Eile avastasin, et tal täna sünna( nagu minulgi ) - äkki see tähendab midagi ?? Olen ka paari aasta pärast highstakes.:)) Kui kellegil on numbrit pakkuda, siis tõmbaks talle traati.
Tom Durrrr Dwan
Collapse
X
-
Re: Tom Durrrr Dwan
;D ;D ;D @tõmbaks traatiAlgselt postitas AjuvabaEile avastasin, et tal täna sünna( nagu minulgi ) - äkki see tähendab midagi ?? Olen ka paari aasta pärast highstakes.:)) Kui kellegil on numbrit pakkuda, siis tõmbaks talle traati.
aga palju õnne sünnipäevaks ja why not high stakes........potensiaali ju on.
Comment
-
-

Comment