NL 50

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #1

    NL 50

    Kas ainult mulle tundub, või on see hoopis omamoodi limiit? ülalpool nagu on lambaid, allpool ka, seal samas levelis on ka, aga no mujal pol eveel niimoodi peksa saanud, kui seal
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #2
    Re: NL 50

    +1

    ise olen ka tähele pannud!

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: NL 50

      Ma olen seda limiiti mänginud pool elu ;D Arvan, et miljon kätt kindlasti tuleb kokku nl50s.

      Ise arvan, et midagi erilist sellel limiidil ei ole, pigem on natuke harjumatu ehk nl25 või madalamalt tulla nl50, kus juba 3betitakse ja squeezitakse rohkem, mis võib uuele grinderile raske tunduda kuna variatsoon hakkab tänu sellele minema järjest suuremaks.

      Praegu olen mänginud ka nl100 ja ei näe erilist vahet nl50-ga, võibolla ainuke asi, et ei foldita nii kergelt enam, kui seda tehti nl50s ja ehk lükatakse ka kergemalt stackke sisse. Rohkem kindlalt erinevusi ei näe, kindlalt nl50 ei ole raskem, kui nl100 ;D

      Enamus kätest olen mänginud 12-24 lauda korraga, ehk Ongames 12-18 lauda ja Starsis 24 lauda.

      Alguses Ongames, kui alustasin mängisin stattidega 14/11 või isegi NITisemalt ja winrate oli kuskil 8bb/100 kandis, graafik oli selline:




      Siis läksin Ongames teise tuppa ja mängisin natuke LAGimalt 17/15, kui varem ning winrate järjest tõusis tänu sellele. Siis asi läks liiga hulluks juba, kui kaua ühes limiidis mänginud, hakkasin kõike laightilt tegema (statid olid vahel 24/21 isegi päevade kaupa) ja nüüd väga raske nl50 juba mängida oleks ;D



      Proovisin ka Starsis 24 laual nl50 stattidega 16/13 keskeltläbi ja väga suurt erinevust Ongame ei ole, kui siis ainult jälle tehakse mingeid ime calle, bluffe ja ei foldita, tahetakse iga kätt võita võib nii öelda.



      Arvan, et võite uskuda NL50 pole erand ega rohkem rigged, kui teised limiidid.

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #4
        Re: NL 50

        aitähh, järelikult lakun haavu natuke nl30nes ja ründan uuesti

        Comment

        • virx747
          Grinder
          • Nov 2008
          • 751

          #5
          Re: NL 50

          Algselt postitas Rahapada
          aitähh, järelikult lakun haavu natuke nl30nes ja ründan uuesti
          Palju käsi mänginud oled NL50-s?

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #6
            Re: NL 50

            Vähe ilus vaadata ikka tigrano graafikuid. :D

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #7
              Re: NL 50

              järgmise kuu jooksul plaanis ka NL50sse jõuda:-)

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #8
                Re: NL 50

                Suht köki-möki limiit, ei midagi erilist. NL25 tundus nõmedam.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #9
                  Re: NL 50

                  Mul sama lugu, rege on tublisti rohkem ning ainult fishidel peale ei saa loota.

                  Comment

                  • VinQbator
                    FPP Pro
                    • Dec 2008
                    • 214

                    #10
                    Re: NL 50

                    Krt vahe NL20l ja NL50l on vähemalt triobetis meeletu. NL20 biidin vabalt ja juba mingi pool aastat üritan minna NL50sse ja failin pidevalt. Sitt ees juba sellest jamast. Mõlemast siis viimase kuu graafikud.

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #11
                      Re: NL 50

                      mängind olen nagu olen, elu on keeruliseks kätte ära läinud... ja üsna halvaks... aga noh, nl50ne kohta võib kohe sissejuhatuseks näidata eem... pilti kuu jooksust... sesalt kus kukkuma hakkab, läksin nl50nesse

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #12
                        Re: NL 50

                        Rahapada see langus on Sul mingi 3000 kätt, selline asi võib igal ühel juhtuda, isegi head mängu tehes. Ürita aga edasi

                        Comment

                        • farik666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 834

                          #13
                          Re: NL 50

                          hästi hitivad küll nad seal.. callivad 4xbb preflop 270'ga ja obv 27 floppi... ja jube palju stationeid ka... täna 2x lasin 3bulletit kus tüübid callisid auku ostuga lõpuni...see küll ajab marru natuke...ja muidugi riverisse hittisid ka..

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #14
                            Re: NL 50

                            Algselt postitas taipupole
                            Suht köki-möki limiit, ei midagi erilist. NL25 tundus nõmedam.
                            Kusjuures oma väikest samplet ja winrate vaadata siis olen sinuga nõus. Nl25 tundus tõesti nõmedam. Fishide erinevusi oli ka näha.

                            Sõltub väga ka toast. Väga suured erinevused on ikkagi mängijate vahel riigiti. Osad kes elavad ameerikas, kes euroopas. nad kõik mängivad erinevalt

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #15
                              Re: NL 50

                              Algselt postitas antnx
                              Kusjuures oma väikest samplet ja winrate vaadata siis olen sinuga nõus. Nl25 tundus tõesti nõmedam. Fishide erinevusi oli ka näha.

                              Sõltub väga ka toast. Väga suured erinevused on ikkagi mängijate vahel riigiti. Osad kes elavad ameerikas, kes euroopas. nad kõik mängivad erinevalt
                              Kusjuures seda riigiti erinevust võiks isegi uurida. Esialgu võiks võrrelda USA vs Euroopa ;D Minumeelest USA üldine mass on NIT-mat stiili harrastav seltskond.

                              Comment

                              Working...