****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1

    ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

    Mai eesmärgid:
    * ei tohi lõpetada miinuses obv <-- success, kasum siis $656, rakebacki veel pole saanud ja $80 deposiidiboonust kätte saadud FTP'st
    * mängida vähemalt 15k käsi <-- success, 21k käsi siis kokku
    * HEM ära upgradeda <-- success, koduses arvutis upgradetud edukalt
    * selgeks teha pot oddside teooria ja tõenäosused pähe õppida <-- fail, pole üldse mingit õppimist teinud ega raamatuid lugenud, aint grindinud:-/
    * AA ja KK mängimise teooria pähe taguda <-- fail, ikka pole viitsinud läbi lugeda topicut ja eks mängus ka vigu teinud
    * Full Tilti sissekanne teha ja NL20-NL25 kasumit teenida (ja break-even Tohmanina vähemalt rakebacki pealt kasumit näidata) <-- fail FTPs siis tänane päev viis miinusesse, tänu rakele ja depo boonusele olen tegelt BRi osas kasumis, aga ma pole sellega rahul
    * kuu lõpuks piisava kasumi puhul ikkagi kuvar lõpuks ära osta. <-- success, kuvar on super
    * ei oska konkreetseks eesmärgiks seada, aga tahaks ikkagi break-evenist välja ronida ja olla võitev mängija.. ehk siis NL20-NL25 bb/100 vähemalt 6 peale ajada ja stabiilselt nädala lõigetes ka seda näitajat beatida. <-- põmst vist ikkagi success, kuu bb/100 on 12, kuigi FTPs kaotan ja lõpus läks suht sellisesse break-even joonde jälle
    üldiselt siis, egas midagi, peab veidi analüüsima ja FTP's veidi tightimat mängu tegema ja saab FTP ka kasumisse.. Bodogis vaatab..peaks seal NL50 BRi kasvatama.. muidu ikka suured kaotused tulid lahmimisest.. võibolla on mul liiga palju laudu lahti.. nelja laua peal ma ikka mängisin kvaliteetsemat mängu. ja mingi õhtu peaks puhta FTP sessi tegema ja õige stiili sisse harjutama...

    egas midagi.. graafik:



    ja statid



    üldine graafik.. nüüd siis BR enam sama ei ole kuna kuvar sai ostetud



    Juuni eesmärgid:
    * ei tohi lõpetada miinuses obv, success on kui üle $500 kasumit.
    * mängida vähemalt 15k käsi
    * FTPs ennast kasumisse mängida
    * FTP hand history probleem ära lahendada
    * teooria, pot oddsid ja AA/KK mäng, selgeks ikkagi teha
    * distsipliin, distsipliin, distsipliin, vajadusel vähem laudu võtta, ja turni cbet allapoole saada.

  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #2
    Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

    Maikuu jäi kuskil -1,5k miinusessesse kõrgemal limiidil tiltamise tõttu. Rakebackiga vast -700 kuu kokku . I`m lolbad imo.

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #3
      Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

      Grindisin üle pika aja korralikult cashi, tulemusega võib rahul olla. FRNL100&200 siis.



      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #4
        Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

        Mai eesmärk :NL2-te biitida Starsis <-success i think





        Juuni eesmärgid

        15k käsi
        jõuda NL10nesse

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #5
          Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

          sick kuu on olnud, heas mõttes siis. pole nii palju kunagi varem grindinud. ega uut materjali omandanud. DC videosid looma moodi vaadatud, loetud jne. 24-tablemise sain selgeks, (graafikus peale 40k kätt) kuigi ei kavatse sellise pornoga eriti enam tegeleda. breakevenit suudan ainult näidata. aga no eks ta tahab ikka harjumist saada, peale sessi vaatad kuidas käsi mängisid ja mõtled WTF??

          JUUNI eesmärk - püsivalt NL50 jääda ja kui võimalik siis ka supernovast puuduvad 12k VPP ära grindida.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

            Ei beadi enam mängu

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #7
              Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

              Algselt postitas ranka
              Ei beadi enam mängu

              ilusad stalagmiidid

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #8
                Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

                Nu peaaegu rankale pähe juba, polegi palju jäänud tippu jõudmisest :D



                Juunikuus võix siis NL100 jõuda ning selle abistamiseks vist võtan 650$ bonusseri kah. 3.5k FPP'd vaja teha, et selle ära osta saaks :)

                Ning sellex, et Supernova graafikus püsida, siis on vaja aasta lõpuni teha 9669 VPP'd iga kuu, see kuu tuli neid 9400 kanti, seega peab tuld andma!

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #9
                  Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

                  MAI
                  Otsustada mis edasi saab, kas uus tuba või jätkata unibetis. FAIL ikka mängisin mitmes erinevas toas
                  NL25-50 korralikult hakkama saada SPole kindel kuis sellega lood on nagu biidin aga saaks paremini.
                  Mai kuu läks üldse suht halvasti kuu alguses ei mänginud sest esimene nädal kulus pidustustele siis sai nats mängitud peale mida laksasin unibetis ennast mõnusalt miinusesse, kuu lõppes seal väikse plussiga õnneks racke back tuleb kah nii et päris ilma ei jäänud millegist.
                  Kuu lõpus hakkasin Toweris viimaseid boonuse jäänuseid lahti mängima mis päästis ka ülejäänud kuu cashis läks ülimalt hästi ja turnad tõid ka natuke juurde.
                  Pluss Vapsiku diil sai läbi mis tootis kasumit

                  Kuuga võib rahule jääda aga kuna ise nii palju vigu(tilt ja mõned muud lolliuse) tegin siis pole endaga rahul eriti.

