Bankroll management prole

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    Bankroll management prole

    hey..
    vaatasin ühte videot kus stoxpokeri pro Owen Gaines rääkis oma kogemustest olles elukutseline grinder.
    In this video QTip shares his story about going pro....twice. He shares his experience to give some perspective and help others who are considering playing professionally. After his story, he gives advice and things to consider in terms of financial, social, discipline and future considerations
    tema soovitas minimaalseks bankrollik vähemalt 100buy ini + poole aasta elamis kulud.

    selline soovitus hirmutas mind sest mul on hetkel veits väike bankroll: 25bi + 1kuu elamis kulud :D
    mängin NL100(plaanin kohe varsti NL200sse minna) FR ja 10bi piisaks et ära elada.. nii et pmt idee järgi nälga ei jää kui suudan 0.3bi päevas teenida :/

    missugused on teie bankroll managemendi reeglid?
    ja mida soovitasite teistele prodele?
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #2
    Re: Bankroll management prole

    oleneb mis kulud sul igakuiselt tekivad. kui elad ema juures siis on poogen, muidu on tema soovitus enamvähem õige imo. 25 bi on suht vähe - v lihtne bustoks minna.

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #3
      Re: Bankroll management prole

      Nojah, eks see oleneb mängija stiilist, oskustest, limiidist jne...aga üldiselt min. 100 buy-inni? mida iganes....35-50 on OK imo, alati saab limiidis alla liikuda kui vaja. Suht suur hunnik raha võib teenimata jääda kui mingi 100 buy-inni reeglit järgmina hakata.

      Mida kõrgem limiit seda rohkem buy-inne peaks olema.

      25 on minu jaoks vähe, kui mingi 8 buy-innine downswing tuleb mõjub see mindsetile suht jubedalt.





      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #4
        Re: Bankroll management prole

        ise hoian ammu juba 100BI kuna mul on aegajalt väga suured kõikumised, siis pean seda ainuõigeks, viimasel ajal olen ka raha kontole koguma hakanud, et saakski 4-6 kuud vabalt iga ilmaga ära elada. seetõttu on küll jäänud palju raha teenimata limiitides paigal püsides, aga v-o üldse palju kokku hoitud, sest pole võimalus bustoks minna kõrgemal limiiidil.

        ise olen rahul, terve elu on veel ees teenida, praegu noorus - vaja on vaba ja muret elu ehk kindlustunnet. raha jõuab eluaeg teenida

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #5
          Re: Bankroll management prole

          Mängida peaks olema ka kõvasti kergem, kuid tead, et Su hetke tulemustest ei sõltu Su elus mitte halligi.
          Ma hetkel 40-50 BI vahemikus, kuid NL100 alates tahax hakata kontol 50BI vähemalt hoidma.
          NL200's võtaxin shotte ka veel 50BI juures, kui NL100's on elamiseks väixed varud kogutud. Kuid kui juba NL200 regular olex, siis liiguks ka sinna 75 BI kanti vähemalt.

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #6
            Re: Bankroll management prole

            Sama siin. Pole küll proff aga järgmise limiidi piir on 40BI+. Hetkel olen NL25. Mindsetti ei loksuta paigast ära kui suurem downswing tuleb. Hiljuti just -16BI downswingi taastamine käsil. Õnneks ei mõjunud väga jubedalt kuna roll oli tol hetkel juba 60BI. Annab küll kindlustunde. Kui sellega bustoks lähen, siis tean, et ei oska pokkerit mängida ja lõpetan ära.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #7
              Re: Bankroll management prole

              Mingisuguseid shotte saab tõenäoliselt varem võtta, kuid nendegi edukus sõltub selja taga olevast rahast. Kui lähed 30 buy-iniga järgmist limiiti vallutama ja jooks tuleb halb, nt -10 buy-ini, siis on päris tülikas rolli taas üles ehitama hakata (-20 vanas limiidis). Seega ma eeldaks, et korraliku katse jaoks oleks üldiselt vaja kuskil 50-60 vahele ja pigem sinna 60 poole.

              Profiks hakkamine: vähemalt nelja kuu elamisraha (parem kui vähemalt 6 kuud) ja järgmise tasemega 80 buy-ini.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: Bankroll management prole

                kõik üle 4BI on boonus

                Comment

                • tdx
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 768

                  #9
                  Re: Bankroll management prole

                  ei ole pro ja mängin küllalt madala variatsiooniga NL100 6max mängu, aga juunis oli esimest korda kahe aasta jooksul ligemale 20 BI downswing. 50 BI tundub piisavalt turvaline.

                  Comment

                  • QKulgur
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 484

                    #10
                    Re: Bankroll management prole

                    6maxis kindlasti kõikumised suuremad ja tuleks suurem reserv omal hoida kõikumisteks, aga ise leian et mingises fishises toas kus mitte midagi tehes papp tuleb siis seal piisab 15-20bi-innist kah reeglina 0-100nl,
                    nl 100 ja edasi tuleks kindlasti üle 30bi hoida kontol. Mida rohkem seda uhkem ja turvalisem ;D

                    Comment

                    • EGERT
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1042

                      #11
                      Re: Bankroll management prole

                      Võib-olla on irrelevant, aga mina mängin PLO 6maxi ja tunnen end 80BI juures juba suht kindlalt, alla selle võiksin ju ka mängida - kolida fullringi, kus variatsioon väiksem jne, aga siis ei tunne end enam mängides mugavalt.

                      Selle variatsiooni momendi juures on ju ka veel kindlustunde moment. Kui swinge kardaks, ei saaks end vabalt tunda.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: Bankroll management prole

                        hetkel sõuan vett 60 BIga @NL50s, aga plaanin 4000$ täis saada, siis hüpata nl100sse, ehk 40BI, eks näis :)

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #13
                          Re: Bankroll management prole

                          Endale mõtlesin välja sellise süsteemi, et kui on praeguse limiidi jaoks 50 buy-ini ja järgmise jaoks 5, siis proovin uut limiiti niikaua, kuni langen alla vana limiidi 50 buy-ini. Näide: 23,000$ rolli pealt lendan NL600 ja kui roll langeb alla 20,000$, mängin NL400 niikaua, kuni jälle 23,000$ ületatud. Rinse & repeat :)
                          Nii plaanin kuni NL1000 välja... NL2000 jaoks peab vähe turvalisema süsteemi kasutusele võtma vast.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #14
                            Re: Bankroll management prole

                            Mul tuli analoogne mõte. 50 buy ini + iga laua jaoks üks BI uues limiidis.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #15
                              Re: Bankroll management prole

                              Algselt postitas Codecci
                              Endale mõtlesin välja sellise süsteemi, et kui on praeguse limiidi jaoks 50 buy-ini ja järgmise jaoks 5, siis proovin uut limiiti niikaua, kuni langen alla vana limiidi 50 buy-ini. Näide: 23,000$ rolli pealt lendan NL600 ja kui roll langeb alla 20,000$, mängin NL400 niikaua, kuni jälle 23,000$ ületatud. Rinse & repeat :)
                              Nii plaanin kuni NL1000 välja... NL2000 jaoks peab vähe turvalisema süsteemi kasutusele võtma vast.
                              väärt mõte ma ütlen

                              Comment

                              Working...