CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #16
    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    deuces cracked saab minu hääle

    Comment

    • 50CandyJoe
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 253

      #17
      Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

      Algselt postitas Marks111
      ...aga kõige mõtekam oleks osta neid 24h liikme staatuseid Full Tiltist siis tead et 24h aega vaadata ja vaatad selle ajaga ära mida sa õpida tahad.
      Räägi lähemalt nendest 24h "pakketidest", palju plekivad või kas peab mingid punktid täis mängima?

      Comment

      • Marks111
        Jube Noob
        • Nov 2008
        • 111

        #18
        Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

        Algselt postitas 50CandyJoe
        Räägi lähemalt nendest 24h "pakketidest", palju plekivad või kas peab mingid punktid täis mängima?
        Ise neid kasutanud pole aga Full Tiltist saab 24h cardrunnersi paketi osta

        24 Hour Pass
        3,000 Points

        You've heard about CardRunners, but just how valuable is this service? Now you can find out for yourself, with a 24 hour day pass to the best poker training money can buy. The day pass gives you 24 hours to watch up to 50 videos of your choosing, browse the CardRunners poker forum, and see why we've produced thousands of success stories.

        Please Note: You will receive two emails, one immediately from the Full Tilt Store confirming the purchase, and one within 72 hours from CardRunners Support with instructions how to activate your CardRunners subscription. If you have any questions regarding this purchase, please contact Support@Cardrunners.com

        Comment

        • kilu6
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1305

          #19
          Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

          Algselt postitas Marks111
          Ise neid kasutanud pole aga Full Tiltist saab 24h cardrunnersi paketi osta

          24 Hour Pass
          3,000 Points
          See 3000 on siis mingi ca $15 eest punkte IMO.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #20
            Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

            3000 punkti eest saab laias laastus kuu aja kasutaja stoxis olla. Ise olin kuu aega kasutaja.
            Ise olen sealt enamus micro 6max videosid ära vaadanud ning jätsid küll päris hea mulje. Ma küll ei ole kunagi vaadanud, kes neist seal võitev või kaotav mängija on, aga coachid nagu stoxtrader, leatherass, cottonseed, Ed Miller ning jason "code7654321" Ho jätsid küll hea mulje.
            Pole teistega võrdlusi, aga stoxi soovitan küll.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #21
              Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

              Ise kasutasin DC, aga kahjuks ei jõudnud eriti videosi poole aastaga vaadata, vähemalt nolani omad sai vaadatud ja need olid tõesti lahedad.

              Tirisin muidugi palju videosi alla, ehk leian aega neid kunagi vaadata ;D

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #22
                Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                Algselt postitas TIGRANO
                ehk leian aega neid kunagi vaadata ;D
                Ehk leiad kunagi aega neid mulle laenata. ;D ;D ;D

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #23
                  Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                  Algselt postitas BuildUp
                  Ehk leiad kunagi aega neid mulle laenata. ;D ;D ;D
                  +1. Võin lubada, et edasi ei levita

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #24
                    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                    Algselt postitas BuildUp
                    Ehk leiad kunagi aega neid mulle laenata. ;D ;D ;D


                    Annan endast parima ;D

                    Comment

                    • tdx
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 768

                      #25
                      Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                      Soovitan DC'd, mina sain sealt hea boosti NL50 --> NL100 (6max). Kui sa saad ikka FTP (omal ajal) parima NL100 regulari mängu ghostida, siis see on uber +EV.

                      Videote tõmbamise ja tagantjärgi vaatamisega on see lugu, et mingi pool aastat vana video tarkuseterad tavaliselt enam eriti ei kehti

                      btw, videote levitamise jutt veits ebaeetiline pole siin?

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #26
                        Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                        Algselt postitas tdx
                        Soovitan DC'd, mina sain sealt hea boosti NL50 --> NL100 (6max). Kui sa saad ikka FTP (omal ajal) parima NL100 regulari mängu ghostida, siis see on uber +EV.

                        Videote tõmbamise ja tagantjärgi vaatamisega on see lugu, et mingi pool aastat vana video tarkuseterad tavaliselt enam eriti ei kehti

                        btw, videote levitamise jutt veits ebaeetiline pole siin?
                        Ei ole plaanis olnud levitada DC videosi neti kaudu ;D Aga mõne Pärnu pokkerisõbraga oli plaan küll kokku saada ja videosi vaadata

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #27
                          Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                          Algselt postitas TIGRANO
                          Ei ole plaanis olnud levitada DC videosi neti kaudu ;D Aga mõne Pärnu pokkerisõbraga oli plaan küll kokku saada ja videosi vaadata
                          Mingi kuu jooksul võiks trefata tegelt. Selleks ajaks kool ka läbi ning saaks 100% pokkerile keskenduda. :)

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #28
                            Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                            võtsin paar nädalat tagasi DC siis ette, tõmbasin seal alla kõik mis sealt tõmmata oli. väga kasulik kraam. Nolan seletab ikka krdi ilusti ja arusaadavalt ära, kes, kus, millal ja miks. Oleks ma varem teadnud...

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #29
                              Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                              plaan siis ka liituda DC-iga.
                              paar küsimust selle 7- days free triali kohta.
                              on seda keegi kasutanud?
                              mismoodi see katkestamine 7-ndal päeval käib?
                              või ei tasugi katkestada, vaid easylt see 23 daalapoissi ära tasuda ning nautida 1 kuu targemate videosid?

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #30
                                Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                                Tervised,

                                alternatiivina DC, Stoxi tasulisele teenusele olen ise seni kasutanud näiteks 2+2 saidi vabalt saadavaid, kommentaaridega videosi (näiteks http://forumserver.twoplustwo.com/78...ead-ii-274217/ ) . Kas oskab keegi tuua välja enda kogemustel tõsiseid eeliseid, et tasuks liituda tasulise saidiga, või on kodumaiste armsate videode ja 2+2 saadavaga piisavalt hea materjal olemas?


                                Comment

                                Working...