mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #16
    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    kui nii ei mõtle siis heaks mängijaks ei saa ka samas.

    iseasi on kas liigaüle ei mõtle

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #17
      Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

      Algselt postitas marguzz22

      AGA pokkeris mulle meeldib et neil sõltuvus on, viivad palgad, majad autod sisse ja mina võtan ära. Kahju muidugi et pered ja värki , aga inimene ise ju teeb seda. Ei saa öelda, et loodus on nii teinud vms. Nüüd mul dilemma, et miks ma pahasti ei tunne ennast sellepärast,et nad sõltlased on :S TRA
      Ma ei teagi mida selle pihta öelda.. Kui sulle see tõesti meeldib ja eriti veel nende suureliste näidete põhjal siis sul lihtsalt puudub südametunnistus..

      Comment

      • muhkLionu
        Grinder
        • Jan 2009
        • 522

        #18
        Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

        Algselt postitas marguzz22

        Ma ei saa sattuda sõltuvusse toas nuppude klõpsimisest, kui väljas on naised, elu, söögid jne.
        So what? Mõni on naistest või söögist ja joogist, spordist sõltlane. Lõpuks oleme me kõik millestki sõltlased. Teisiti ei saagi normaalne elu eksisteerida. Ravige inimesest kõik tema sõltuvused välja ja mis sealt järele jääb?

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #19
          Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

          Mina olen sõltuvuses ja ei põe sellepärast ( nagu enamus sültlasi vist ;D ), sest olen stabiilselt võitev mängija ja 100% naudin pokkerit ja mängulist arenemist/ õppimist,samas ega mul siis sellepärast elu (peod,naised,pere,sõbrad jne.) elamata ei jää. Arvan, et igal alal kuhugi jõudmiseks on vaja olla ala fanaatik, sest kui sa ise ei taha teha tegevust ja veel vähem ei naudi seda siis tekib kiirelt tüdimus ja kas raha, mis sealt tasku paned kompenseerib seda ebameeldivustunnet ja stressi, mis sellest tekib. Paljud, teades, et ma mängin pokkerit, uurivad asja kohe. Enamustele vastan, et on mõttetu mängida seda ja ei soovita, sest see nõuab palju õppimist ja mingil määral andekust ( loomulikku intelligentsi) , ühesõnaga näen, et inimesel ei ole eeldust saada võitvaks mängijaks - ja annan talle omast arust head nõu.

          See, et meie tegeleme sellega ja oleme võitvad mängijad ei tähenda, et me peaks probleemi eest peitu pugema või isegi seda downima ( probleemi käsitlust) . Kuigi pokkeriga on lugu keerulisem ( kaotajad sõltlased on pmst meile otsene raha-allikas ja põhjus, miks me seda teeme ), siis näiteks kui inimene on alkohoolik, siis oleks ju imelik jätta ta abita sellepärast, et vahest ise pruugime alkoholi ja naudime selle mõju.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #20
            Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

            Sõltlane on see, kes oma sõltuvuse rahuldamiseks teeb ebaratsionaalseid otsuseid ja varem või hiljem reeglina ka midagi kuritegelikku. See, kui kellelegi pokker tõsiselt meeldib ja pinget pakkub ei tee temast veel sõltlast.


            Üks kõigile arusaadav näide: Sõltuvus on NÄLG. Kaua te söömata suudate olla ja mida te nälja kustutamise nimel oleksite lõpuks tegema ???

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #21
              Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

              Selles suhtes ma ka ei näe nagu põhimõttelist vahet, mille peale raha kulutada. Kas tüüp läänes lükkab 100 taala nädalas enda lemmikvõistkonna mängude nägemisse või pokkerisse pole nagu mingit vahet. Karjuda koos veel mitmekümne tuhande inimesega kooris vs võimalus enda oskuseid reaalselt proovile panna... ma ei tea, mina valiks nagu viimase. Kulutab selle raha poes mõne mõtetu tehnikavidina või muude asjade peale või siis pokkerisse kust see samamoodi edasi ringlusesse läheb ja samamoodi majandusse tagasi jõuab ei ole majanduse seidukohalt mingit vahet (ehk regionaalselt siiski on).

              Ja kui peakski juhtuma et mõni eriline eesel peaks oma pere vaesusesse mängima/enesetapu tegema, well, sama hästi võiks panku süüdistada inimeste lollides laenuotsustes ja autotootjad kõik mättasse lööma, et liiklusõnnetusi juhtub. Elus ongi ohte, igas asjas. Kui täiskasvanud inimene nendega toime ei tule, noh, ega ta ise siis ju selles süüdi ei ole, ikka välised tegurid on. Pinnu ja palgi teema. Süüdistage mind või südametunnistuses, aga mul on samamoodi täiesti pohhui kui mingid väiksed murjanid kusagil nälgivad või kui mõni tüüp ennast lõhki laenab. Las ema Teresa teeb selle muretsemise, jobud jobutamise ja mina pokkerimängu. Seda nimetatakse tööjaotuseks ;D

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #22
                Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

                Algselt postitas Imric
                Sõltlane on see, kes oma sõltuvuse rahuldamiseks teeb ebaratsionaalseid otsuseid ja varem või hiljem reeglina ka midagi kuritegelikku. See, kui kellelegi pokker tõsiselt meeldib ja pinget pakkub ei tee temast veel sõltlast.


