Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • katrinclub
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 146

    #1

    Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

    Hetkel bankroll 40 USD ja küsimus on selline, mis summaga parema istuda lauda, ja mis summaga tuleb minna, samuti palju buyin ühes lauas tuleb kaotada , et parem ära minna, kui veel kaotada.Veel paar nädalat tagasi ei kujutanud ette, et saan mitmel laual mängida, kuid kui mängida kindla tabeli järgi siis polegi see nii raske.Siiski, küsin kas lähen 1-2 võj 5 taalaga sisse(5-ga ei luba niiguni hetkel mängita).Ma oletan , et paremini sisseosta 1 USD ehk 50 BB ja ära minna 100 BB?Suurema stäckiga full ringis minu arust on mõttetu mängida, sest enamusel on 1 usd arvel.Minu arust deepstackid on rohkem 6 max laudade jaoks mõeldud..Kavatsen alustada 4-6 lauaga. Ja istuda parem kus on deep stackid ja avg.pot suurem?Nüüd parandage mind palun
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

    Vähemalt 100BB kindlasti. va. siis kui NL2s üritad viimaste sentidega bankrolli taastada.

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #3
      Re: Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

      NL2 saab istuda 5$-ga, mis on 250BB ja see on puhas kuld kui oskab ABC pokkerit mängida.

      Comment

      • katrinclub
        Jube Noob
        • Dec 2008
        • 146

        #4
        Re: Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

        Algselt postitas levis
        NL2 saab istuda 5$-ga, mis on 250BB ja see on puhas kuld kui oskab ABC pokkerit mängida.
        Suunaks äkki selle ABC artikli juurde

        Comment

        • MIKE_K6o
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 221

          #5
          Re: Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

          Algselt postitas katrinclub
          Suunaks äkki selle ABC artikli juurde
          http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,136.0.html

          Head lugemist.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #6
            Re: Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

            Algselt postitas katrinclub
            samuti palju buyin ühes lauas tuleb kaotada , et parem ära minna,

            Sellise suhtumisega kaugele ei jõua. 8)

            Comment

            • SamGold
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2009
              • 302

              #7
              Re: Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

              Algselt postitas MIKE_K6o
              Head lugemist.
              Krt, ma jään koguaeg su avatari vahtima :D :D

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #8
                Re: Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

                See, et kui ühes lauas kaotad x buy-ini pead lahkuma on urban legend imo (kuigi vahepeal uskusin ka vist seda). Mina igatahes (12 lauda mängides) ei vaheta praktiliselt kunagi laudu.

                Comment

                • Friiko
                  Jube Noob
                  • Feb 2009
                  • 158

                  #9
                  Re: Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

                  Algselt postitas timukasr
                  See, et kui ühes lauas kaotad x buy-ini pead lahkuma on urban legend imo (kuigi vahepeal uskusin ka vist seda). Mina igatahes (12 lauda mängides) ei vaheta praktiliselt kunagi laudu.

                  Kui sa istud mingi uber upswingi nittide lauas ja sind on juba ala kolm korda tühjaks imetud, siis oleks ju totter jääda. imo.

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #10
                    Re: Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

                    Algselt postitas timukasr
                    See, et kui ühes lauas kaotad x buy-ini pead lahkuma on urban legend imo (kuigi vahepeal uskusin ka vist seda). Mina igatahes (12 lauda mängides) ei vaheta praktiliselt kunagi laudu.
                    kui kaotad lauas 3 BI siis sa oled laua halvimaid mängijaid, sinu stiil ei sobi laua stiiliga, oled äärimselt ebamugavas positsioonis lauas (BvB) jne

                    lahendus: lahkuda

                    Comment

                    • katrinclub
                      Jube Noob
                      • Dec 2008
                      • 146

                      #11
                      Re: Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

                      Äitah kõigile

                      Comment

                      • Rahapada
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1178

                        #12
                        Re: Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

                        Algselt postitas ESTPatrick
                        kui kaotad lauas 3 BI siis sa oled laua halvimaid mängijaid, sinu stiil ei sobi laua stiiliga, oled äärimselt ebamugavas positsioonis lauas (BvB) jne

                        lahendus: lahkuda
                        +1

                        Comment

                        • leho57
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 664

                          #13
                          Re: Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

                          Algselt postitas ESTPatrick
                          kui kaotad lauas 3 BI siis sa oled laua halvimaid mängijaid, sinu stiil ei sobi laua stiiliga, oled äärimselt ebamugavas positsioonis lauas (BvB) jne

                          lahendus: lahkuda
                          +1

                          Comment

                          • bubba
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2009
                            • 434

                            #14
                            Re: Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

                            Kui palju buy inne võiks olla, et starsis NL5 te mängida, kui seal saab sisse osta ka 200bb ehk $10 eest.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #15
                              Re: Küsimused sendilaudade kohta pokerstarsis

                              20 buy inni võiks vähemalt olla.

                              Comment

                              Working...