SÜÜTUSE KAOTAMINE?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #31
    Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

    11.06.2007 22:28 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
    11.06.2007 18:55 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
    11.06.2007 13:48 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00


    trios esimesed sissekanded :D eks see näitab kui kiiresti keegi bustoks läks :P

    Sisse makseid on miski 5k eest vist ja väljamaksied on 13-14k eest umbes. Ma täpselt ei viitsi arvutada. Aga jah kõik on tehtud siis kui arvasin et oskan mängida aga tegelt ei jaganud üldse matsu välja. Ime et olen Trios plussis üldse.

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #32
      Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

      No ütleme ausalt peab ikka kuradi osav olema et Trios miinuses olla.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #33
        Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

        Algselt postitas Oliverk
        No ütleme ausalt peab ikka kuradi osav olema et Trios miinuses olla.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #34
          Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

          rull on t2ispea m2ng .. seda ma biidin

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #35
            Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

            Algselt postitas Oliverk
            No ütleme ausalt peab ikka kuradi osav olema et Trios miinuses olla.
            lol

            kui koju jõuan siis vaatan triobeti väljavõtet. suht kindel, et seal paarkend kilo miinuses

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #36
              Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

              Algselt postitas Oliverk
              No ütleme ausalt peab ikka kuradi osav olema et Trios miinuses olla.
              Ma arvan, et ma olen selles ''osavuse'' topis päris kõrgel kohal. PS-is kusjuures olen lifetime plussis ;D

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #37
                Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                Algselt postitas Oliverk
                No ütleme ausalt peab ikka kuradi osav olema et Trios miinuses olla.
                Ma mingi nädal tagasi just vaatasin enda ajalugu ning peale nelja aastat toksimist seal sain alles u 100 eegiga plussi. Samas egas ma seal suurt mänginud ei ole mingi 30k-40k kätt mikrokates. nelja aasta peale ei ole see muhvigi.

                Comment

                • peokuningas
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 444

                  #38
                  Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                  Sissemaksed
                  01.06.2007 09:39 SEB konto sissemakse 1.200,00
                  16.04.2007 20:37 SEB konto sissemakse 240,00
                  18.03.2007 16:57 SEB konto sissemakse 250,00

                  Väljamaksed
                  10.06.2007 16:40 Väljamakse soov -11.713,00 Vastu võetud
                  15.05.2007 16:52 Väljamakse soov -8.089,03 Vastu võetud

                  Esimene sissemakse pidas vastu kuu aega. Algul mängisin suht tight mängu (20/2 vist) a siis avastasin enda jaoks callingstationi elu ja mängisin miski 60/2 stiili ja kiirelt bustoks.
                  Teisest sissekandest alates pole rohkem oma raha peale kandnud. See kolmas 1200 oli miski reload boonuse jaoks 100$ :)

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #39
                    Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                    29.01.2008 23:25 Sissemakse Hansapanga kontolt 350,00
                    29.01.2008 22:52 Sissemakse Hansapanga kontolt 35,00
                    26.01.2008 21:03 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
                    25.01.2008 18:49 Sissemakse Hansapanga kontolt 200,00
                    06.01.2008 16:00 Sissemakse Hansapanga kontolt 150,00
                    04.01.2008 00:23 Sissemakse Hansapanga kontolt 120,00
                    17.10.2007 20:20 Sissemakse Hansapanga kontolt 150,00
                    07.10.2007 15:03 Sissemakse Hansapanga kontolt 150,00
                    16.09.2007 18:52 Sissemakse Hansapanga kontolt 30,00

                    Esimene kontakt pokkeriga oli siis juba september 2007, kuid enam üldse rahu ei saanud kuskil jaanuarist 2008 ;D

                    Triobetti kokku sisse 4503 EEKi
                    Välja : 45 446.51 EEKi 8)
                    Kasum : 40 943.51 EEKi

                    Umbes 2008 jaanuari , veebruari kuus avastasin ka Pokerstarsi ja hakkasin ka sinna raha lahmima, sinna peaks vist deposiite olema umbes 300$ eest ning seal pole veel kunagi välja kandnud, aga hetkel 2000$ BR, seega hetkel lifetime pokkeri kasum peaks olema kuskil 61 000 EEKi.

                    Evenisse jõudsin siis umbes 2008 aasta septembris või nii, seega sealtmaalt on siis olnud kasumi kasvatamine, krdi kahju, et nii pikka aega fish olin ja ühtegi BR Managementi topicut silme ette ei jäänud ;D

                    Comment

                    • runnar
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 740

                      #40
                      Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                      07.01.2007 21:26 Sissemakse Hansapanga kontolt 500,00

                      samal ajal sain pokernewsilt partysse $50, mida olen põhimõtteliselt siiani erinevates kohtades kasvatanud ja pole bustosse läinud (loodetavasti enam ei lähe ka). trio on minu online pokkeris suht väikese tähtsusega olnud, pole seal tihti mänginud aga sisse kokkuvõttes 3,5k ja välja 6,9k

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #41
                        Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                        10.01.2007 21:14 Sissemakse Hansapanga kontolt 40,00
                        11.12.2006 15:03 Panga väljamakse keelatud 94,80


                        Irw, esimene oli mul üldse väljamakse soov, mis muidugi keelati Trio 100eegu poliitika poolt. :D
                        Ja sarnaseid 20-50 krooniseid sissemakseid on oma 2 lehte ning ka mõned suuremad.
                        Aga see on vist kõige kiirem busto.

                        22.03.2007 23:16 Sissemakse Hansapanga kontolt 50,00
                        22.03.2007 23:03 Sissemakse Hansapanga kontolt 50,00
                        Sai ikka mahedalt gamblitud. :D
                        --
                        Sisse maksnud: 4113 EEK
                        Välja võtnud:11055,61 EEK

                        Kasum:6942,61

                        Ja suurem osa kasumist on kõrist alla jooksnud. :D
                        See siis ainult Triobet.

                        Towerisse sai 1000 eeku sisse pandud ning 11k välja võetud ning sellest 7 uuesti Full tilti.

                        Seega lifetime kasum on kusagil 10k ringis. Aga ehk suureneb. :)

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #42
                          Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                          Mõtlesin et arvutaks ka numbrid kokku: Triobet siis.

                          Sisse:4175
                          Välja:12681

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #43
                            Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                            sama mõtted siin

                            triobet

                            sisse 19375 (2008 sept olin tildis ja tegin sissemakseid 7k eest :) )
                            väljamakseid kokku 40 463 ( enamus raha tulnud turnade hittimisega)
                            cashis kuni jaanuar 2009 täielik donk. hea, et see foorum tekkis ning vähemalt micros break-even/veidi võitev olen :):)

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #44
                              Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                              Ma siis ka arvutan, kuskil ülehomme panen tulemuse üles :P

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #45
                                Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                                08.08.2008 00:25 Sissemakse Hansapanga kontolt 500,00
                                22.09.2008 12:12 Sissemakse Hansapanga kontolt 500,00
                                02.10.2008 10:48 Sissemakse Hansapanga kontolt 300,00

                                Siiamaani kogu sissekantud raha.

                                Hetkel plussis umbes 10 000.-

                                Comment

                                Working...