Tom Durrrr Dwan

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ajuvaba
    Grinder
    • Oct 2008
    • 634

    #31
    Re: Tom Durrrr Dwan

    Algselt postitas TaaviK
    Sellise jutu peale ma juba pingsalt ootan su juulikuu graafikut

    Ning loomulikult palju õnne!
    +19K $ tuleb+ boonused. Kui saaks asja sajakordseks, siis võiks Durrrriga lauda istuda. Hetkel saan mõned blindid postitatud.

    Comment

    • Ajuvaba
      Grinder
      • Oct 2008
      • 634

      #32
      Re: Tom Durrrr Dwan

      Tänud üldiselt kõikidele õnnitlejatele. Lisan selle päeva peale veel nii palju, et kuberneripoisil Swarzul on ka 30juuli sünna. Sealt ma pole küll midagi pärinud krt(selline kõrsik, et huh huh huu).

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #33
        Re: Tom Durrrr Dwan

        Eks sellepoole kõik mikrogrinderid tegelikult pürgivadki - nl100 ja lõpuks äkki ehk mõni kena naiska

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #34
          Re: Tom Durrrr Dwan

          Algselt postitas antnx
          Eks sellepoole kõik mikrogrinderid tegelikult pürgivadki - nl100 ja lõpuks äkki ehk mõni kena naiska
          plekivad piffid kinni, kuna muidu ei saa :)

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #35
            Re: Tom Durrrr Dwan

            Algselt postitas EGERT
            plekivad piffid kinni, kuna muidu ei saa :)
            mõtlesin just sama ;D

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #36
              Re: Tom Durrrr Dwan

              Algselt postitas Ajuvaba
              +19K $ tuleb+ boonused. Kui saaks asja sajakordseks, siis võiks Durrrriga lauda istuda. Hetkel saan mõned blindid postitatud.
              mida ja kus mängid :o ?

              Comment

              • Ajuvaba
                Grinder
                • Oct 2008
                • 634

                #37
                Re: Tom Durrrr Dwan

                Algselt postitas andu_andu
                mida ja kus mängid :o ?
                nl200-nl400 stars ja fulltilt

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #38
                  Re: Tom Durrrr Dwan

                  Krt, nüüd ma tahan veel rohkem NL100 jõuda kui enne :D

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #39
                    Re: Tom Durrrr Dwan

                    Algselt postitas Ajuvaba
                    nl200-nl400 stars ja fulltilt
                    miks vahetad vahepeal ruumi?

                    http://foorum.pokkeriprod.com/index....cseen.html#new

                    Comment

                    • Ajuvaba
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 634

                      #40
                      Re: Tom Durrrr Dwan

                      Algselt postitas variatsioon
                      vaheldus ja hea võimalus valida rohkemate laudade vahel,et kus parajasti fishisem.

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #41
                        Re: Tom Durrrr Dwan

                        Vaadates su graafikuid, siis on näha, et viimasel kahel kuul ronivad need ikka mõnusalt taevasse. Tekkis küsimus selle kohapealt, et kas muutsid midagi mängus või said mindseti korda või millest see tõus tingitud on? ulme upswing?

                        Comment

                        • Ajuvaba
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 634

                          #42
                          Re: Tom Durrrr Dwan

                          Algselt postitas Fortune
                          Vaadates su graafikuid, siis on näha, et viimasel kahel kuul ronivad need ikka mõnusalt taevasse. Tekkis küsimus selle kohapealt, et kas muutsid midagi mängus või said mindseti korda või millest see tõus tingitud on? ulme upswing?
                          Hea küsimus kusjuures. Ma arvan, et kõik kokku ja mis kõige tähtsam, mängin ainult siis kui tunnen ennast 100% ,et olen valmis.

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #43
                            Re: Tom Durrrr Dwan

                            Palju õnne tagantjärgi, kui suudad Starsis samasugust graafikut näidata, oled kõva vend.

                            Comment

                            • Ajuvaba
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 634

                              #44
                              Re: Tom Durrrr Dwan

                              starsis kasutajanimi Faiv. Seal winrate suurem

                              Comment

                              Working...