****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #16
    Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****



    Nii, terve juuli oli väga huvitav.
    Algas NL50ga, siis mõtlesin et võtaks esimesed shotid @ NL100s. Kuigi varem olin endale kinnisideeks teinud asjaolu, et lähen sinna siis kui roll on vähemalt 4000$.
    Küll aga ca 3200$ pealt vms lendasin shotte võtma, kus ma failisin. St mäng oli ideaalne, aga kaardijooks oli total mega doomswitch.
    Vahepeal sai käidud ka PokkeriProd.com Suveturniiril, kus ma ka failisin, aga igati oli see +EV üritus, tänud kõikidele :)
    Tegelikult ma ei jää kuuga rahule, sest enda arust mängisin vähe, kuigi käsi oli suht piisav arv.
    Aga eks ma tasapisi üritan veel paremaks saada :)
    Üleeile, kuu viimasel päeval, sain Pacificus Platinum useriks. St seda, et maksan raket 2250$ ning saan rohkem punkte, mis tähendab aga seda, et saan rohkem raha. Kui see ümber konveda üldisesse rakebacki, siis protsent peaks olema ca 40-42% vahel. YAY !
    Peale selle, platinum useritele on kuu lõpus 7000$ freeroll, kus ca 200 mängijat (vb ka 300, ei tea täpselt).

    Juuli 2009 graph:



    Juuli 2009 Sharkscope graph:




    Vaatame üle juulis püstitatud eesmärgid:

    Juuli eesmärgid:

    [x] Pacificu NL50s kasum: +1500$ - ÕNNESTUS, enamus tuli NL100st, aga mis seal ikka.
    [x] Pacificu rakeback: +600$ (vähemalt) - ÕNNESTUS
    [x] Triobeti huvitavaid turniire teha ja cashida. - EBAÕNNESTUS , ausaltöelda olin seal nii vähe, ainult esimesed 15 päeva, kus korjasin rakebackiks 30€ LOL.



    Juulikuu kokkuvõte:

    [x] Pacificu cashgames: +1676 $
    [x] Pacificu rakeback: +753 $
    [x] Triobeti rakeback: +42 $
    [x] Pacificu SNG: +183 $

    -----------------------------------
    KOKKU: +2654 $




    Augusti eesmärgid:

    [x] Jätkata aktiivselt NL100s
    [x] Mängida vaid Pacificus
    [x] Kuu kasum kogu boonustega atleast 3500$
    [x] Proovida mõnda head turniiri (Challenged), eriti esmaspäevaseid
    [x] Raket maksta 2500$
    [x] Hoida Platinum tase

    Comment

    • Ajuvaba
      Grinder
      • Oct 2008
      • 634

      #17
      Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

      Algselt postitas 2ssapaar
      mitu kätt mängisid kuu jooksul ning mitu lauda korraga?
      16 lauda ja käsi kuskil 70-80K käsi. täna sai ka veel mängitud nii, et tuli +20K $ täis :)

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #18
        Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

        Algselt postitas Ajuvaba
        16 lauda ja käsi kuskil 70-80K käsi. täna sai ka veel mängitud nii, et tuli +20K $ täis :)
        FTP's mängid? Ehk saad ka graphi visata?

        Comment

        • dabljuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 494

          #19
          Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

          Juulis tuli meelde, et Pokerstarsis ootab boonus lahtimängimist, kolisin siis Starsi ja selgus, et Trios läbi löönud lollimängimine tuleb ära unustada ja hakata tegelema enda mänguga. Kuu algus on graafil NL0,2/0,5 ja keskel läksin 200$ bankrolliga NL10nesse.

          Augusti plaanid on püüda taibata , kuidas see mäng ja grind õieti käib. niipalju on küsimusi ja nii vähe vastuseid. Kui augusti lõpuks NL10 kodune on siis on hästi.

          Comment

          • vaenekala
            Jube Noob
            • Nov 2008
            • 148

            #20
            Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

            Juuli oli kehv nagu ma ka valisin sealt ylevalt. Ainuke särav moment oli sng leaderboardi turnal hititud kolmas koht ja 1800$. Sng-dega jäin vb mingi 300$ plussi, kuna tahtsin AP-st ära põgeneda ja ka inimeste sekka minna, proovisin FT, kus oli ka liüli kehv run :o, see ei istund väga ja nyyd siis paar päeva PS pressinud, vaatab mis saama hakkab. SNGWIZ sai ka hangitud mis oli plaanis, aga videosid liiga vähe tsekitud FAILLL!!
            Augustis yritaks siis PS ennast mugavalt sisse seada ja mingit reaalset profitit ka näitama hakata. Tänud!

