Re: Miks mängida pokkerit?
mina mängin sellepärast, et pokker on lahe ja see tekitab ka minus laheda tunde(umbes nagu ma oleks mingi kuulsus .. näiteks see tüüp kelle nimi on bedwetters vms) + paari aasta pärast saab lifetime gräffist tattoo perse peale panna ja siis seda klubis oma tulevasele laste emale näidata
mina mängin sellepärast, et pokker on lahe ja see tekitab ka minus laheda tunde(umbes nagu ma oleks mingi kuulsus .. näiteks see tüüp kelle nimi on bedwetters vms) + paari aasta pärast saab lifetime gräffist tattoo perse peale panna ja siis seda klubis oma tulevasele laste emale näidata
Comment