                Üks kõigile arusaadav näide: Sõltuvus on NÄLG. Kaua te söömata suudate olla ja mida te nälja kustutamise nimel oleksite lõpuks tegema ???
                et siis võitev mängija pokkeris ei saa olla sõltlane ?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #23
                  Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

                  Algselt postitas andu_andu
                  et siis võitev mängija pokkeris ei saa olla sõltlane ?
                  See ei ole ju siis üldse paha sõltuvus või mis ;D

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #24
                    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

                    Ma usun, et kui sõltuvus kellelegi kahju ei tooda, siis sõltlane ei saa ise arugi, et ta sõltuvuses millestki on.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #25
                      Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

                      Pokker on just sellepärast sõltlastele mõeldes jama, et ei saa öelda nagu kasiino puhul, et pole võimalik võita ja paljudele ei jõua kohale, et tegelikult nad mängida ei oska. On enda tutvusringkonnas selliseid ja leidub ka siin foorumis.

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #26
                        Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

                        Kas ma ütlesin,et mulle ei meeldi pokker? MA armastan pokkerit, lihtsalt ei satu sellest sõltuivusse kui väljas on 30 kraadi ja ma toksin nuppe arvutis sry. Ma arvan, et paremaks mängijaks saab inimene, kes on kaine mõistusega ning mängib küll mõnust aga mitte, et ta hull oleks pokkeri järgi. Paljud high stakes grinderid elavad rohkem kui mängivad, mitte ei istu toas 24/7. Miks teie siis pokkerit mängite kui mitte selleks et raha kunagi teenid/või juba teenite? Nii väga meeldib, et lihtsalt isegi kui raha mängus ei oleks toksiksite? Ma loen päevas tööl olles koguaeg strateegiaid, vaatan videosid jms. Jah muidugi tekitab põnesvust 2-3h mängida aga mitte et ma sõltuvuses oleks. Ja tõesti lõpuks viskab ikka kopa ette ka.

                        Ja mis 18a juttu, ma olen 20 aastane ning tõepoolest pooldan sellist maailmavaadet, et ika INIMENE peab ise enda eluga hakkama saama, mitte olema koormaks teistele ning oma jamadega kogu ühiskonda mõjutama. Sry. Meile kõigile antakse ju sündides võrdsed võimalused ning kaastunne tõesti on,aga mitte nende inimeste jaoks, kes ise endale sitta keerava(surnuks joovad, süstivad, mängivad pere raha maha. Mul pole kahju sellest mängurist vaid Tema pere pärast, kes selle värdja läbi kannatab). Inimene on mõtlev olend ning peaks nagu enda emotsioone/kirgi/ihasid kontrollima. See muudabki meid inimeseks mitte loomaks. Kui me käituks instinktiivseks, rahuldaks igal võimalusel oma kirge, soove ja soodumisi oleksime me loomad - mida ka osad inimesed on. Nad muutuvad loomaks läbi joomise, söömise, pokkeri mängimise vms. muu mängurluse, narkootikumide. Need inimesed muutuvad NAUDINGU orjaks ning hakkavad üha rohkem ja rohkem seda naudingut taga ajama - tegelikult võibolla kunagi mitte seda naudingut uuesti enam tundes. Selle läbi muutuvad nad orjaks. Nad on naudingute orjad, samamoodi nagu osad staarid on oma fännide orjad, kaotades seeläbi osakese endast. (püüdes meeldida vms)


                        Nii,et ma olen väga hea inimene, ma tunnen kaasa loomadele, lastele, kodutule, kes sinna pole ise oma käe läbi sattunud, vaestele perdele jne. Põlgan aga narkomaane, mängureid, joodikuid - inimesi, kes ISE oma tahtliku ja suunitletud tegevuse tulemusena sinna on jõudnud. Ei saa öelda, et kogematta juhtus nii. Või olin nõrk? Milline oleks siis õige lähenemine? Jah said narkomaaniks, väga kahju küll. PROOVI midagi siis ette võtta, ma ei leia ,et oma südant peaksin selle peale raiskama. Pigem mõtlen sellele, kuidas maailmas näljahäda leevendada, paljulapselisi peresid, vigaseid, invaliide, haigeid aidata. Inimesi, kes on sattunud saatuse hammasrataste vahele. MÄNGUR ja NARKAR ning JOODIK on seda ise põhjustanud ning toovad oma tegevusega valu ning kahju oma lähedastele, sugulastele ning kogu ühiskonnale. Neile ma kaasa ei tunne.

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #27
                          Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

                          Algselt postitas marguzz22
                          Ja mis 18a juttu
                          Meile kõigile antakse ju sündides võrdsed võimalused

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #28
                            Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

                            Kas narkomaaniks ja mänguriks sünnitakse sinu arvates või on tegemist inimese suunitletud ja tahtliku tegevusega? Võrdsete võimaluste all ei mõelnud ma seda, et ühe isa on miljonär ja teise isa tehasetööline ning miljonäril võimalus paremini hakkama saada. Vaid seda et üldjuhul 70% inimestest on võimalik minna kooli, seal õppida, minna ülikooli ning ennast nii üles töötada. See kui endale keegi süstla veeni lükkab või satub kasiinost sõltuvusse no see on ju tema enda süü. See on minu maailmavaade ning mul selleks õigus. KUi sina tunned tänaval narkomaanile kaasa, et nii kahju et "jumala" pärast on ta selliseks muutnud või sõltlane "raske elu pärast mänguriks hakanud" siis ka selleks on sul õigus.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #29
                              Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

                              Inimesed on erinevad. Mõned jäävad kergesti sõltuvusse igast asjast, mõned ei jää.

                              Comment

                              • leho57
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 664

                                #30
                                Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

                                ega sõltuvus ei olegi ainult see, et sa ilmtingimata ei suudaks ilma olla üldse. näiteks suitsetamine - mina olen suitsetaja ja sõltuvuses, aga see ei tähenda, et ma külma ilmaga, vihmahoos peaks kindlasti õue ronima suitsetama, sest ma olen sõltuvuses.
                                äkki see mingi kergem level

                                anyway - in soviet russia, poker plays YOU!

                                Comment

                                Working...