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #21
              Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

              NL-5 kuni NL/PL 25:

              Sit and go-dega tuli ka ehk 50$ daala ära:

              Comment

              • Kloonike
                Grinder
                • Nov 2008
                • 898

                #22
                Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                Natuke NL4 ja natuke NL400. Enamasti NL100 ja mõned downswingid 200s. Augustis tahaks vähemalt $10k.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #23
                  Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                  Pühendasin ennast HUSNG-dele. Sunday 1/4 millilt sain 200 koha eest 130$, cashis donkasin mingi koguse maha, Põhiliselt oli ikkagi suvi ja pärnu tüdrukud, mängisin vähe, tõenäoliselt suht 0$ kuu.





                  Augusti eesmärk:
                  99% HUSNG Pokerstarsis
                  1% turnasid
                  teha kasutaja HUSNG.COM ja õppida rämedalt.
                  Iga päev 2+2
                  teha üks video
                  kraapida üle neti roll kokku ja tagasi Starsi
                  võtta shotte 22$ HUSNG

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #24
                    Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                    Kuu algas ilusti aga siis tuli suuri miinusesse sisse. Käsi sai ka liiga vähe. Goldstar tuli ära aga Plat jäi küll kaugele. NL25 siis.


                    Augusti eesmärk. Vähemalt 50k kätt. Suurem kasum.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #25
                      Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                      järgmise kuu eesmärgid:
                      -nl25 umbes 15k kätt
                      -3000fpp-d ehk goldstariks,
                      nl25 on 15k kätt max 1500VPP, sellest ei tule goldi väga kokku ju

                      Comment

                      • mcbethk
                        Bännitud
                        • Oct 2008
                        • 687

                        #26
                        Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                        Täitsa putsis kui tore on vaadata kuidas kõik arenevad! respect igatahes kõigile!

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #27
                          Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                          Nu masendav tulemus rahaliselt. Teised eesmärgid mis möödunud kuul sai tehtud said korralikult ületatud. Sain goldstariks ning käsi tuli 50 000 ringi. Poole pealt suure saki juurest siis 25NL.

                          Comment

                          • PokerDevil
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1177

                            #28
                            Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                            Kehva, võiks valida isegi **** kuu.

                            Veerand kuud oli normaalne, sellega tegin ka kuu kasumi, mis on umbes $1,6k.
                            Plaanisin teha 600 HU SnG, mis on suht kõva volüüm. Tegin aga 540, arvestades, et 4 päeva kuust mitte ühtegi ei teinud siis võib selle tehtuks lugeda.

                            Aga jah. Kuu alguses tegin 100 HU'ga mingi 1,500$ ja edasi läks kõik perse. 2 nädalat JÄRJEST on sellised päevad, et võidu päev - kaotus päev. Ja nii kuni tänasei - eile oli suht solid pluss, täna täpselt sama palju miinust, $1,50 rohkem. EV'st pole mõtet rääkidagi ja vaadata. Grrrr!

                            Fcking 450 HU'd seisad kohapeal, täiesti räige kui närvi see ajab. >:( >:( >:(

                            Aga ühe asja üle olen õnnelik vähemalt, tilt on laudadest jäädavalt kadunud, vb 540'st 2's ma spewisin mõttetult.

                            Plaan oli teha 60k, ehk siis FAIL FAIL FAIL!

                            Augustiks mitte ühtegi eesmärki ei sea ja ei looda ka sellest mitte midagi.

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #29
                              Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****




                              ei ole sõnu, tahaks karjuda, volüümi poolest normaalne kuu ja rakeback on ka normaljonks aga türamaeivõi see lõpp ei kõlba kassiperse ka

                              Comment

                              • FreakyJason
                                Klubi Liige
                                • Jan 2009
                                • 1381

                                #30
                                Re: ****Juuli graafikud/Augusti eesmärgid****

                                Ok. Juuli on möödas, mis frustratsiooni tekitas. Oli tõesti minu halvim kuu, aga augustis tahan täie pasaga grindida ja NL25 liikuda. Edu kõigile

                                Comment

                                Working...