****Aprilli graafikud/Mai Eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #61
    Re: ****Aprilli graafikud/Mai Eesmärgid****

    Algselt postitas Rahapada
    ma panen ka mai eesmärgi

    1. õpilased võiksid kõik ekasmid ära sooritada.. oleks äge, ma ei tunneks, et olenemata sellest, et neil pohuhi on, ka mul pohhui on (sest tegelikult ei ole)
    2. mängida 20k kätt, kui tõesti aega leian selleks, so far 2k tehtud
    3. minna 30nl'i, kui 1,2k$ koos on...
    4. rünnata neid pagana wsopi satikaid...
    Sa siis oled õpetaja, nagu ma aru saan ? Mis aine õpetaja ja mis klassi klassijuhataja oled ?

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #62
      Re: ****Aprilli graafikud/Mai Eesmärgid****

      Algselt postitas andu_andu
      Sa siis oled õpetaja, nagu ma aru saan ? Mis aine õpetaja ja mis klassi klassijuhataja oled ?
      Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja... 7-12 klassile... ei ole klassijuhataja, see sakib liiga palju (loe: tähendab liiga väikse tasu eest liiga palju lisakohustusi)

      Comment

      Working...