Beatide pärast virisemine on teadupärast nõrgemate mängijate üks väljapaistvamaid tunnuseid. Küsimus ongi, kas sina oledki Donk?
Sa võid olla Donk ise sellest aru saamata. Tee see test ära, loe kokku enda postitused mõlemas teemas ja sa saadki teada, kas sa oled Donk või mitte. Ära karda enda tulemusi ka teistega jagada ;D. Loevad obv ainult enda alustatud vingumised ja positiivsed sündmused.
Ise üritan ka päeva jooksul enda arvud üle vaadata.
Ja taipohh kui keegi üritab siit midagi solvavat või halvustavat või muud taolist välja lugeda.
Sa võid olla Donk ise sellest aru saamata. Tee see test ära, loe kokku enda postitused mõlemas teemas ja sa saadki teada, kas sa oled Donk või mitte. Ära karda enda tulemusi ka teistega jagada ;D. Loevad obv ainult enda alustatud vingumised ja positiivsed sündmused.
Ise üritan ka päeva jooksul enda arvud üle vaadata.
Ja taipohh kui keegi üritab siit midagi solvavat või halvustavat või muud taolist välja lugeda.

Comment