Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud
graafik on küll ilus, aga mis mõte on mängida 1.6mil kätte NL2te? 1.6mil käe peale võiks küll nl400+ olla vist? olenevalt br managemendist ja cashoutimise vajadusest..
graafik on küll ilus, aga mis mõte on mängida 1.6mil kätte NL2te? 1.6mil käe peale võiks küll nl400+ olla vist? olenevalt br managemendist ja cashoutimise vajadusest..
TC
Comment