Miks mängida pokkerit?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • your_naked_mom
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 212

    #16
    Re: Miks mängida pokkerit?

    mina mängin sellepärast, et pokker on lahe ja see tekitab ka minus laheda tunde(umbes nagu ma oleks mingi kuulsus .. näiteks see tüüp kelle nimi on bedwetters vms) + paari aasta pärast saab lifetime gräffist tattoo perse peale panna ja siis seda klubis oma tulevasele laste emale näidata

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #17
      Re: Miks mängida pokkerit?

      Algselt postitas variatsioon
      ... Think about how poker has improved your mental strength, your analytical ability, your planning ability to see moves far in the future, your critical thinking, how you deal with chance and such. It makes it not one of about money. But a game that improves yourself as a person. ...
      tnx there's the motivation again

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #18
        Re: Miks mängida pokkerit?

        raha obv.
        ärge ajage mingit ila, et te tahate paremaks inimeseks saada vms. lihtsa raha peal oleme kõik väljas. nii on ja nii see jääb

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #19
          Re: Miks mängida pokkerit?

          Algselt postitas Rahapada
          Miks mängida pokkerit? Mis motiveerib pokkerit mängima?
          uued läikivad asjad

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #20
            Re: Miks mängida pokkerit?

            Et rahuldada enda gamblimisvajadust.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #21
              Re: Miks mängida pokkerit?

              Algselt postitas ESTPatrick
              uued läikivad asjad
              i lol'd

              tahan mingiaeg elukutseliseks saada. pole suurem asi hommikuinimene. kui hakkama ei saa siis otsin öötöö.

              Comment

              • SamGold
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2009
                • 302

                #22
                Re: Miks mängida pokkerit?

                Pokker on minu 3. pensionisammas.

                Comment

                • raunooo
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 422

                  #23
                  Re: Miks mängida pokkerit?

                  Ma mängin pokkerit sellepärast, et mul on üks selline imelik hobi, et mulle meeldib omada palju dollareid ja kroone. Ma arvan, et pokker on väga hea võimalus rohkelt dollareid omada.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #24
                    Re: Miks mängida pokkerit?

                    Algselt postitas Rahapada
                    Miks mängida pokkerit?
                    aaaga miks mitte?

                    Comment

                    • goldec

                      #25
                      Re: Miks mängida pokkerit?

                      Algselt postitas ESTPatrick
                      uued läikivad asjad
                      Liitun sellega.

                      Aga jah, neil kes ainult raha pärast mängivad on palju raskem kui neil, kes mängu armastavad.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #26
                        Re: Miks mängida pokkerit?

                        Ärgem unustagem, et enamus inimesi mängib pokkerit sellepärast, et vähemus võita saaks :D

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #27
                          Re: Miks mängida pokkerit?

                          Algselt postitas Rahapada
                          Miks mängida pokkerit? Mis motiveerib pokkerit mängima?
                          Et teistele head teha.

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #28
                            Re: Miks mängida pokkerit?

                            Algselt postitas Vapsik
                            Et teistele head teha.
                            Ma soovin ka, et ma ikka saaksin niimoodi..teistele head teha...ja riigile kasulik olla. Seda ma soovin..aga mul ei õnnestu see, ma kardan

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #29
                              Re: Miks mängida pokkerit?

                              Tahaks näha, kui kaugele suudan pokkeris jõuda. Kuigi kardan, et enne viskab kopa ette, kui oma lae saavutan - samas kui järjest kõrgemale liikuda ja areneda siis hakkab rohelist ka rohkem voolama ja jällegi peaks nagu motivatsioon tõusma. Aa sügisest tahaks hakata pokkerirahade eest ära ka elama tallinnas, suvel tuleb korralikult grindida, et see sügisel võimalik oleks.

                              Comment

                              • EGERT
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1042

                                #30
                                Re: Miks mängida pokkerit?

                                Algselt postitas variatsioon
                                aaaga miks mitte?
                                Nagu ütles minu vanaisa - "Noored poisid, huvi on - miks mitte?" ;D

                                Comment

                                Working...