Kõige lihtsam donktest

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    Kõige lihtsam donktest

    Beatide pärast virisemine on teadupärast nõrgemate mängijate üks väljapaistvamaid tunnuseid. Küsimus ongi, kas sina oledki Donk?
    Sa võid olla Donk ise sellest aru saamata. Tee see test ära, loe kokku enda postitused mõlemas teemas ja sa saadki teada, kas sa oled Donk või mitte. Ära karda enda tulemusi ka teistega jagada ;D. Loevad obv ainult enda alustatud vingumised ja positiivsed sündmused.

    Ise üritan ka päeva jooksul enda arvud üle vaadata.

    Ja taipohh kui keegi üritab siit midagi solvavat või halvustavat või muud taolist välja lugeda.

    0
    Yes lõime
    0%
    0
    asdais#da8usPjSaks lõime
    0%
    0
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #2
    Re: Kõige lihtsam donktest

    yes teemasse siis 13 ja sinna teise 7!

    Comment

    • bounce
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 865

      #3
      Re: Kõige lihtsam donktest

      ma olen donk teemasse kõige rohkem postitanud
      go figure

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: Kõige lihtsam donktest

        ma ei viitsi lugeda, aga 2 ja 2 ma pakun.

        õhtul loen.

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #5
          Re: Kõige lihtsam donktest

          OP on donk
          Ma ka, aga mul pohh

          Comment

          • Uniquest
            Grinder
            • Oct 2008
            • 615

            #6
            Re: Kõige lihtsam donktest

            Ma TEAN, et rohkem "Yes" threadi, olen sellele mõelnud. Ei tea, kas selline mindset parem või halvem, sest regulaarsetest tiltijatest suuremat kasumit ma küll kuskil ei näita.

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #7
              Re: Kõige lihtsam donktest

              käige perse, ma olen Vana Tegija.

              Comment

              • McFoldberg
                Grinder
                • Nov 2008
                • 731

                #8
                Re: Kõige lihtsam donktest

                Kes ma siis olen, kui kumbagi teemat üldse ei loe?

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #9
                  Re: Kõige lihtsam donktest

                  Jube Noob

                  Comment

                  • McFoldberg
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 731

                    #10
                    Re: Kõige lihtsam donktest

                    Aus.

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #11
                      Re: Kõige lihtsam donktest

                      Ma olen räme donk. Ma whinen või ropendan bad beate saades ja küsin teistelt tihti nõu. Aga donk on hea olla - keegi ei saa tõsiselt kritiseerida, sest donk veab ta jutuga enda tasemele ja lööb teda kogemusega.

                      Comment

                      • Tupsik
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 497

                        #12
                        Re: Kõige lihtsam donktest

                        Võin küll hirmus donk olla, aga YES threadi pole kunagi mõttes olnud midagi postitada.
                        Teise vist korra isegi pandud, aga eks rõõmu kergem igale poole välja valada ka muidu :)
                        Ja mis õnne juhuseid ma sinna oma kopikamängudest ikka toppida saan, pole mõttet nagu.

                        edit: Ai näe nime all ütlebki, et olen julm donk.

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #13
                          Re: Kõige lihtsam donktest

                          Julm Donk,
                          häbi võiks sul olla.

                          Comment

                          • Tupsik
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 497

                            #14
                            Re: Kõige lihtsam donktest

                            Algselt postitas lebovend
                            Julm Donk,
                            häbi võiks sul olla.
                            Miks häbi, uhke tunne, mida lollimaks vastased mind peavad, seda parem ju mulle

                            Comment

                            • EGERT
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1042

                              #15
                              Re: Kõige lihtsam donktest

                              Algselt postitas Tupsik
                              Miks häbi, uhke tunne, mida lollimaks vastased mind peavad, seda parem ju mulle
                              Ben Grundy sündroom.

                              Comment

                              Working...