Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.
Mina personaalselt pole rahul kui EV joon on üle winningsi või allpool, see on põhjus, miks ma seda joont ebaoluliseks pean. Mõttetu närvide raiskamine. See kui täpselt ta näitab on samuti ebaoluline, loeb raha, mis sa cashoudid, et jäätist osta.
Mina personaalselt pole rahul kui EV joon on üle winningsi või allpool, see on põhjus, miks ma seda joont ebaoluliseks pean. Mõttetu närvide raiskamine. See kui täpselt ta näitab on samuti ebaoluline, loeb raha, mis sa cashoudid, et jäätist osta.

Comment