Millist tuba valida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #151
    Re: Millist tuba valida?

    Algselt postitas Codecci
    PokerStarsis on $600 boonus?
    signup boonus

    Comment

    • oitarvi
      Vana Tegija
      • Jan 2009
      • 1231

      #152
      Re: Millist tuba valida?

      Algselt postitas oitarvi
      Mitu kätt on vaja mängida Pokerstarsis NL10-t mängides, et vabastada näiteks $600 boonus?
      Kas siis ei oska keegi öelda?

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #153
        Re: Millist tuba valida?

        Algselt postitas oitarvi
        Kas siis ei oska keegi öelda?
        kiire googledamine leidis sellise lingi: http://www.flopturnriver.com/how-to-...tars-bonus.php , ei julge kindlalt öelda, aga tundub, et .04 fullringis, 6-maxis peaks see suurem olema.

        Ja Starsi regularid on kokku kogunenud teemasse http://foorum.pokkeriprod.com/index....1128.1260.html sealt peaksid ikka vastuse saama

        edit: ajasin küsimuse sõnastuse veits sassi, .04 vpp/käsi siis, mis tähendab 255k kätt, kuna on vaja teenida 10200vpp-d

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #154
          Re: Millist tuba valida?

          ma arvan, et kuskil 300-350k käsi

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #155
            Re: Millist tuba valida?

            Algselt postitas Kris
            Uuest aastast plaan Full Tilti ronida madalama rake ja rakebacki nimel. Siit ka küsimus, kuidas singupida, kelle kaudu oleks kõige kasulikum.. Mingi 100 site pakuvad rakeback diili, et vahelt võtta... milline kõige kasulikum ja miks? Mingi 600 daala boonust ka leidub? Kelle kaudu jällegi? Keegi siin fulltiltis m2ngib võiks teha 50/50 deali selle boonuse reffimise eest moneyst? pmst ez mani ju teisele osapoolele?

            Keegi kes varem liikunud teise tuppa rääkigu kuidas kõige paremad diilid saite

            tänud
            wat? rake cap ikka 3$ ju?

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #156
              Re: Millist tuba valida?

              Algselt postitas variatsioon
              wat? rake cap ikka 3$ ju?
              äkki mängib HU-d, seal $0.50

              Comment

              Working...