Raamatud mida lugeda

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #31
    Re: Raamatud mida lugeda

    Algselt postitas pastilaa
    Huvitav see veel asja juures, et see on ainult pdf vormis saadaval...
    Andke jah teada, kust seda saab? ;D
    Kirjanikud on tegijad igatahes ju.
    Tundub, et keskendutakse NL200 6-max.

    One of the more anticipated poker strategy texts of the year has finally arrived with 'Small Stakes No-Limit Hold’em', the latest offering from...



    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #32
      Re: Raamatud mida lugeda




      Kes oskab öelda, kus kohast saaks seda osta, piisavalt kiirelt, odavalt ja lihtsalt.
      Kriso.ee-s & Pokershop.ee-s seda pole.
      Amazon on nii fucking keeruline.



      edit: saatsin Kriso.ee-le kirja, ehk saavad mlle orgunnida ;D

      Comment

      • RistoR
        Jube Noob
        • Dec 2008
        • 117

        #33
        Re: Raamatud mida lugeda



        Pole Amazon keeruline midagi. Tee ainult konto ja anna tellimus sisse. Ise tellisin antud isendi kogemata Amazon.com-ist, mitte Amazon UK-st. Algne tarneaeg 4+ nädalat ei pidanud kohe üldse paika. Saadeti see mulle USA asemel hoopis UK-st ja oli 1,5 nädalaga kohal. Lisaks jäid ära toll ja lisa saatekulud. 19 $ hind oli ka nuts

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #34
          Re: Raamatud mida lugeda

          Nägin seda juhuslikult Viru keskuse raamatupoes. Tartu Taskus on sama pood? Aga hind oli ulmeline - 600 vist vms.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • pkmarek
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 193

            #35
            Re: Raamatud mida lugeda

            Algselt postitas Pahvak
            Nägin seda juhuslikult Viru keskuse raamatupoes. Tartu Taskus on sama pood? Aga hind oli ulmeline - 600 vist vms.
            isegit 645 kui mai eksi ;D

            Comment

            • Sonsu
              Julm Donk
              • Jul 2009
              • 83

              #36
              Re: Raamatud mida lugeda

              Tere.

              Ma tean, et see teema ei ole jälle paljudele meelt mööda, aga mis teha MASU aeg ikkagi. Tegelt ei ole asi üldse rahas. Nimelt kas keegi teab, kust saab digi kujul väärt pokkeri raamatuid? Põhjus on lihtne, miks mul just sellisel kujul vaja on. Kuna mu inglise keel on väga kesine, siis on lihtsam mul seda enda jaoks tõlkida ja hiljem välja printida, kuna arvutist on tõesti kehva lugeda. Tööd ja vaeva peab nägema, aga see on hea. kui kellegil on olemas või teab kust saada, siis oleks väga tänulik. Võib saata ka PM kui nii viisakam on.

              Terv,

              Sonsu

              Comment

              • daljoh
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1032

                #37
                Re: Raamatud mida lugeda

                Kui natuke netist otsida siis leiab teve hunniku neid e-booke. Hetkel leian kohe u 60tk.

                Comment

                • Goodfella
                  Räme Fish
                  • Aug 2009
                  • 2

                  #38
                  Re: Raamatud mida lugeda

                  Kas on ka liikvel raamatut mis hõlmab tervet Hold-em´i ja kõikke sellega kaasnevat? Ja millist raamatut soovitaksite lugeda algajal

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #39
                    Re: Raamatud mida lugeda

                    Algselt postitas Goodfella
                    Kas on ka liikvel raamatut mis hõlmab tervet Hold-em´i ja kõikke sellega kaasnevat? Ja millist raamatut soovitaksite lugeda algajal
                    The theory of poker-David Skalinsky

                    Comment

                    • Goodfella
                      Räme Fish
                      • Aug 2009
                      • 2

                      #40
                      Re: Raamatud mida lugeda

                      Algselt postitas TIGRANO
                      The theory of poker-David Skalinsky
                      Äitäh soovituse eest

                      Comment

                      • teerajaja
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 815

                        #41
                        Re: Raamatud mida lugeda





                        Lugesin hiljuti sellise raamatu läbi, mingi algteadmiste saamiseks üsna ok raamat.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #42
                          Re: Raamatud mida lugeda

                          Algselt postitas hotcocacola



                          Kes oskab öelda, kus kohast saaks seda osta, piisavalt kiirelt, odavalt ja lihtsalt.
                          Kriso.ee-s & Pokershop.ee-s seda pole.
                          Amazon on nii fucking keeruline.



                          edit: saatsin Kriso.ee-le kirja, ehk saavad mlle orgunnida ;D
                          Starsi poest 1900 FPPd.

                          Kas keegi oskaks soovitada analoogset kõikehõlmavat, ometi detailset ja asjalikku raamatut omaha kohta?

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #43
                            Re: Raamatud mida lugeda



                            keegi on neid raamatuid lugenud?
                            on head?

                            ja kas ma peaks enne green booki läbi lugema või ei ole järjekorral tähtsust?

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #44
                              Re: Raamatud mida lugeda

                              Lugesin kunagi Green Booki, aga ei meenu sellest mitte midagi ja ma olen lugenud 8+ pokkeriraamatut.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • r3o
                                FPP Pro
                                • Apr 2009
                                • 260

                                #45
                                Re: Raamatud mida lugeda

                                Olen kunagi ammu nii green kui blue booki läbi lugenud, aga ei mäleta neist samuti midagi erilist. Samas ei mäleta ka, et saast oleks olnud nii et eks sealt midagi kasulikku ikka leida võib.

                                Comment

                                Working...