hey..
vaatasin ühte videot kus stoxpokeri pro Owen Gaines rääkis oma kogemustest olles elukutseline grinder.
tema soovitas minimaalseks bankrollik vähemalt 100buy ini + poole aasta elamis kulud.
selline soovitus hirmutas mind sest mul on hetkel veits väike bankroll: 25bi + 1kuu elamis kulud :D
mängin NL100(plaanin kohe varsti NL200sse minna) FR ja 10bi piisaks et ära elada.. nii et pmt idee järgi nälga ei jää kui suudan 0.3bi päevas teenida :/
missugused on teie bankroll managemendi reeglid?
ja mida soovitasite teistele prodele?
vaatasin ühte videot kus stoxpokeri pro Owen Gaines rääkis oma kogemustest olles elukutseline grinder.
In this video QTip shares his story about going pro....twice. He shares his experience to give some perspective and help others who are considering playing professionally. After his story, he gives advice and things to consider in terms of financial, social, discipline and future considerations
selline soovitus hirmutas mind sest mul on hetkel veits väike bankroll: 25bi + 1kuu elamis kulud :D
mängin NL100(plaanin kohe varsti NL200sse minna) FR ja 10bi piisaks et ära elada.. nii et pmt idee järgi nälga ei jää kui suudan 0.3bi päevas teenida :/

missugused on teie bankroll managemendi reeglid?
ja mida soovitasite teistele prodele?
TC
Comment