Kõige lihtsam donktest

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leho57
    Grinder
    • Nov 2008
    • 664

    #16
    Re: Kõige lihtsam donktest

    Donki olen ühe postituse teinud, Yesi kindlasti rohkem... küllap see mingil tasemel midagi ka ütleb :D

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #17
      Re: Kõige lihtsam donktest

      asassdfdsggssfewgadasda thred vastused

      * teiste kommenteerimine - 16
      * sh postitusi standard - 2
      * sh postitusi unreal - 4
      * midagi muud - 1


      YES postitusi.

      * asjakohaseid YES poste - 9
      *kommenteerimisi - 34

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #18
        Re: Kõige lihtsam donktest

        ei viitsi lugeda. foorumi search ei osanud ka midagi head kokku näidata..

        Comment

        • Aristotep
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #19
          Re: Kõige lihtsam donktest

          Tõeline pro ei tee ühtegi postitust bad beati topicusse.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #20
            Re: Kõige lihtsam donktest

            Algselt postitas Aristotep
            Tõeline pro ei tee ühtegi postitust bad beati topicusse.
            selline topic on olemas ??

            Comment

            • Aristotep
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #21
              Re: Kõige lihtsam donktest

              Algselt postitas andu_andu
              selline topic on olemas ??
              Tähenärijale täpsustamiseks: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***. Happy now?

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #22
                Re: Kõige lihtsam donktest

                Algselt postitas Aristotep
                Tähenärijale täpsustamiseks: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***. Happy now?
                leveldasin obv.

                Comment

                • Keegikolmas
                  Julm Donk
                  • Oct 2008
                  • 65

                  #23
                  Re: Kõige lihtsam donktest

                  Ma postitan oma "bad Beate" YES threadi, sest nad on MUST LIKE!! :D

                  Comment

                  • surka
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 336

                    #24
                    Re: Kõige lihtsam donktest

                    Algselt postitas andu_andu
                    selline topic on olemas ??
                    proovid ennast rohkem proks valetada, teeseldes et ei tea sellise topicu olemasolust? ;D

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #25
                      Re: Kõige lihtsam donktest

                      Algselt postitas surka
                      proovid ennast rohkem proks valetada, teeseldes et ei tea sellise topicu olemasolust? ;D
                      tsssss

                      Comment

                      Working...