SÜÜTUSE KAOTAMINE?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #106
    Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

    Algselt postitas hoss23
    Krt kuupäevad nats sassis ja venis nats pikaks, aga kõik triosse siis

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    palju total on ?

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #107
      Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

      Värske fishi ajalugu

      * Kuna oli Teie esimene sissemakse online pokkerisse? Kui suur oli see summa? Millisesse pokkerituppa deposiit tehti?

      Triobet
      Sissemakse 20.09.2009 500 kr
      Väljamakse 27.10.2009 725,21

      Seega esimese kandega bustoks ei läinudki. Aga samal perioodil tegin ka Pokerstarsi kande 30$, mis läks bustosse ca 1,5 nädalaga.
      Pärast seda võtsingi Triobetist raha välja ja saatsin PS-i veel 100$. Sellest on hetkel 52$ alles ehk kooliraha maksmine käib täie hooga.
      Seni pole rohkem sisse- ja väljamakseid teinud...

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #108
        Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

        24.08.2007 ehk täpne kuupäev kui 18 sain, miski 5-10K Triobetti, aga olin siis juba võitev mängija, see 5-10K 'gi pokkeriga teenitud :P

        Enne seda aasta tagasi sain vanamehe 2 pokkerikontot sünnipäevaks, kokku miski 50$ neil peal vist, see oli tegelt algus real moneyga mängule, aga ei kvalifitseeru minu deposiidina :D

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #109
          Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

          Algselt postitas Codecci
          24.08.2007 ehk täpne kuupäev kui 18 sain, miski 5-10K Triobetti, aga olin siis juba võitev mängija, see 5-10K 'gi pokkeriga teenitud :P

          Enne seda aasta tagasi sain vanamehe 2 pokkerikontot sünnipäevaks, kokku miski 50$ neil peal vist, see oli tegelt algus real moneyga mängule, aga ei kvalifitseeru minu deposiidina :D
          Nüüd võib ta päris uhke mees olla või nl1000 vähe veel ;D

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #110
            Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

            Algselt postitas Codecci
            24.08.2007 ehk täpne kuupäev kui 18 sain, miski 5-10K Triobetti, aga olin siis juba võitev mängija, see 5-10K 'gi pokkeriga teenitud :P

            Enne seda aasta tagasi sain vanamehe 2 pokkerikontot sünnipäevaks, kokku miski 50$ neil peal vist, see oli tegelt algus real moneyga mängule, aga ei kvalifitseeru minu deposiidina :D
            Sul isa mängib ka kaarte või miks ta nii toetav oli (gambling ja sõltuvus ikkagi junõu)?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #111
              Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

              Algselt postitas Pahvak
              Sul isa mängib ka kaarte või miks ta nii toetav oli (gambling ja sõltuvus ikkagi junõu)?
              Mängis küll jah ning mitmed tuttavad on/olid elukutselised. Ta mängis hobina tho, ei teagi kas oli võitev või kaotav mängija.

              Comment

              • Rinoa
                Julm Donk
                • Dec 2008
                • 41

                #112
                Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                05.12.2008 16:51 Sissemakse Hansapanga kontolt 40,00
                04.12.2008 21:50 Sissemakse Hansapanga kontolt 50,00
                04.12.2008 18:51 Sissemakse Hansapanga kontolt 19,00
                03.12.2008 18:32 Sissemakse Hansapanga kontolt 15,00
                02.12.2008 20:31 Sissemakse Hansapanga kontolt 50,00
                01.12.2008 17:53 Sissemakse Hansapanga kontolt 50,00
                30.11.2008 11:23 Sissemakse Hansapanga kontolt 50,00
                28.11.2008 18:14 Sissemakse Hansapanga kontolt 50,00
                26.11.2008 18:59 Sissemakse Hansapanga kontolt 50,00
                25.11.2008 16:23 Sissemakse Hansapanga kontolt 50,00
                24.11.2008 16:53 Sissemakse Hansapanga kontolt 50,00
                19.11.2008 19:50 Sissemakse Hansapanga kontolt 100,00
                18.11.2008 20:22 Sissemakse Hansapanga kontolt 50,00

                Sammuti siis ka triobeti tegin esimese sissemakse.

                28.12.2008 15:27 Väljamakse soov -150,00 Vastu võetud
                27.12.2008 14:49 Väljamakse soov -100,00 Vastu võetud
                19.12.2008 16:27 Väljamakse soov -100,00 Vastu võetud
                29.11.2008 18:06 Väljamakse soov -204,00 Vastu võetud
                27.11.2008 17:40 Väljamakse soov -100,00 Vastu võetud

                mõned esimesed väljamaksed kah.

                bustoks läksin siis mõne kuu jooksul. Ja hetkel mängin ikka sama limiitidega ja samasugune donk põhimõteliselt. Aga nüüd mängin vähemalt unibetis :D ja kahjumis olen ka ikka veel :)

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #113
                  Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                  Algselt postitas andu_andu
                  palju total on ?
                  36740 EEK

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #114
                    Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #115
                      Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                      kurb :-\

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #116
                        Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                        mingi 250K sisse pandud?!
                        Välja ka ikka midagi võtsid?

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #117
                          Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                          välja on ta võtnud pea pool mega.

                          Algselt postitas Imric
                          Otsustasin, et arvutan kokku ainult väljamaksed, et kassi mitte liiga suureks ajada: -418 648,19

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #118
                            Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                            kurb jah

                            sisse mingi milku w

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #119
                              Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                              Algselt postitas Imric



                              27.02.2007 21:04 Sissemakse Hansapanga kontolt 5.000,00
                              27.02.2007 18:23 SEB konto sissemakse 5.000,00
                              26.02.2007 17:18 SEB konto sissemakse 7.800,00
                              26.02.2007 17:16 Sissemakse Hansapanga kontolt 2.300,00
                              26.02.2007 15:12 Sissemakse Hansapanga kontolt 7.000,00
                              26.02.2007 15:10 Sissemakse Hansapanga kontolt 600,00
                              26.02.2007 13:53 SEB konto sissemakse 11.000,00
                              25.02.2007 13:35 Sissemakse Hansapanga kontolt 14.600,00
                              24.02.2007 16:59 SEB konto sissemakse 10.000,00
                              nelja päevaga sissemakseid 63300.- :o

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #120
                                Re: SÜÜTUSE KAOTAMINE?

                                Algselt postitas Imric
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Mnäib, et mina puhkan ;D

                                Comment

                                Working...