Mingi paar kuud tagasi lugesin, et mingid "spetsialistid" olid väitnud, et alaealiste gamblemine(räägime siiski netipokkerist siin) netis on suur probleem. Kas see on probleem ka pokkerprode liikmete jaoks? Kuidas te suhtute sellesse? Noortefoorumites liikudes silmab tihti alaealisi, kes teenivad lisaraha micro limitis(kuni Nl100) mängides ja turnasid toksides ja leidub ka neid, kes pokerstrategy kaudu mitu korda raha püüavad välja petta ning kes teavad praktiliselt vaid mängu reegleid(but i had a flushdraw i had to call). Tegelikult on ju praktiliselt võimatu teha kindlaks, kes teisel pool monitori mängib, kas 40 aastane pereisa või 15-aastane poiss. Mõtteid?
Kui hakkasid internetis mängima, siis olid ...?
Collapse
X
Comment