Bankroll management prole

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • chrosmos
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 340

    #16
    Re: Bankroll management prole

    Algselt postitas lenC
    kõik üle 4BI on boonus
    Mul see üliväike bankroll management on töödanud just madalamatel limiitidel, kuigi ei soovita kõigile. Aga kõrgemal, alates NL50 või NL100 peaks hakkama riske vähendama ja rolli suuremana hoidma, minu puhul siis 20bi+

    Comment

    • SamGold
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 302

      #17
      Re: Bankroll management prole

      Selline küsimus.
      Bankroll võimaldab limiidis üles minna aga olen juba harjunud, et bankroll on suht suur ja kaotused eriti ei mõjuta. Kui suuremas limiidis kohe hästi ei lähe, mis iseeneset midagi halba ei tähenda, mõjub see bankrollile palju tugevamini ja tekib selline scared money effekt. Väga ei taha nagu suuremale limiidile peale lennata kuigi rolli järgi peaks.
      On see tavaline donki tunnus?

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #18
        Re: Bankroll management prole

        BRMi üks mõte ongi selles, et ei oleks scared money tunnet.. aga kui sa 40BI juures veel scared tunned.. siis kogu näiteks 50-60BI täis:-)

        p.s. mis limiitidest jutt?

        Comment

        • SamGold
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2009
          • 302

          #19
          Re: Bankroll management prole

          microlimiidid :) aga ma olen kooner ja ihnuskoi nagu onu robert :D

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #20
            Re: Bankroll management prole

            Algselt postitas SamGold
            microlimiidid :) aga ma olen kooner ja ihnuskoi nagu onu robert :D
            <kehitab õlgu> microlimiitidel ei ole sellist vahet, et peaks kartma.. suht ühesugused on..

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #21
              Re: Bankroll management prole

              Võta näiteks pooled lauad uuest limiidist ja pooled vanast.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • groams
                Grinder
                • Dec 2008
                • 683

                #22
                Re: Bankroll management prole

                Ma mängin küll 300BIga.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #23
                  Re: Bankroll management prole

                  ma pm 100biga @ nl100, 6maxis

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #24
                    Re: Bankroll management prole

                    pro ma pole aga mugav mängida kui 40 buyini micro limiidis.
                    50NL võtan ka ette 40 , vb mixin 30 pealt mõned lauad regulaarse limiidiga.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #25
                      Re: Bankroll management prole

                      Algselt postitas kollane
                      pro ma pole aga mugav mängida kui 40 buyini micro limiidis.
                      50NL võtan ka ette 40 , vb mixin 30 pealt mõned lauad regulaarse limiidiga.
                      jep sama siin.. ma ka hetkel näen vaeva oma BRi kasvatamisega 40BI peale et NL50te shoti võtta.. mixida ei taha:-/

                      Comment

                      • blazkuh
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 400

                        #26
                        Re: Bankroll management prole

                        Eelmine kord liikusin limiidis üles, kui 20BI täis sain, alguses heater ja kohe swing+tilt otsa, lõpuks jäi 20 vana limiidi BI-d alles, praegu 45BI ja sain siit ka hea idee, liigun üles kui br 50+5 on :) Jutt siis NL10 ja 25-st.

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #27
                          Re: Bankroll management prole

                          2+2-st leidsin sellise idee: iga laua kohta, mis limiidis mängid 8-12BI.

                          nt kui kavatsed 4 lauaga mängida, siis 32-48BI

                          maitse asi, obv

                          Comment

                          • blazkuh
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2009
                            • 400

                            #28
                            Re: Bankroll management prole

                            Algselt postitas Lutzky
                            2+2-st leidsin sellise idee: iga laua kohta, mis limiidis mängid 8-12BI.

                            nt kui kavatsed 4 lauaga mängida, siis 32-48BI

                            maitse asi, obv
                            Kuna 12-20tablen, oleks selline br management ikka päris ulme, limiidis ülesliikumine oleks ikka väga vaevaline, aasta aega NL10 ka ei viitsi toksida :P

                            Comment

                            • Lutzky
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1829

                              #29
                              Re: Bankroll management prole

                              tean

                              mulle meeldib Pätmasta idee, et 20BI standard + paar BIni iga limiidi puhul juurde. Katsetan seda 50NLi liikudes/arvan, et peaks minu stiiliga sobima.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #30
                                Re: Bankroll management prole

                                Algselt postitas Lutzky
                                2+2-st leidsin sellise idee: iga laua kohta, mis limiidis mängid 8-12BI.

                                nt kui kavatsed 4 lauaga mängida, siis 32-48BI

                                maitse asi, obv
                                NL10 multitabler peaks koguma 720buy in et saaks limiidist ülesse liiguta.

                                Comment

                                Working...