****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #31
    Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

    Algselt postitas runnar
    mais sain starsis elu esimesed 5VPP-d, nii et õnnestunud kuu
    juunis plaanin wsop-l hittida
    loodan, et tood võidu koju - omad kasud sees juu :)

    Comment

    • Marks111
      Jube Noob
      • Nov 2008
      • 111

      #32
      Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

      Algselt postitas ment52
      Ma ei mõistata välja kuidas on võimalik 0.05BB/100 ja 90$ 100le, see eeldaks, et su BB on 2k$ ju?
      selles kuus oli mul miinuses 3/6 mida multitablesin ja plussis 10/20 20/40

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #33
        Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

        Maikuu oli igati edukas. ROI 14% mängides ainult TURBO!! HU sng-si. Volüüm oli väike, mida tahakski parandada juunis, kui vähegi võimalust.

        Juuni eesmärgid:
        [ ] Grindida 500 + mängu
        [ ] Jääda püsima 57,5$ +
        [ ] Vaadata veel HUSNG.com videosid
        [ ] Cashida mõnel MTT-l
        [ ] Areneda !
        [ ] Profit

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #34
          Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

          Mai:
          Tuba: Tower
          Limiit: NL10 5-max
          Käsi: 22K
          Winrate: 12bb/100
          Kasum: $257 + boonus $85 = $342
          Mänguaega kokku: 89h ($2,89/h mängu osa) sick! :)
          Laudade arv keskmiselt: 4
          Suurim downswing: -$74 (tegelikult -$152 proovisin viimase päeva teha NL20 ja too päev jäi -$0.65)
          Suurim kaotatud summa käega: -$12 (tegelikult -$46 rida vs kõrgem rida, oleks pidanud callima kui võimalus anti, samuti NL20-s juba)
          Suurim võidetud summa käega: $15 (NL20 $22)
          Roll mai lõpus: $614

          Juuni eesmärgid (võtan lõdva randmega):
          - Otsida HEMi abiga leake, mida on võimalik tuvastada nii väikse samplega.
          - Lõpetada Toweris NL20-ga signup boonus (140p jäänud veel)
          - Kui viisakat reload boonust ei saa, siis tuleb ilmselt RedKingsi tuba sihikule võtta
          - Leida võti kuidas eristada vendi, kes on võimelised TPGK sügava stackiga allinni minema ja neid vendi, kes lükavad nupud keskele vaid nutsiga.
          - Kui roll $1000, siis NL30. Kui kukub alla $800, siis tagasi NL20. Arvestades winrate 10bb/100 ja 20K käsi, siis võib NL30 isegi juuni lõpuks juhtuda.

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #35
            Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

            Algselt postitas Marks111
            selles kuus oli mul miinuses 3/6 mida multitablesin ja plussis 10/20 20/40
            10min päevas?

            Haiget vähe käsi. :)

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #36
              Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

              Algselt postitas PokerDevil
              10min päevas?

              Haiget vähe käsi. :)

              Mängib ju limitit? Palju seal laudu korraga saab võtta?

              Comment

              • taavi
                Grinder
                • Oct 2008
                • 684

                #37
                Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

                Mai NL5 FR psis

                Juuni
                [ ]NL10
                [ ]1 pokkeri raamat lugeda

                Comment

                Working...