Töölauad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #106
    Re: Töölauad

    Algselt postitas Rage
    FTW on pornikataloogi shortcut? :D
    Ühiskasutatavas arvutis ei tohi selliseid asju olla!

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #107
      Re: Töölauad

      Algselt postitas Karikakar
      Ühiskasutatavas arvutis ei tohi selliseid asju olla!
      tohib, juhul kui sul on see kuskil näiteks: C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Resource\CMap\Printer kataloogis ja kataloogi õiguseks on määratud ainult sinu kasutajale ligipääs

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #108
        Re: Töölauad

        Kogemused räägivad enda eest :D?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #109
          Re: Töölauad

          Algselt postitas -andres-
          Kogemused räägivad enda eest :D?
          ikka jah.. ainuke asi on see.. et kui kettamaht hakkab täis saama..siis ikka leitakse, kellele otsa vaadata:-P

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #110
            Re: Töölauad

            Algselt postitas Rage
            ikka jah.. ainuke asi on see.. et kui kettamaht hakkab täis saama..siis ikka leitakse, kellele otsa vaadata:-P
            või siis visatakse otsingusse xxx ja küll su muuvid välja tulevad. Kunagi sõbra arvutis tegime nii et näha mis haiged fantaasiad tal on. Plät päris haige vana on.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #111
              Re: Töölauad

              Algselt postitas rohelinekonn
              või siis visatakse otsingusse xxx ja küll su muuvid välja tulevad. Kunagi sõbra arvutis tegime nii et näha mis haiged fantaasiad tal on. Plät päris haige vana on.
              Haha, ise samamoodi teinud. Ühel tuttaval olid täiskasvanute filmid folderis "100 pieces of classical music", aga osavamad võtavad "xxx" faili nimest ära ja muudavad .avi laiendi näiteks .reatsaoj laiendiks.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #112
                Re: Töölauad

                wow. Krt mul ei mahu enam DC ja CR-i videod kõvakettale ära aga osad mehad stoorivad veel pronni kõvakale. Imo see aeg peaks möödas olema. Igasugu prontjuubed ja muud asjad juba olemas. Tänapäeva tehnika võimas - ei pea isegi pronni netist tõmbama :D

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #113
                  Re: Töölauad

                  Algselt postitas antnx
                  wow. Krt mul ei mahu enam DC ja CR-i videod kõvakettale ära aga osad mehad stoorivad veel pronni kõvakale. Imo see aeg peaks möödas olema. Igasugu prontjuubed ja muud asjad juba olemas. Tänapäeva tehnika võimas - ei pea isegi pronni netist tõmbama :D
                  Valmistutakse raskemateks aegadeks. Kui nett maas ja himu suur, mis siis teha?

                  Comment

                  • mcbethk
                    Bännitud
                    • Oct 2008
                    • 687

                    #114
                    Re: Töölauad

                    Algselt postitas Karikakar
                    Valmistutakse raskemateks aegadeks. Kui nett maas ja himu suur, mis siis teha?
                    Otsite naise? :)

                    Comment

                    • miksnii
                      Grinder
                      • May 2009
                      • 580

                      #115
                      Re: Töölauad

                      Algselt postitas mcbethk
                      Otsite naise? :)
                      +1

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #116
                        Re: Töölauad

                        Algselt postitas mcbethk
                        Ostate naise? :)
                        fyp

                        Comment

                        • heido24
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 402

                          #117
                          Re: Töölauad

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • daljoh
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1032

                            #118
                            Re: Töölauad

                            Algselt postitas heido24
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Hehe see on hea....tüübi esimene post siin foorumis ja see on ka sellises teemas.... ;D

                            Comment

                            • heido24
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 402

                              #119
                              Re: Töölauad

                              Algselt postitas daljoh
                              Hehe see on hea....tüübi esimene post siin foorumis ja see on ka sellises teemas.... ;D
                              SO ??

                              Comment

                              • daljoh
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1032

                                #120
                                Re: Töölauad

                                Ei ma niisama :)

                                Comment

                                Working...