Pokker ja vigastused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    Pokker ja vigastused

    Kunagi Svenza mainis, et vigastas malevastast sellega, et lõi oda kõrva. Sellega seoses tuli mõte uurida pokkeri ja vigastuste kohta.

    Endal on arvuti taga istumisest käsi üsna surnud juba mitmendat päeva ja pean arsti juurde minema, hetkel kasutan teist kätt hiire jaoks :(

    Rääkige oma vigastustest. Kes on ennast pimedaks mänginud või lihtsalt kaasmängija tildihoo tõttu viga saanud :D

    Kuidas hoiate tervist?
    Fullstacks have more fun.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Pokker ja vigastused

    Kardan, et sul on haigus nimega: "Carpal Tunnel" ehk miski randmepõletik või muu selline. Ise pole ennast vigastanud aga tehnikat olen küll purustanud - alates hiirtest, lõpetades klaviatuuridest.

    Õe kassi olen ka tiltis peaga kiusanud, sest tihti ta magab mu süles, kui ma pokerdan :)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: Pokker ja vigastused

      mul vahetevahel gripp nimega: tilt, aga see on ravitav.
      kuuldatavasti liiguvad ringi mõned inimesel, kellel mitte-ravitav tilt....:(
      nt lebovend ja leits ;D

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: Pokker ja vigastused

        selg on haige :(

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5
          Re: Pokker ja vigastused

          Ma grindin ennast varsti pimedaks oma oma CRT?(ei tea kas on õige nimetus, see virvendav pooletonnine kast) monitori taga. Vahetan välja siis, kui NL100 jõuan.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: Pokker ja vigastused

            Ranka, sul ilmselt õigus. Ja nüüd teine käsi ka valutab, sest see pole treenitud ühe lingi klõpsimiseks 3x (esimesed 2 obv mööda).
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #7
              Re: Pokker ja vigastused

              Laua kõrgus on ülimalt oluline, et ranne ja käsi ära ei väsiks.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: Pokker ja vigastused

                Proovi:

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #9
                  Re: Pokker ja vigastused

                  Mul läx vahepeal hiir purux ja siis pidin kasutama ühte väikest hiirt ja ma ei tea, väikest näppu hoidsin selle hiirega kuidagi kramplikult ning siis tekkis väixe näpu liigese kohale selline valu.

                  Nüüd on juba pikemat aega taas suurem hiir kasutusel ning mõne pikema grindi järel annab veic endiselt tunda, kui üldjuhul paranenud :P

                  Muidu arvuti taga istumisest vist hakkab küür vaixelt sisse tekkima, kui ujumisega ei tegeleks, siis vist olexki juba kaamel valmis ;D

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #10
                    Re: Pokker ja vigastused

                    Algselt postitas variatsioon
                    oled proovinud, on hea?

                    paistab vägev

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #11
                      Re: Pokker ja vigastused

                      Persse, ma nüüd mõtlen oma randme peale ja mida rohkem mõtlen, seda rohkem ebamugav on, enne oli pohhui

                      kuradi placebo

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #12
                        Re: Pokker ja vigastused

                        eile panin ige needi vastu ust käega tiltis peaga .. nukid kergelt puruks, loodame et katki ei löölnd midgai, paiste kisub kahtaselt

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: Pokker ja vigastused

                          Algselt postitas leits
                          eile panin ige needi vastu ust käega tiltis peaga .. nukid kergelt puruks, loodame et katki ei löölnd midgai, paiste kisub kahtaselt
                          Pidi ikka laks olema ;D

                          Comment

                          • EdgarP
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2009
                            • 368

                            #14
                            Re: Pokker ja vigastused

                            Algselt postitas leits
                            eile panin ige needi vastu ust käega tiltis peaga .. nukid kergelt puruks, loodame et katki ei löölnd midgai, paiste kisub kahtaselt
                            lugedes su eilset blogi,siis pead vist õnnelik olema, et käsi "niigi terve" :D

                            Comment

                            • PokerDevil
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1177

                              #15
                              Re: Pokker ja vigastused

                              Algselt postitas variatsioon
                              selg on haige :(
                              Korralik tool tuleb muretseda siis. :)

                              Comment

                              Working...