Re: "Targad ravimid"
Ma ei tea sittagi neist, suht lampi uhasin, need 2 on sellised ained, mida 2p2 foorumites kõige rohkem olen lihtsalt näinud mainitavat.
Ma ei tea sittagi neist, suht lampi uhasin, need 2 on sellised ained, mida 2p2 foorumites kõige rohkem olen lihtsalt näinud mainitavat.
Comment