Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #166
    Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

    graafik on küll ilus, aga mis mõte on mängida 1.6mil kätte NL2te? 1.6mil käe peale võiks küll nl400+ olla vist? olenevalt br managemendist ja cashoutimise vajadusest..

    Comment

    • Ermii
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 402

      #167
      Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

      Srry, aga arvan et see nii nimetatud liinitööline näitab stabiilsemat profitit kui siin osad nl25 härrad...

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #168
        Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

        wrong imo teeniks nl25 rb kh rohkem kui samapalju k2si m2ngida!

        Comment

        • sm112
          Grinder
          • Jun 2009
          • 776

          #169
          Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

          Pole hullu, tegime härraga 2 nädalat tagasi koos sessi ja peale seda lasi NL5-te 50k kätt 5,5BB/100 (20+ lauda) ning täna tegime NL10 sessi ja usun, et 2 nädala pärast on ta juba NL25 regular.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #170
            Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

            Algselt postitas sm112 Vaata postitust
            Pole hullu, tegime härraga 2 nädalat tagasi koos sessi ja peale seda lasi NL5-te 50k kätt 5,5BB/100 (20+ lauda) ning täna tegime NL10 sessi ja usun, et 2 nädala pärast on ta juba NL25 regular.
            Miks ta ise ülesse ei suutnud liikuda?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #171
              Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

              Julgust polnud ilmselt, vajas vaid veidi tagant tõukamist ja mõned õpetussõnad.

              Comment

              • sawcrish
                Jube Noob
                • Nov 2008
                • 166

                #172
                Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

                To
                harryahven
                graafik on küll ilus, aga mis mõte on mängida 1.6mil kätte NL2te? 1.6mil käe peale võiks küll nl400+ olla vist? olenevalt br managemendist ja cashoutimise vajadusest..

                Jep sul on 100% õigus
                Aga igakuiselt tuli mul välja kanda ütleme 80% oma bankrollist, et mitte elada kellegi teise kulul ja pokkeri õppimisse ei viitsinud aega pühendada üldse.
                Nüüd kuu aega tagasi viskas mul täielikult kopa ette NL2, et kui ma nüüd edasi ei liigu, siis ma lõpetan pokkeriga. Ja nii ta läks, päevapealt läksin NL5 üle ja hakkasin endale õpetajat otsima ja ise uurima FR kohta täpsemalt ning leidsingi ühe ülipro õpetaja, kelleks on sm112 - Parim Õpetaja.
                Laiskus oligi see kõige suurem segav faktor, et kui sain NL2 grindida põhimõtteliselt silmad kinni, siis kõrgemal see polnud võimalik ja Breakevenis mängida ka ei tahtnud mingite punktide pärast nagu paljud seda teevad, minu jaoks on pokker rohkem ikka skill game kui punktide kogumine või rakebacki taga ajamine, et ala ma teenin siis kõrgemal rakebacki ju kordades rohkem aga enamus regulare ei biidi ikkagi.

                Tervitades
                Last edited by sawcrish; 22.09.10, 20:51.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #173
                  Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

                  Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                  NL25 6maxi lauas nägin just meest, kes on NL1000 ja NL2000 (FR ja 6max) mänginud igas limiidis mingi 50-60K kätt, lifetime graafik -20K$. igasuguseid mängijaid on ikka.

                  http://www.pokertableratings.com/ful...ch/GuyNextDoor
                  Samast ooperist mees, küll mitte highstakes mees, aga see-eest madalamates limiitides muljetavaldavalt palju kaotanud.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #174
                    Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

                    NL50 satub suht tihti - väga huvitav regular http://www.pokertableratings.com/sta...search/capaneo

                    23/17/4 stiil.

                    Noted ka tema kohta:

                    pocketiga callis 3bt pre
                    min 3bet pre JJ ja call shove
                    fd saades donkas T
                    88 5bet shove

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #175
                      Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

                      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                      Samast ooperist mees, küll mitte highstakes mees, aga see-eest madalamates limiitides muljetavaldavalt palju kaotanud.
                      http://www.pokertableratings.com/ful...search/Manne55
                      kõige naljakam on kui fish läheb NL100st pärast kaotust NL200sse ja siis seal bustoks minnes grinidib järgmised 3h play money peale

                      Comment

                      • Pudgehook
                        Jube Noob
                        • Apr 2010
                        • 190

                        #176
                        Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

                        http://www.pokertableratings.com/ful...astedpotential võttis plos shoti.

                        Comment

                        • MartinGarcia
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 517

                          #177
                          Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

                          Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                          hullem kui liinit66line:D

                          haha:D

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #178
                            Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

                            Algselt postitas Pudgehook Vaata postitust
                            hetkel laseb ka 500/1k PLO hu-d PA-ga

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #179
                              Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

                              isildur võix ennast reloadida...

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #180
                                Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud

                                paku steiki talle :D

                                Comment

                                Working...