                  Graafikuid ei viitsi hakata panema Tower jookseb ilusti üles Unibet jookseb korra nagu pilvelõhkuja üles ja siis lajatab alla kuristikku ning sealt edasi jookseb breake even ning lõpus hakkab vaikselt tõusma


                  Juuni

                  Lugeda 100% 1 raamat läbi
                  disipliini kasvatada
                  Ikka plussi jääda ja mitte teha cashoute liiga palju
                  Peale jaanipäeva liigutada Toweri rahad kõik Redkingsi ja seal lahti mängida 1500$ boonus.
                  Unibetis teenida puuduolevad VIP punktid PS3 jaoks :)
                  Grindida nagu hull peale jaanipäeva

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

                    Igast diilid ja asjad on olnud ja väga arvet pole pidanud asjade üle. Ainus asi mis natukenegi rõõmu valmistab on NL-10 graafik, mis on siis selline:

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****



                      kohutav.
                      ei taha kommenteerida.
                      Mäng plo25-50...
                      no..kohutav....
                      Uue kuu eesmärk:
                      - Saada bankroll suuremaks taaskord ning maybe liikuda tagasi pacificusse
                      - Starsist ära kolida, sest rakeback on vajalik asi (pacificus)
                      - Näidata head mängu ja viia winning-line taevasse, mitte kanjonisse

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

                        ment52, kõva graph (Y)
                        muide...kui tahan endale rakebacki joont lisada, siis pean addima rakebacki vist HEMis ? Aga palju ma seda % panen, kui reaalsuses pole pokerstarsis rakebacki....
                        Ranka, ulme US railway.
                        Vapsik, sitaks palju käsi mängisid, kõva(Y)

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #13
                          Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****


                          4.5K kätt NL25, ülejäänud NL50. Üldiselt ma lootsin natuke paremat kuud ,aga väga ei saa kurta.

                          Juuni eesmärgid:
                          [ ]Mängida vähemalt 50K kätt ja seda siis 9-15 tabeldades.
                          [ ]"The theory of poker" läbi lugeda.
                          [ ]Oma mängu palju arendada.
                          [ ]Vähemalt $1000 kasumit ilma VPPdeta.
                          [ ]Rohkem foldi ja raisi, vähem callimist.

                          Comment

                          • Uniquest
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 615

                            #14
                            Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

                            Kuul muus mõttes väga viga ei olnud, aga pokkeriga läks veits kehvasti.
                            6-maxis algas hästi kõik, kena upswing oli. Kahjuks suutsin oma pangaarve 0 lasta kuu esimeses pooles juba ja tuli kriisi-cashout teha. Just siis tuli ka downswing mõistagi.
                            Siis ütles mul kuu keskel läppar üles täielikult ja istus nädal aega garantiis. Sel ajal üritasin vanas ilgelt kehva CRT-monitoriga arvutis mängida, aga 6-max multitablemist teha ei julgenud. Obv kaotasin kuu alguses võidetud raha HU cashis ära.
                            Läpparis olev garph oleks isegi suht kobe, sest kõik võitvad mängud on seal ja NL25 6-max winrate jäigi lõpuks 10bb/100. Paraku suutsin jälle oma bankrolli minema "majandada" ega saa seda limiiti enam mängida.
                            Juuni esimesel nädalal saab suurem osa eksameid tehtud ja pokkerialaselt möödub ülejäänud kuu vist "bankroll building" pealkirja all. Hakkan jälle 6$ SnG-sid grindima siis.

                            Tulemused:
                            1)20k kätt 6-max NL25/NL50, vastavalt bankrollile. FAIL, 5500 käe ringis
                            2)Stoxpokeri videod ja 2p2 micro NL foorum võiks igapäevane ajaviide olla. SUCCESS, suht rahul olen sellega
                            3)Ryan Fee 6-max õpetuse vaatan lõpuni. Pooleli jäi.
                            4)Bankroll 2k peale - üle 10bb/100 peaks vist winrate olema, eks näeb, kas on saavutatav. FAIL - winrate on olemas, aga volüümi vähe + jamad arvuti/muude mängudega

                            Pokkerist eemal:
                            1)Teen trenni. SUCCESS, arvuti riknemine mõjus päris hästi.
                            2)Käin väljas, kuid joon vähe(m). Kindlasti joomine ja pokkerimäng lahus hoida. SUCCESS/FAIL/SUCCESS. Väljas käisin palju, joomisega piiri ei pidanud, kuid täis peaga ei mänginud.
                            3)Loen 2 inglisekeelset raamatut läbi, mis käes on. SUCCESS/FAIL jälle. Kui kõike ei saa tehtud, siis teen pool. Päris palju sai naerda, tükk aega polnud Pratchetti lugenud. :P

                            Juuni eesmärk:

                            1000 SnG-d lihtsalt. Ei ole mõtet vist mingeid winrate jms. eesmärke panna eriti. Ahjaa, kuu lõpus Superweekend ka, seal võiks cashida.

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #15
                              Re: ****Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid****

                              Mõned kommentaarid on blogis. Eesmärk on hästi mängida.

                              Comment

                              Working...