Miks mängida pokkerit?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarq666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 814

    #31
    Re: Miks mängida pokkerit?

    Sobib mu loomusega see mäng ja raha on see, mis pinget pakub! 8)

    Comment

    • Uniquest
      Grinder
      • Oct 2008
      • 615

      #32
      Re: Miks mängida pokkerit?

      Tahan viimasesse levelisse jõuda. Tegelt ka.
      Ma arvan, et ma oleksin võimeline päris mitmel kõrgepalgalisel kohal edukas olema. Aga ma TAHAN mängimisega raha teenida. Unistus siis vist. :)

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #33
        Re: Miks mängida pokkerit?

        m2nign, et starsile rake maksta.

        Comment

        • sorm
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1511

          #34
          Re: Miks mängida pokkerit?

          Mina mängin pokkerit sellepärast, et olen sõltlane! Mängiks kõike, mis liigutab ja paneks hunniku krabsievat vahele :)

          Ei hakanud "hasartmängusõltuvuse" vastu võitlema vaid õppisin mängima ja nüüd on pokker nii meelalahtus (saan teha seda, mis meeldib, adrenaliini toodab jne.) kui ka rahateenimisallikas.

          Ei ole profesionaal käin "päris" tööl ka



          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #35
            Re: Miks mängida pokkerit?

            Algselt postitas leits
            m2nign, et starsile rake maksta.
            +1

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #36
              Re: Miks mängida pokkerit?

              Ei ole teha midagi targemat momendil, kui pokkerit beatida ;D

              Elu on nagu lill, isegi siis kui mõnipäev saad kk vs aa näiteks 5x õhtu jooksul ;D

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #37
                Re: Miks mängida pokkerit?

                Algselt postitas leits
                m2nign, et starsile rake maksta.
                sama siin. Maksan raket ja stars sponsoreerib eesti võrkpalli, mille suur fänn ma olen. Ringlus.

                Comment

                • sorm
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1511

                  #38
                  Re: Miks mängida pokkerit?

                  +1 maksan starsile rake ja stars vastutasuks annab mulle "tööriided" :D ja raamatud mida lugeda!

                  Comment

                  Working...