Pokker ja vigastused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #16
    Re: Pokker ja vigastused

    Algselt postitas PokerDevil
    Korralik tool tuleb muretseda siis. :)
    või ennast liigutada vahepeal õieti

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #17
      Re: Pokker ja vigastused

      Algselt postitas Pahvak
      Endal on arvuti taga istumisest käsi üsna surnud juba mitmendat päeva
      Randmetoega hiirematt ehk ajab ka asja ära.

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #18
        Re: Pokker ja vigastused

        Algselt postitas Pahvak
        Kunagi Svenza mainis, et vigastas malevastast sellega, et lõi oda kõrva. Sellega seoses tuli mõte uurida pokkeri ja vigastuste kohta.

        Endal on arvuti taga istumisest käsi üsna surnud juba mitmendat päeva ja pean arsti juurde minema, hetkel kasutan teist kätt hiire jaoks :(

        Rääkige oma vigastustest. Kes on ennast pimedaks mänginud või lihtsalt kaasmängija tildihoo tõttu viga saanud :D

        Kuidas hoiate tervist?
        Kuna teen 1 mängupäeva jooksul haiglaselt palju klikke ja üldse olen 1 koha peal liikumatult kaua, siis mõned asjad olen selle jaoks teinud.

        1) arvutilaud on valitud sellise kaarega, et ta on paremalt poolt laiem, et saaksin koguaeg paremat kätt küünarnukini laua peal hoida. Vanasti tehti vist neid laudu, kus klaviatuuri ja hiire koht ol mingi väljatõmmatav jura. Tahan näha inimest kes seal 100k kätt kuus läbi mängib, või siis sõnastan teistmoodi, tahan näha inimest, kellel peale aastast grindimist sellise laua tagant randmeproobleeme ei esine.
        2) Hiir on peenike, piklik ja ülikerge ja hiirepõhjal on mingist erilisest materjalist hästi libedad padjad, et kõik võimalikult kergelt käiks. Hiir ise on Logitech G9 hiir ilma korpuseta ja see on esimene hiir, kus mul käsi valutama ei hakka.
        3) Pole leidnud endale korralikku arvutitooli, millega ka seljaga kõik korras oleks. Need ergonoomilised istumisviisid obv minupuhul on täielikult out. Kõige hullemad toolid ever on need, millel on mingi riidest seljatugi vms , nendega võid oma seljale üsna kiirelt haiget teha.
        4) Arvutituba on selline, et kui korra pilgu monitorilt tõstan, saan vaadata aknast välja ~2kilomeetri kaugusele, ehk teisisõnu saan fokuseerida silmi vägagi erinevatele kaugustele. Nüüd viimasel ajal olen tähele pannud, et see on üsna vajalik "feature".

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #19
          Re: Pokker ja vigastused

          Davy-l on kõik läbi mõeldud nagu näha, sest muidu tõesti tervis kaua vastu ei pea.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #20
            Re: Pokker ja vigastused

            Davyl hea point, aitäh.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #21
              Re: Pokker ja vigastused

              Algselt postitas leits
              eile panin ige needi vastu ust käega tiltis peaga .. nukid kergelt puruks, loodame et katki ei löölnd midgai, paiste kisub kahtaselt
              kuu aega tagasi oli sama asi. mark oli ringi käia puruks pekstud nukkidega - umbes nädalaga sai käsi korda siis peksin uuesti puruks. wtf

              Comment

              • Uniquest
                Grinder
                • Oct 2008
                • 615

                #22
                Re: Pokker ja vigastused

                Algselt postitas Davy

                Arvutituba on selline, et kui korra pilgu monitorilt tõstan, saan vaadata aknast välja ~2kilomeetri kaugusele, ehk teisisõnu saan fokuseerida silmi vägagi erinevatele kaugustele. Nüüd viimasel ajal olen tähele pannud, et see on üsna vajalik "feature".
                See on asi, mis on silmaväsimust ja -probleeme ikka kõvasti vähendanud mul. Pärast seda, kui hakkasin neid silmaharjutusi teadlikult tegema, on tõsiselt paranenud enesetunne. Soovitan kõigile teistele poolpimedatele -5 prillidega nohkaritele, kes päevas >10h arvutiekraani vahivad. :D
                Kõik muu kõlab ka väga hästi, mees teab, millest räägib nähtavasti.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #23
                  Re: Pokker ja vigastused

                  Jep. Ongi karpaaltunneli sündroom. Praegu fikseeriti ranne ära ja kui esmaspäevaks korras pole, siis hakkavad mingeid süste tegema. Fun fun.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Davy
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1341

                    #24
                    Re: Pokker ja vigastused

                    Algselt postitas Pahvak
                    Jep. Ongi karpaaltunneli sündroom. Praegu fikseeriti ranne ära ja kui esmaspäevaks korras pole, siis hakkavad mingeid süste tegema. Fun fun.
                    See suht räige asi arvutikasutajale(hulleim asi grinderile) imo. Pead kohe kindlasti oma arvutitaga olemise võimalikult ergonoomiliseks kujundama.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: Pokker ja vigastused

                      Algselt postitas Pahvak
                      Jep. Ongi karpaaltunneli sündroom. Praegu fikseeriti ranne ära ja kui esmaspäevaks korras pole, siis hakkavad mingeid süste tegema. Fun fun.
                      2p2-s on viimane postitamise taseme nimi "Carpal' Tunnel" :)

                      Algselt postitas ok2aa
                      kuu aega tagasi oli sama asi. mark oli ringi käia puruks pekstud nukkidega - umbes nädalaga sai käsi korda siis peksin uuesti puruks. wtf
                      Mis on teiste asi, kuidas sa ringi käid - kas tööriietes, katkiste nukkide, sinise silmaga või ära süstitud käega. Oma elu, oma asi ning sellepärast ma küll häbi ei tunneks. Muidugi klubisse nii ei läheks (mõtlen siis sinise silma või tööriietega, katkiste nukkide või süstitud käega pohhuilt) aga tänaval ei koti üldse.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #26
                        Re: Pokker ja vigastused

                        Algselt postitas jrgn hell
                        oled proovinud, on hea?

                        paistab vägev
                        ei ole proovinud aga mõned vennad 2+2 soovitavad!

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #27
                          Re: Pokker ja vigastused

                          PM on minu mured lahendatud peale seda, kui patja käe ja õla toestuseks kasutan.

                          Samas tuleb muidugi tõdeda, et ajukahjutus, mis minu puhul pokkeri mängimisega on kaasnenud on ravimatu. Seniajani usun, et pokkeriga peab olema võimalik raha teenida ;D

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #28
                            Re: Pokker ja vigastused

                            Algselt postitas Kris
                            see on mingi idiootsus imo.

                            Võta hiir samamoodi kätte ja tegelt palju kergem on

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #29
                              Re: Pokker ja vigastused

                              Algselt postitas variatsioon
                              mulle tundub et peab ära ostma

                              Hinnad ei ole kah kõige hullemad. Ei tea kas eestis kah kuskil seda poest saab või peab tellima.

                              Comment

                              Working...