Tom Durrrr Dwan

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #16
    Re: Tom Durrrr Dwan

    Palju õnne durrrrrr

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #17
      Re: Tom Durrrr Dwan

      Algselt postitas arvamusliider
      Durrr on gei.
      mis teema sellega enivei on?

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #18
        Re: Tom Durrrr Dwan

        Kadedus.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #19
          Re: Tom Durrrr Dwan

          imo kuskilt ka lugesin, et vanal naist ei ole ... no meeldib see kakaks, siis meeldib .. so what ... inimesed on erinevad .. aga ühes toas ma taga magada ei julgeks anyway .. alguses räägib toredat pokkeri juttu, kütab mule 2 "roofiet" sisse (kes ei tea, mis on "roofie" vaadake hangoverit :D) .. ja siis ongi läind lugu :D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #20
            Re: Tom Durrrr Dwan

            Algselt postitas Kris
            hui ongi gei... lihtsalt näeb välja nagu gei... christiano ronaldo näeb ka välja nagu gei, a pole ju?!
            2+2s peaks ka neid teemasid olema .. uuri

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #21
              Re: Tom Durrrr Dwan

              durrri juures on aiunlt üks ainuke asi mis mind hämmastab....kuidas ta suutis oma suhtumisega saada selliseks nagu ta on, ei mingit õppimist ega uurimist.

              Kõik mis tema tegi.....kõik kelle vastu ta mängis ristis nuubideks ja arvas ennast kõige paremaks ja pappi tuli :D

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #22
                Re: Tom Durrrr Dwan

                Algselt postitas Cash87
                durrri juures on aiunlt üks ainuke asi mis mind hämmastab....kuidas ta suutis oma suhtumisega saada selliseks nagu ta on, ei mingit õppimist ega uurimist.

                Kõik mis tema tegi.....kõik kelle vastu ta mängis ristis nuubideks ja arvas ennast kõige paremaks ja pappi tuli :D

                nagu stu ungar

                kas te pigem oleksite gey või narkar ? :D

                Comment

                • PokerDevil
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1177

                  #23
                  Re: Tom Durrrr Dwan

                  Algselt postitas leits
                  2+2s peaks ka neid teemasid olema .. uuri
                  2+2 on anyway nagu Elu24.

                  Comment

                  • blazkuh
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 400

                    #24
                    Re: Tom Durrrr Dwan

                    Kui naist pole siis on kohe gei? Tal plekki nii palju, et tal polegi mingit püsisuhet vaja mis närve, aega ja raha sööks. Noor ja rikas, polegi vaja kedagi enda ümber tilberdama. Vaevalt tal naistega erilisi probleeme on. Mul pole ka praegu suhet, mis ma olen gay v?

                    Comment

                    • EGERT
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1042

                      #25
                      Re: Tom Durrrr Dwan

                      Algselt postitas blazkuh
                      Mul pole ka praegu suhet, mis ma olen gay v?
                      Jep ;D
                      BAN OBV ;D

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #26
                        Re: Tom Durrrr Dwan

                        Algselt postitas blazkuh
                        Kui naist pole siis on kohe gei? Tal plekki nii palju, et tal polegi mingit püsisuhet vaja mis närve, aega ja raha sööks. Noor ja rikas, polegi vaja kedagi enda ümber tilberdama. Vaevalt tal naistega erilisi probleeme on. Mul pole ka praegu suhet, mis ma olen gay v?
                        teada tuntud tõde, et naisi saab alates NL100. Enne seda on naiseasendajaks parem käsi. tõsi mis tõsi 2+2 lugesin!!

                        OT: palju õnne sünnipäevaks!

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #27
                          Re: Tom Durrrr Dwan

                          Algselt postitas donkament
                          teada tuntud tõde, et naisi saab alates NL100. Enne seda on naiseasendajaks parem käsi. tõsi mis tõsi 2+2 lugesin!!

                          TÕSI TÕSI!!! ;D

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #28
                            Re: Tom Durrrr Dwan

                            Algselt postitas donkament
                            teada tuntud tõde, et naisi saab alates NL100. Enne seda on naiseasendajaks parem käsi. tõsi mis tõsi 2+2 lugesin!!

                            OT: palju õnne sünnipäevaks!
                            Hakake 10$'ga shortstackima NL100's, ehk neiud tulevad.

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #29
                              Re: Tom Durrrr Dwan

                              Algselt postitas -andres-
                              Hakake 10$'ga shortstackima NL100's, ehk neiud tulevad.
                              Ei usu. See on sama nagu omada liisitud maja ning autot. Asjad peavad ikka vastavuses olema.

                              Comment

                              • Friiko
                                Jube Noob
                                • Feb 2009
                                • 158

                                #30
                                Re: Tom Durrrr Dwan

                                vaatan kirest ja draamast mööda, palju õnne.

                                Comment

                                Working...