imo kuskilt ka lugesin, et vanal naist ei ole ... no meeldib see kakaks, siis meeldib .. so what ... inimesed on erinevad .. aga ühes toas ma taga magada ei julgeks anyway .. alguses räägib toredat pokkeri juttu, kütab mule 2 "roofiet" sisse (kes ei tea, mis on "roofie" vaadake hangoverit :D) .. ja siis ongi läind lugu :D
durrri juures on aiunlt üks ainuke asi mis mind hämmastab....kuidas ta suutis oma suhtumisega saada selliseks nagu ta on, ei mingit õppimist ega uurimist.
Kõik mis tema tegi.....kõik kelle vastu ta mängis ristis nuubideks ja arvas ennast kõige paremaks ja pappi tuli :D
durrri juures on aiunlt üks ainuke asi mis mind hämmastab....kuidas ta suutis oma suhtumisega saada selliseks nagu ta on, ei mingit õppimist ega uurimist.
Kõik mis tema tegi.....kõik kelle vastu ta mängis ristis nuubideks ja arvas ennast kõige paremaks ja pappi tuli :D
Kui naist pole siis on kohe gei? Tal plekki nii palju, et tal polegi mingit püsisuhet vaja mis närve, aega ja raha sööks. Noor ja rikas, polegi vaja kedagi enda ümber tilberdama. Vaevalt tal naistega erilisi probleeme on. Mul pole ka praegu suhet, mis ma olen gay v?
Kui naist pole siis on kohe gei? Tal plekki nii palju, et tal polegi mingit püsisuhet vaja mis närve, aega ja raha sööks. Noor ja rikas, polegi vaja kedagi enda ümber tilberdama. Vaevalt tal naistega erilisi probleeme on. Mul pole ka praegu suhet, mis ma olen gay v?
teada tuntud tõde, et naisi saab alates NL100. Enne seda on naiseasendajaks parem käsi. tõsi mis tõsi 2+2 lugesin!!
Comment