, et leak üks leak on "1 pair on board". Võidan seal vaid 17% juhtudest. Enamjaolt on siis vastasel trips või maja minu ülepaari v tripsi vastu. Või parem kicker. Tuleb hakata potti kontrollima / foldima. -700bb/100le ja -1K $ võiks väiksem olla.

                      Comment

                      • tdx
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 768

                        #41
                        Re: NL 50

                        Blindidest mäng tundub probleemne olevat jah.
                        Järgmiseks vaata mis olukordades sa kõige rohkem kaotad seal (3bettides vs steal / callides vs steal).
                        Tihti on fold kõige parem option, kuna positsioon mängib järjest rohkem rolli mida paremad vastased on.
                        Mängi näiteks järgmised 25k kätt nii, et vs steal 3betid ainult kitsast ranget for value blindidest (AQ+,QQ+), kõik pask foldi, poolkõvad käed (KQ,99-JJ etc) calli ja proovi showdownini saada.

                        Comment

                        Working...