APPPPPPI!!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 0madis0
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 74

    #1

    APPPPPPI!!!!!!!!!!!!!!!!

    palun aidake







    ma võin tuua vähemalt 5 inimest kes teavad et ma mängin korralikult mitte ei ole mingi donk ja fisher....???
    mida ma tegema pean mu bankroll on vajunud juba 250$
    ka sma peaxin serverit vahetama või midagi?
    inimesed lihtsalt fishivad mu raha minema ja ma ei saa midagi parata sinna.
    eile kaotasin 100+$ poti kuna mingi vend callis minu all in flush drawga turnist.
    ja sai minu nuts rea vastu runner runner masti..............
    mis ma tegema peax?
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2
    Re: APPPPPPI!!!!!!!!!!!!!!!!

    Aga hakkame algusest pihta. Kuna sa kasutad pokertrackerit, siis ütle kõigepealt, mis su VPIP on ja kui agressiivne sa preflop oled? Sealt saab äkki juba mõned järeldused teha, miks sind saastaga ära callitakse.

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #3
      Re: APPPPPPI!!!!!!!!!!!!!!!!

      Too nüüd korralikud statid välja, mida su poker tracker pakub, selle graafiku järgi ei sa midagi õelda, tundub olevat lihtsalt üks downswing, mis võib veel vabalt edasi kesta 8k kätt.

      Comment

      • 0madis0
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 74

        #4
        Re: APPPPPPI!!!!!!!!!!!!!!!!

        vpip 20%.....pfr 10%....att to steal 8.5% af 0.71% w$sd 71% fold big blind to steal 62% went to showdown 33%
        ma arrvan et see on lihtsalt kaotuste aeg:(

        Comment

        • Mihkel785
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 113

          #5
          Re: APPPPPPI!!!!!!!!!!!!!!!!

          Af kuidagi väike?

          Comment

          • HotGutShot
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #6
            Re: APPPPPPI!!!!!!!!!!!!!!!!

            agg ja pfr liiga väiksed

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #7
              Re: APPPPPPI!!!!!!!!!!!!!!!!

              Algselt postitas 0madis0
              vpip 20%.....pfr 10%....att to steal 8.5% af 0.71% w$sd 71% fold big blind to steal 62% went to showdown 33%
              ma arrvan et see on lihtsalt kaotuste aeg:(
              OMG :)

              Esiteks võta räigelt tightimaks, tõmba pokerstove ja katsu 12/10 saavutada. Steali tightidelt mängijatel 3x rohkemate kätega, nii CO kui BTN. BB mängi ainult PREMIUM käsi. ja mees sa oled TÄIELIK callingstation:)) Unusta see calli nupp ära ja bet ja raise nupp peaksid su suurimaks sõpradeks saama. Kuna mängid callingstationi stiili siis sa jõuadki kolmandike kätega showdownile ja see on räige leke. Bet bet bet ja unusta see call ära :))


              Ja vaata pokkerivideod üle siin foorumis, et aru saada kuidas bet nupga tuleb ringi käia:))
              Ja kohe pokah kursustele ennast kirja ja võta igat sõna kui puhast kulda:)

              Selliste stattidega sa jäädki kaotama igavesti:)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: APPPPPPI!!!!!!!!!!!!!!!!

                kus toas, mis limiiti ja mis mängu mängid?

                Comment

                • 0madis0
                  Julm Donk
                  • Oct 2008
                  • 74

                  #9
                  Re: APPPPPPI!!!!!!!!!!!!!!!!

                  pokerstars ja limiit 25.
                  davy ok ma teen seda thx

                  Comment

                  • Davy
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1341

                    #10
                    Re: APPPPPPI!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Algselt postitas 0madis0
                    pokerstars ja limiit 25.
                    davy ok ma teen seda thx
                    :) ma samas limiidis madis hetkel veel, mis nimi on?

                    Comment

                    • 0madis0
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 74

                      #11
                      Re: APPPPPPI!!!!!!!!!!!!!!!!

                      0madis0


                      ja sinu?

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #12
                        Re: APPPPPPI!!!!!!!!!!!!!!!!

                        6max või fullring? jah kui sa nii väheste käte arvuga niipalju kaotad, on viga sinus... ma soovitaks lugeda kõik läbi mis twoplustwos kirjas on

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #13
                          Re: APPPPPPI!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Went to showdown on ju täica donk.
                          Mul oli eile 27 vist ja see oli kohutavalt kõrge.
                          Alla 20 peax olema went to showdown.

                          Comment

                          Working...