Tom Durrrr Dwan

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ajuvaba
    Grinder
    • Oct 2008
    • 634

    #1

    Tom Durrrr Dwan

    Eile avastasin, et tal täna sünna( nagu minulgi ) - äkki see tähendab midagi ?? Olen ka paari aasta pärast highstakes.:)) Kui kellegil on numbrit pakkuda, siis tõmbaks talle traati.
  • TaaviK
    FPP Pro
    • Nov 2008
    • 248

    #2
    Re: Tom Durrrr Dwan

    Sellise jutu peale ma juba pingsalt ootan su juulikuu graafikut

    Ning loomulikult palju õnne!

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #3
      Re: Tom Durrrr Dwan

      Algselt postitas Ajuvaba
      Eile avastasin, et tal täna sünna( nagu minulgi ) - äkki see tähendab midagi ?? Olen ka paari aasta pärast highstakes.:)) Kui kellegil on numbrit pakkuda, siis tõmbaks talle traati.
      ;D ;D ;D @tõmbaks traati

      aga palju õnne sünnipäevaks ja why not high stakes........potensiaali ju on.

      Comment

      • B3ckha
        Julm Donk
        • Apr 2009
        • 84

        #4
        Re: Tom Durrrr Dwan

        äkki see tähendab midagi :D:D:D

        Palju õnne

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #5
          Re: Tom Durrrr Dwan

          Palju õnne!

          [ ] Asjalik teema

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: Tom Durrrr Dwan

            Palju õnne sünnipäevaks Kui tead midagi Durrrr-ist meile täpsemalt rääkida, siis võiksid lisada, muidu teame ainult, et tal on ühel päevas sinuga sünnipäev ;D

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #7
              Re: Tom Durrrr Dwan

              Palju õnne sünnipäevaks! :)

              Comment

              • daljoh
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1032

                #8
                Re: Tom Durrrr Dwan

                Mul on nt Eminemiga ühel päeval sünnipäev.(17.okt).
                Kunagi laulsin kooris. Äkki aasta pärast olen maailma kuulus räppar.

                Potensiaali on???

                Edit: PALJU ÕNNE KA SULLE JAH! ;D

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #9
                  Re: Tom Durrrr Dwan

                  ma mõtlesin seda potensiaali asja ja palju õnne tõsiselt.
                  olen ajuvabaga koos pisut lives mänginud ja imo on ta hea mängija.

                  pole vaja huupi klähvida.

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #10
                    Re: Tom Durrrr Dwan

                    õnne

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #11
                      Re: Tom Durrrr Dwan

                      Kle kui sa talle helistad siis küsi ka juba , et kus ta kadunud viimasel ajal on. Pole teist näinud avalikul areenil mõnda aega :D


                      Aga Õnne (pole olemas) ikkagi!

                      Comment

                      • Staier
                        Jube Noob
                        • Dec 2008
                        • 166

                        #12
                        Re: Tom Durrrr Dwan

                        Õnnitlused!!!

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #13
                          Re: Tom Durrrr Dwan

                          LOL :D

                          Palju õnne.

                          Comment

                          • arvamusliider
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 183

                            #14
                            Re: Tom Durrrr Dwan

                            Algselt postitas Ajuvaba
                            äkki see tähendab midagi ??
                            Durrr on gei.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #15
                              Re: Tom Durrrr Dwan

                              Algselt postitas arvamusliider
                              Durrr on gei.
                              Hakkab pihta jälle ;D

                              Comment

                              Working...