Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?
11.06.2007 22:28 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
11.06.2007 18:55 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
11.06.2007 13:48 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
trios esimesed sissekanded :D eks see näitab kui kiiresti keegi bustoks läks :P
Sisse makseid on miski 5k eest vist ja väljamaksied on 13-14k eest umbes. Ma täpselt ei viitsi arvutada. Aga jah kõik on tehtud siis kui arvasin et oskan mängida aga tegelt ei jaganud üldse matsu välja. Ime et olen Trios plussis üldse.
11.06.2007 22:28 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
11.06.2007 18:55 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
11.06.2007 13:48 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
trios esimesed sissekanded :D eks see näitab kui kiiresti keegi bustoks läks :P
Sisse makseid on miski 5k eest vist ja väljamaksied on 13-14k eest umbes. Ma täpselt ei viitsi arvutada. Aga jah kõik on tehtud siis kui arvasin et oskan mängida aga tegelt ei jaganud üldse matsu välja. Ime et olen Trios plussis üldse.
Comment