palun aidake


ma võin tuua vähemalt 5 inimest kes teavad et ma mängin korralikult mitte ei ole mingi donk ja fisher....???
mida ma tegema pean mu bankroll on vajunud juba 250$
ka sma peaxin serverit vahetama või midagi?
inimesed lihtsalt fishivad mu raha minema ja ma ei saa midagi parata sinna.
eile kaotasin 100+$ poti kuna mingi vend callis minu all in flush drawga turnist.
ja sai minu nuts rea vastu runner runner masti..............
mis ma tegema peax?


ma võin tuua vähemalt 5 inimest kes teavad et ma mängin korralikult mitte ei ole mingi donk ja fisher....???
mida ma tegema pean mu bankroll on vajunud juba 250$
ka sma peaxin serverit vahetama või midagi?
inimesed lihtsalt fishivad mu raha minema ja ma ei saa midagi parata sinna.
eile kaotasin 100+$ poti kuna mingi vend callis minu all in flush drawga turnist.
ja sai minu nuts rea vastu runner runner masti..............
mis ma tegema peax?
Comment