SÜÜTUSE KAOTAMINE?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #16
    Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

    Ma ka veel süütu. :P :D Aga samas keppi on palju pakutud(ehk siis tasuta cashi fishide poolt).

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #17
      Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

      06.06.2006 19:38 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
      27.09.2006 23:58 Väljamakse soov -215,99 Vastu võetud
      28.10.2006 15:17 Sissemakse Hansapanga kontolt 200,00
      28.10.2006 20:52 Väljamakse soov -250,00 Vastu võetud
      18.01.2007 10:44 Panga sissemakse/väljamakse -1.318,00

      Br managmement alati sitt olnud aga põhimõtteliselt see 100 kr ongi terve raha mis ma sisse kandnud olen ülejäänuv võitudest.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #18
        Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

        12.07.2007 15:02 SEB konto sissemakse 275,00 275,00

        Ise mäletan mängimist alles sügisest, aga ju siis oli mingi random donkamine. Ise arvutasin ka veitsa mingi kuu tagasi ja üle 100k eegu igatahes plussis :)

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #19
          Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

          ma olen vana teada tuntud fish:

          11.06.2006 14:15 Sissemakse Hansapanga kontolt 200,00 200,00

          esimene kanne :D
          mul on history 15 lehte ... nii et ma ei tea .. ei julgegi arvutada palju miinuses olen .. kuagi võiks arvutada:D

          Comment

          • Purz
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 328

            #20
            Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

            Esimene sissekanne oli kunagi 2007a. sügisel ja $25 Partysse. Ajasin seal rolli $100+, võtsin 50 välja ja kui ma õigesti mäletan, siis mingi $25 peaks seal veel alles olema.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #21
              Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

              Pole ka sisse kandnud oma raha. Alustasin freerollidest.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Koit
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 495

                #22
                Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                Miski aasta tagasi kandsin triobeti kokku umbes 300.- . Iga kord bustolaks.

                Comment

                • Marks111
                  Jube Noob
                  • Nov 2008
                  • 111

                  #23
                  Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                  2006 november/detsember triobeti 20.- ja selle kaotasin 2 käega ära ja oi blät kui vihane ma siis olin mõtlesin et enam ei tee kunagi sissekannet kuskile (olin siis 16 just saanud)
                  aga paar päeva hiljem tegin 16.- sissemakse ja selle kaotasin ka kähku ära siis võitsin mingi freerolliga 0,9 dollarit ja sealt maalt enam pole enam pokkeri rolli ära kaotand.

                  Comment

                  • leho57
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 664

                    #24
                    Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                    mingi 10 daala partysse... ilmselgelt bustoks.
                    edasi liikusid ka mingid sajad kroonid triosse ja iga jumala korda lõppes asi nulliga :D
                    sensationis alles sain järjele...

                    Comment

                    • Tuul
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 989

                      #25
                      Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                      21.06.2007 23:43 SEB konto sissemakse 100,00

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #26
                        Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                        võtsin julguse kokku, arvutasin kokku mis ma kunagi triosse sisse ja välja kandnud olen.

                        Päästsid ilmselt 1k euri võitmine special turnal ja jalka MM mingil aastal. tulemused üle 3 aasta.

                        Sisse: 11565
                        Välja: 32339,8

                        Kasum: 20774,8

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #27
                          Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                          Algus oli huvitav kohe kindlasti :D.

                          21.12.2007 16:13 Väljamakse soov -700,00 4,90 Vastu võetud
                          19.12.2007 08:49 Auhind TrioBet´ilt 400,00 400,07
                          17.12.2007 22:08 Sissemakse Hansapanga kontolt 400,00 400,00
                          12.11.2007 16:54 Sissemakse Hansapanga kontolt 200,00 200,00
                          07.11.2007 16:17 Sissemakse Hansapanga kontolt 103,00 103,00
                          05.11.2007 01:18 Väljamakse soov -269,41 0,00 Vastu võetud
                          22.10.2007 14:33 Sissemakse Hansapanga kontolt 50,00 50,00
                          04.10.2007 23:09 Väljamakse soov -277,59 0,00 Vastu võetud
                          30.09.2007 11:04 Sissemakse Hansapanga kontolt 50,00 50,00
                          28.09.2007 10:00 Sissemakse Hansapanga kontolt 50,00 50,00
                          25.09.2007 15:39 Väljamakse soov -450,00 49,57 Vastu võetud
                          24.09.2007 17:31 Ülekanne pokkerikontolt 43,49 499,57
                          24.09.2007 17:16 Väljamakse soov -100,00 456,08 Vastu võetud
                          29.08.2007 16:59 Sissemakse Hansapanga kontolt 50,00 50,00
                          27.08.2007 17:54 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00 100,29
                          12.02.2007 22:06 Boonuskoodi auhind 100,00 100,00

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #28
                            Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                            08.01.2009 2,352.00
                            Ehk siis kah Triobet ja ~150 eurot. Bustoks pole läinud peale seda, enne sai freerollidest kogutud raha küll potist alla lastud, et bustotunne ära tunda.

                            Ps. mina kui pervert lootsin kepiteemat lugeda :)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                              TrioBet.com

                              Sisse: 17,431.80
                              Välja: 167,729.08
                              -----------------
                              Kasum: 150,298

                              See arv ei ole päris õige, kuna sissemaksed sisaldasid ka mingeid TB boonuseid, samuti olen sisse kandnud läbi Tim'i korra, mis ei kajastu sissemaksetel ning välja olen kandnud nii, et vahetanud sõpradega raha. Ja nüüd viimasel nädalal sain ühe suurema sissemakse diili.

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #30
                                Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                                sissemaksed:midagi 20k kanti (alla 50 eek kandeid ei arvestanud neid kh p2ris mitu) 8lk
                                väljamaksed:1.1k

                                pooleteise aastaga:)

                                nyyd pole poolaastat sisse ega välja kandnud..

                                Comment

                                Working...