Kui hakkasid internetis mängima, siis olid ...?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Hardcorre
    Räme Fish
    • Jan 2009
    • 11

    #46
    Re: Kui hakkasid internetis mängima, siis olid ...?

    17 olin siis hakkasin Trios vaikselt peale

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #47
      Re: Kui hakkasid internetis mängima, siis olid ...?

      Kindel ei ole, agaoli vist 16 lõpus, 17 alguses triobetis. Seega, süüdi.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #48
        Re: Kui hakkasid internetis mängima, siis olid ...?

        Mingi 19

        Comment

        • mcbethk
          Bännitud
          • Oct 2008
          • 687

          #49
          Re: Kui hakkasid internetis mängima, siis olid ...?

          Algselt postitas taipupole
          Õnneks liiga vana. Muidu võinuks veel lolle mõtteid tekkida.
          Nagu nt. ? :D

          Comment

          Working...