Töölauad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #76
    Re: Töölauad

    Algselt postitas Kris


    update
    kes see pildil on?

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #77
      Re: Töölauad

      Algselt postitas Kris
      Evangeline Lilly, mängib Kate'i LOSTis
      Linki pildile?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Foux
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 486

        #78
        Re: Töölauad

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #79
          Re: Töölauad

          Algselt postitas Foux
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Somaalia piraat? ;D

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #80
            Re: Töölauad

            Algselt postitas jota
            pilt, kus on hirmutav tekst
            Windows 7. EV-copy? Really? REALLY?

            Comment

            • Foux
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 486

              #81
              Re: Töölauad

              Algselt postitas TIGRANO
              Somaalia piraat? ;D
              Jeah 8)

              Comment

              • MIKE_K6o
                FPP Pro
                • Jan 2009
                • 221

                #82
                Re: Töölauad

                @work

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #83
                  Re: Töölauad

                  Algselt postitas taipupole
                  Windows 7. EV-copy? Really? REALLY?
                  mul on ka see. saab ju tasuta triali aastaks windowsi lehelt tirida.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #84
                    Re: Töölauad

                    Algselt postitas Tarmonator
                    mul on ka see. saab ju tasuta triali aastaks windowsi lehelt tirida.
                    Lausa aastaks, uskumatu.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #85
                      Re: Töölauad

                      ma ei lähe windows 7 peale never ennem, kui service pack 1 vähemalt on väljas .. esimene variant kipub neil tavaliselt üli putsis olevat ..

                      Comment

                      • J0kker
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 865

                        #86
                        Re: Töölauad

                        Comment

                        • Helmps
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 828

                          #87
                          Re: Töölauad

                          minu korralik töölaud...tavaliselt on lõpuni paska täis.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #88
                            Re: Töölauad

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #89
                              Re: Töölauad

                              ma koguaeg mõtlen, et miks inimestel on vaja hoida töölaual näiteks firefoxi ikooni kuigi see on quick baril olemas ja siis igasugused viirusetõrjed ja ad-aware jne mida ei ole vaja sealt peaaegu kunagi käima panna???

                              mind jubedalt häirivad igasugused asjad desktopil ja kui need on veel sellised millel absoluutselt kasutust ei ole, siis minu mõistus ei võta.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #90
                                Re: Töölauad

                                Algselt postitas Tarmonator
                                ma koguaeg mõtlen, et miks inimestel on vaja hoida töölaual näiteks firefoxi ikooni kuigi see on quick baril olemas ja siis igasugused viirusetõrjed ja ad-aware jne mida ei ole vaja sealt peaaegu kunagi käima panna???

                                mind jubedalt häirivad igasugused asjad desktopil ja kui need on veel sellised millel absoluutselt kasutust ei ole, siis minu mõistus ei võta.
                                see on karma mängu biitimiseks

                                Comment

                                Working...