SÜÜTUSE KAOTAMINE?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #46
    Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

    huvitav mis on triobeti käive :D :D :D

    Comment

    • altzie
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 169

      #47
      Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

      triobet

      15.12.2007 -50 EEK esimene sissemaks

      lõin ka kõik - ja + triobeti kohta kokku:
      sisse: 2554
      välja: 23230

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #48
        Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

        oeh.. 2001a. mingi aeg.. leheks oli truepoker.com (btw, ootan seal siiamaani 100$ tsekki lol)

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #49
          Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

          triobet.com on üx kõva kepivend

          Comment

          • taavi
            Grinder
            • Oct 2008
            • 684

            #50
            Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?


            26.12.2006 05:03 Sissemakse 50,00
            triobet
            5 minutiga bustoks

            Comment

            • Keegikolmas
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 65

              #51
              Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

              14.03.2007 17:42 SEB konto sissemakse 120,00
              14.03.2007 16:16 SEB konto sissemakse 60,00
              13.03.2007 20:44 SEB konto sissemakse 60,00
              13.03.2007 18:38 SEB konto sissemakse 120,00
              13.03.2007 18:08 SEB konto sissemakse 120,00
              13.03.2007 16:43 SEB konto sissemakse 120,00
              13.03.2007 16:16 SEB konto sissemakse 120,00
              12.03.2007 20:39 SEB konto sissemakse 120,00
              12.03.2007 19:29 SEB konto sissemakse 150,00
              12.03.2007 18:06 SEB konto sissemakse 300,00
              09.03.2007 18:49 SEB konto sissemakse 200,00
              09.03.2007 18:42 SEB konto sissemakse 50,00
              08.03.2007 22:35 SEB konto sissemakse 59,00
              28.02.2007 17:56 SEB konto sissemakse 100,00
              28.02.2007 16:42 SEB konto sissemakse 50,00

              15.07.2007 12:11 Väljamakse soov -510,00 Vastu võetud
              13.07.2007 21:23 Väljamakse soov -908,00 Vastu võetud
              13.07.2007 19:50 Väljamakse soov -454,00 Vastu võetud
              12.06.2007 11:48 Väljamakse soov -1.592,00 Vastu võetud
              04.06.2007 23:19 Väljamakse soov -465,29 Vastu võetud
              04.06.2007 19:46 Väljamakse soov -858,00 Vastu võetud
              01.06.2007 04:17 Väljamakse soov -206,00 Vastu võetud
              25.05.2007 14:40 Väljamakse soov -582,00 Vastu võetud
              03.05.2007 00:27 Väljamakse soov -1.210,00 Vastu võetud


              Ja siit üks Väga kehva purjus peaga tehtud õhtu :)

              02.10.2007 00:08 SEB konto sissemakse 2.000,00
              01.10.2007 22:48 SEB konto sissemakse 1.852,00
              01.10.2007 22:03 SEB konto sissemakse 2.248,00
              01.10.2007 18:38 SEB konto sissemakse 1.000,00


              Samas leiab ka midagi positiivset :)

              16.04.2008 20:12 Väljamakse soov -1.800,00 Vastu võetud
              16.04.2008 00:26 Väljamakse soov -3.000,00 Vastu võetud
              21:50 Väljamakse soov -1.600,00 Vastu võetud
              12:06 Väljamakse soov -2.547,00 Vastu võetud
              22:56 Väljamakse soov -1.914,00 Vastu võetud
              11:48 Väljamakse soov -1.592,00 Vastu võetud
              00:27 Väljamakse soov -1.210,00 Vastu võetud
              23:19 Väljamakse soov -3.465,29 Vastu võetud

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #52
                Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                Vaatasin, et olen aprillis 2006 teinud pangaülekande moneybookersisse ja aprilli lõpul MBst $200 PartyPokerisse. Kuskile kandsin veel $400, sest puudus ettekujutus, et deposiitboonuse lähtimängimine võtab päris palju aega.

                Paar nädalat hiljem olen Partyst MBsse tagasi kandnud $750. Omaarust ma mängisin mingit first deposit bonust lahti kuskil NL25s ja kaotasin umbes sama palju, kui bonust sain. Ilmselt kandsin vahepeal midagi krediitkaardiga juurde.

                Vahepeal jäi umbes aasta vahele.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #53
                  Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                  Esimene deposiit 50$ Partypokkerisse, millal deposiidi tegin on raske öelda, aga arvan, et võis olla mingi 2005a alguses juba.

                  Selle sama 50$ tehtud rahast tiksun siiani nagu nalja ;D

                  Teine deposiit pokerstari oli samuti 50$, kust rollid üles mängitud vaikselt.



                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #54
                    Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                    Eelmine november (ei viitsi kuupäevi üles otsida) sai tehtud kolm 500 kroonist deposiiti Triosse ja ühe Starsi Timi kaudu. Viimase Triokaga sain asjad käima. Starsis läksin bustoks ja pärast ühest freerollist sain aluse sealsele rollile, millega siiamaani tegutsen

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #55
                      Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                      Esimene sissemakse oli 09.01.08 Triobetti 200 EEK-i. Veebruaris tuli riburadapidi uusi depokaid, mis lihtsalt ära antud sai teistele :D Mingi aeg tagasi arvutasin, et 2 k olen plussis.

                      Comment

                      • Tarq666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 814

                        #56
                        Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                        27.02.2006 11:26 Sissemakse Hansapanga kontolt 175,00

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #57
                          Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                          17.05.2008 21:04 SEB konto sissemakse 100,00

                          Comment

                          • oitarvi
                            Vana Tegija
                            • Jan 2009
                            • 1231

                            #58
                            Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                            Esimene sissemakse triobet-i. Millega sai NL10-sse cashi taguma mindud. Sain vist 7 dollari peale ära ja olin igati rahul. Samal päeval läksin bustoks paar tundi hiljem. Siis mõtlesin "hea strateegia" endale välja. Kandsin paar tundi hiljem veel 30 eeku ja mõtleisn lähen lauda 2 dollariga. Teen mingi 7-le. Tulen välja ja lähen uuesti 2-ga sisse. Mingi aeg see toimis. Aga lõpuks sai ikka bustoks mindud. Ju siis ei osanud cashi mängida...ei oska ilmselt siiani.. :-[

                            21.01.2008 22:03 Sissemakse Hansapanga kontolt 30,00
                            19.01.2008 00:14 SEB konto sissemakse 30,00
                            14.01.2008 22:47 Sissemakse Hansapanga kontolt 30,00
                            13.01.2008 23:37 Sissemakse Hansapanga kontolt 30,00
                            13.01.2008 22:00 Sissemakse Hansapanga kontolt 30,00

                            Edasi läksid juba suuremad summad, 100 eeku jne.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #59
                              Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                              Algselt postitas Imric
                              Ma siis ka arvutan, kuskil ülehomme panen tulemuse üles :P
                              Otsustasin, et arvutan kokku ainult väljamaksed, et kassi mitte liiga suureks ajada: -418 648,19

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #60
                                Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                                nice :)

                                Comment

                                Working...