****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #31
    Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

    Supernova sai tehtud ja kuu on kasumis, muu pole tähtis.



    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #32
      Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

      Mõttetu kuu oli, SNGdes oli kole swong. Cashis sain ilusasti minema NL50, siis oli vaja proovida NL200 3K ja NL100 8K, kõige suuremad miinused tulid aga HUst seal lõpus. Kõrgemad limiidid polnud hullud midagi, väga short run ja kaardijooks ei olnud kõige parem. Leake muidugi on veel.
      Kuu lõpul sai Mindset lõpuks päris läbi loetud ja ca 10tundi SNGgrindersis videosid vaadatud.

      Augusti algus: BRM vaja üle vaadata ja mingid otsused teha, mis limiite ma ikka mängin ja kui suurt lossi olen võimeline taluma.




      FR ja BBdes nii hull pole
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      200 cash
      575 RB
      -932 SNG

      -157 Kokku

      (+140) Ironman saab kätte hiljem

      Comment

      • leho57
        Grinder
        • Nov 2008
        • 664

        #33
        Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

        sngdega läks ka see kuu nihusti. algus oli hea. liikusin aga limiidis ülespoole. alustasin $0,8'st ja lõpuks põlesin $10'stega. nüüd tagasi $5 peal.

        cashi on mingi 8,5k kätt mängitud, enamjaolt NL20 ja sealgi kuu viimastel päevadel kisti maapeale tagasi ja tõmmati veel paar buy-ini bankrollilt maha, et winrate't normaliseeruda :D a juhuse läbi õnnestus see tagasi saada



        igatahes, augustis vaja täis mängida veel mõned punktid, siis saab 100$ pokerstrategy boonuse lahti, cashout ja raha full tilti. seal NL25 ja 6$ sng'd ootamas...

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #34
          Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****




          -$1999 badugiga
          -$600 prop bettidega

          Augustis tahan põhiliselt ca 20-30k HU kätt mängida ja plussi tulla.

          Comment

          • blazkuh
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 400

            #35
            Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

            Alustasin uuesti tõsisemalt mängimist juuni viimastel päevadel, muidugi NL10-st siis. Mingeid eesmärke ei seadnud, tahtsin näha kuidas mäng läheb ja kas viitsin üldse lasta. Pisik tuli korralik sisse ja motivatsioon on laes, kuu lõpus sain isegi silverstariks :)

            Graph:



            Augusti eesmärgid:

            vähemalt 50k kätt
            kuu lõpus NL25
            õppida, õppida ja õppida

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #36
              Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

              Üle pika aja siis perses kuu, aga volume kah väike, kuna ikkagi suvi ju!

              Sealtmaalt, kus algab stabiilne sinise joone tõus, mängisin NL50 6maxi ning 7 sessiooni järjest olen hetkel kasumis olnud 6maxis. Tulevik on vist helge!

              Juulis tuli muidu mul üx rekord, ESIMEST KORDA ÜLDSE OLIN MA KUU LÕIKES EV JOONEST ÜLEVALPOOL ;D
              Ning seda lausa 500$ ehk siis 10BI. Päris sick. Üldiselt all inid pidasid kuu lõpus tõesti hästi ning sai ka mõned 2 outerid tõmmatud. Aga jah, ex see balansseerus sellest sitast, mis seal kuu alguse poole Full ringis lihtsalt boardidele jooxis, kui all inide peale ei saanud tihtipeale turnist alates mõeldagi. Tilti oli ka vist see kuu rekordkoguses, arvan, et kuskil 400$ sai ära nussitud sita mindseti tõttu või lihtsalt liigseid riske võttes.



              Augusti kuus loodan teha volüümi rekordi, sihiks kuhugi 50-60k käe kanti ning kauaoodatud NL100 FR shotid tulevad NV kui roll saab olema üle 4k$.

              Comment

              • Ajuvaba
                Grinder
                • Oct 2008
                • 634

                #37
                Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                Algselt postitas leits
                FTP's mängid? Ehk saad ka graphi visata?
                FTP ja Stars - graphi ei viici panema hakata, võid vaadata tableratings pealt. ma mängin kahes erinevas arvutis ja kahel erinevas toas - 4 graafikut.

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #38
                  Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                  Algselt postitas andu_andu

                  Juulis tahaks enamus mängud $115 turbod teha ja alla 400 mängu kokku oleks liiga vähe.
                  + areneda ka tublisti - arvuti HUSNG.com videosid täis, aga vaadanud väheseid paraku.

                  Juuli oli väga väikse volüümiga ilusate ilmade tõttu, aga see ka arusaadav - ei ole pahane. Samas enamus mängud olid $115. Augustis tahaks lõpuks ometi palju mänge sisse saada- eks näha ole, mis välja tuleb. Lisaks tahaks see kuu vaadata paraja portsu HUSNG videosid ( juulis mõned vaatasin ainult ) ; teha ise video ; aidata foorumikaaslasi nii palju kui oskan HUSNG vallas ; õppida strateegilises mõttes kõrgemal levelil mõtlema.

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #39
                    Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                    Ma just märkasin mis Andu_Andu winrate kindlasti tõstab...username....ega keegi Chuck Norrisele doomswitchi ei julge panna Starsis. ;D ;D

                    Comment

                    • taavi
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 684

                      #40
                      Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                      Juuli

                      Comment

                      • bubba
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 434

                        #41
                        Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                        juuli kõik NL2, aga paar mängitud ainult pool kuud.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Bikewarrior
                          Bännitud
                          • Apr 2009
                          • 283

                          #42
                          Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                          kuu oli normaalne

                          nl10 jätsin peaaegu vahele kolisin 200$ rolliga PL25 ja NL25
                          PL25 umbes 450$ plussis 11BB/100 , NL25 suht nullis
                          silverstar poker starsis, goldstarist jäi 170vpp puudu

                          NL/PL25 tundub lihtsam kui nl10
                          viimased kümme päeva pole midagi peaaegu mänginud kuna arvuti crashis ja augustiks erilisi eesmärke ei sea peale selle et jätkan pl25/nl25 senikaua kuni roll pl100/nl100 olemas. nl50 jätan vahele

                          Comment

                          • groams
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 683

                            #43
                            Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                            +6k$ peaaegu.

                            Comment

                            • Fortune
                              IP
                              • Oct 2008
                              • 1396

                              #44
                              Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****



                              nl400 shoti pärast on kuu miinuses ja ei old ka aega suurt volüümi taga ajada. Esimene miinuskuu.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #45
                                Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                                Juuli eesmärgid:
                                * ei tohi lõpetada miinuses <-- success $250+
                                * FTP ei tohi kuu lõikes miinuses olla <-- success $140+
                                * mängida vähemalt 15k käsi <-- fail mingi 9k käsi ainult.. enne puhkust tööl kiire aeg.. ja siis kolm nädalat puhkust 8) ei muretse selle faili pärast
                                * flop cbet alla 80% saada, turn cbet alla 35% <-- FAIL, samas sample väike, eks augustis vaatab
                                state ei hakka panema.. sample väike, graaf kõlbab küll:

                                Augusti eesmärgid:
                                * ei tohi lõpetada miinuses obv
                                * FTP ei tohi kuu lõikes miinuses olla
                                * mängida vähemalt 15k käsi
                                * flop ja turn cbetid üle vaadata
                                * Bodogis võiks NL50'sse liikuda kuu lõpus, FTP's läheb veel BRiga aega.

                                Comment

                                Working...