Raamatud mida lugeda

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #1

    Raamatud mida lugeda

    Kindlasti mida rohkem raamatuid lugeda seda parem, AGA millistest raamatutest soovitate alustada?
    Kuna Pokkeriteooria hakkab kohe-kohe lõpule jõudma, siis nüüd soovikski teada milline raamat tuleks järgmisena käsile võtta?
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #2
    Re: Raamatud mida lugeda

    2+2 foorum

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #3
      Re: Raamatud mida lugeda

      Mida mängid?

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #4
        Re: Raamatud mida lugeda

        Holdem 6max tavaliselt, viimasel ajal olen hakanud proovima ka SNGsi

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #5
          Re: Raamatud mida lugeda

          Harringtoni loomingut :)

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: Raamatud mida lugeda

            Kindlasti:

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #7
              Re: Raamatud mida lugeda

              Algselt postitas variatsioon
              Kindlasti:
              eile just tellisin selle :D ;D

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #8
                Re: Raamatud mida lugeda

                Sirvi seda teemat

                http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,98.0.html

                seal soovitatakse raamatuid ja ka leiad võimaluse laenutada

                aga kaks tükki mis mulle soovitati kunagi cashi kohta kindlasti on:

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: Raamatud mida lugeda

                  Mu arust need 2 ongi cashi jaoks põhilised. Ülejäänu on rohkem intuitsiooni harjutamiseks, mida on mu arust parem arendada mängides ja 2p2 lugedes.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #10
                    Re: Raamatud mida lugeda

                    Päris huvitav on Small stakes hold em by expert play. Sklansky raamat.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Raamatud mida lugeda

                      Kordamine on tarkuse ema.

                      Et asjad selgeks saada, siis läbi lugeda kollaste kaantega Theory of Poker, mis on ilmunud ka Eesti keeles aga väga ebakvaliteetses tõlkes. Raamatus nämmutatakse oddsid, tõmbed, bluffimine jms.



                      Rahalauad:

                      Rahalaudade piibel



                      Siis Proffesional No Limit hold'em, kust saab ka päris palju häid ideid:


                      Turniiri mängijale Harrington on Holdem'i triloogia:

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: Raamatud mida lugeda

                        kas minusugune mängija kes beatib small stakesi peaks läbi lugema "Theory of Poker"i?
                        ma olen seda raamatut alustanud umbes 6 korda aga kordagi pole üle paarikümne LK lugend sest sealne strateegia ajab fakking tilti :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Raamatud mida lugeda

                          Algselt postitas variatsioon
                          kas minusugune mängija kes beatib small stakesi peaks läbi lugema "Theory of Poker"i?
                          ma olen seda raamatut alustanud umbes 6 korda aga kordagi pole üle paarikümne LK lugend sest sealne strateegia ajab fakking tilti :D
                          Minu mäletamist mööda Theory of Pokkeris ei olegi eriti strateegiat, pigem räägitakse pokkeri erinevatest otsustest erinevate mängude näidetel.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #14
                            Re: Raamatud mida lugeda

                            Ma täna lugesin enamuse sellest Theory of Pokerist läbi. Eriti ei meeldinud see raamat, sest enamus näiteid oli mitte Hold'emi kohta ja see ajas tilti natuke :P

                            Aga seal oli üx põnev Game Theory peatükk, mis tõi ühe huvitava näite, kus random bluffimisega muutusid vastase jaoks võitmatuks long termis.

                            Comment

                            • Karikakar
                              Vana Tegija
                              • Jul 2009
                              • 1235

                              #15
                              Re: Raamatud mida lugeda

                              Algselt postitas RudiTurbo
                              Ma täna lugesin enamuse sellest Theory of Pokerist läbi. Eriti ei meeldinud see raamat, sest enamus näiteid oli mitte Hold'emi kohta ja see ajas tilti natuke :P

                              Aga seal oli üx põnev Game Theory peatükk, mis tõi ühe huvitava näite, kus random bluffimisega muutusid vastase jaoks võitmatuks long termis.
                              Heh, endal oli täpselt sama tunne kuna pole mänginud neid razze ja draw-lowballe.
                              Mulle iseenesest Theory of Poker meeldis. Õppisin üpriski palju semi-bluffingu kohta, et see tuleb kokkuvõttes isegi rahalises mõttes kasulikuks (osad korrad vastane foldib, osad korrad saad enda draw kokku). Muidugi kah see, et call/check on kolmest valikust (fold-call/check-bet/raise) kõige hullem. ;D

                              Comment

                              Working...