"Targad ravimid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kristjanp
    Räme Fish
    • Nov 2015
    • 1

    #1

    "Targad ravimid"

    Tere, ma olen Eesti Ekspressi ajakirjanik Kristjan Pihl. Uurin üht teemat, mis peaks kõnetama ka (elukutselisi) pokkerimängijaid. Mujal maailmas pole ammu mingisugune uudis, et pokkerimängijad, aga ka üliõpilased, börsihaid, programmeerijad ja start-up-ettevõtjad kasutavad oma viljaka tööaja pikendamiseks (sh mälu, keskendumisvõime jms parandamiseks) notroopikume ehk nn smart drugs'e. Oxfordis tarvitab neid sessiperioodil väidetavalt iga neljas üliõpilane. Ametlikult on nad toidulisandid, mitte ravimid, ehkki paljude toimeained sarnanevad ravimitele, millega leevendatakse näiteks narkolepisaga seotud vaegusi. Eestis tuntakse neid vähem. Siiski on ka Eestis mõned internetiapteegi, kus neid on võimalik soetada. Milline on teie kogemus, olete ise neid tarvitanud või tunnete kedagi, kes oleks proovinud? Saatke oma kogemused aadressil: kristjan.pihl@ekspress.ee või helistage 53884466.
    Last edited by kristjanp; 22.11.15, 13:23.
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #2
    Re: "Targad ravimid"

    Ei usu, et sul siin joppab, pole lihtsalt selliseid grindereid vast eestlaste hulgas, kes võiks midagi taolist kasutada. Üldjuhul on need ikka sellised sepad, kes mängivad väga palju käsi ja jahivad erinevaid sellega kaasnevaid hüvesid. Peast ei oska küll öelda avalikkusele tuttavat mängijat(eestlast), kes näitaks ligilähedaseltki sellist volüümi, mida võiks taoliste droogidega siduda. Kui pole just eestlaste kogemusi vaja,siis 2p2 foorumist tõenäoliselt leiad väga korraliku vastukaja. Adderall ja Xanax on päris popid tõesti.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: "Targad ravimid"

      Priidix jõi kunagi kasti Red Bulli päevas

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4
        Re: "Targad ravimid"

        Ainukesed rohud mis pokkeriga seoses pidanud võtma on unerohud , grindimine rikub režiimid kategooriliselt ära

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #5
          Re: "Targad ravimid"

          Oleks aastal 2009-2010 seda küsinud , oleks vb vastuseid rohkem. Praegu mängud nii sitad ,et pole mõtet ennast piinata :D

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #6
            Re: "Targad ravimid"

            Kasutan ise Adrafinili aeg-ajalt.

            Comment

            • Fuzzy
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 452

              #7
              Re: "Targad ravimid"

              Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
              Ei usu, et sul siin joppab, pole lihtsalt selliseid grindereid vast eestlaste hulgas, kes võiks midagi taolist kasutada. Üldjuhul on need ikka sellised sepad, kes mängivad väga palju käsi ja jahivad erinevaid sellega kaasnevaid hüvesid. Peast ei oska küll öelda avalikkusele tuttavat mängijat(eestlast), kes näitaks ligilähedaseltki sellist volüümi, mida võiks taoliste droogidega siduda. Kui pole just eestlaste kogemusi vaja,siis 2p2 foorumist tõenäoliselt leiad väga korraliku vastukaja. Adderall ja Xanax on päris popid tõesti.
              Hmm... Suurem osa neist sellised ajuvitamiini tüüpi asjad, mis annavad ajule vajalikke aineid, vähendavad vananemisega kaasnevaid sümptomeid jne. Ei pea küll mingi drooling human bot olema, et nende kasutamist kaaluda. Ise olen kasutanud Alpha GPC-d ja noopepti. Märkimisväärset efekti ei täheldanud. Efekt neil asjadel pikaajaline ja suhteliselt leebe. Kui mõni räägib, et hakkas värve nägema ja maailm liikus aegluubis, siis oli kas räme üledoos või platseebo :D

              Comment

              • Fuzzy
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2010
                • 452

                #8
                Re: "Targad ravimid"

                Reaalsed teaduslikud uuringud paljude ühendite kohta examine.com. Sealt nähtub, et teatud tulemused on olemas, aga muidugi mitte sellisel määral nagu mingi buynootroopicsfromusnowplease!!!!.com väita üritab.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #9
                  Re: "Targad ravimid"

                  Ma ei ole küll mingi grinder praegu, aga kunagi sai kreatiini kasutatud seoses treenimisega ja kreatiinil on teaduslikult tõestatud võime tõsta inimese vaimset võimekust ja seda oli tunda ka. Samas kreatiin ei ole nö. smart drug või nootropic minu teada.
                  Creatine supplementation is in widespread use to enhance sports-fitness performance, and has been trialled successfully in the treatment of neurological, neuromuscular and atherosclerotic disease. Creatine plays a pivotal role in brain energy ...

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #10
                    Re: "Targad ravimid"

                    Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                    Ei usu, et sul siin joppab, pole lihtsalt selliseid grindereid vast eestlaste hulgas, kes võiks midagi taolist kasutada. Üldjuhul on need ikka sellised sepad, kes mängivad väga palju käsi ja jahivad erinevaid sellega kaasnevaid hüvesid. Peast ei oska küll öelda avalikkusele tuttavat mängijat(eestlast), kes näitaks ligilähedaseltki sellist volüümi, mida võiks taoliste droogidega siduda. Kui pole just eestlaste kogemusi vaja,siis 2p2 foorumist tõenäoliselt leiad väga korraliku vastukaja. Adderall ja Xanax on päris popid tõesti.
                    Sry of OT, aga kes see grindimiseks Xanaxit võtab? Selle efekt on täpselt vastupidine soovitavale tulemusele ja pigem just vähendab vaimset aktiivsust. Võin ka omadest kogemustest kinnitada, et kõik korrad kui seda olen enne millegi produktiivse tegemist võtnud, on lõpptulemuseks, et kuigi ärevus on täielikult läinud, siis ka igasugune soov midagi vaimset võimekust vajavat teha.

                    Comment

                    • Fuzzy
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2010
                      • 452

                      #11
                      Re: "Targad ravimid"

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Sry of OT, aga kes see grindimiseks Xanaxit võtab? Selle efekt on täpselt vastupidine soovitavale tulemusele ja pigem just vähendab vaimset aktiivsust. Võin ka omadest kogemustest kinnitada, et kõik korrad kui seda olen enne millegi produktiivse tegemist võtnud, on lõpptulemuseks, et kuigi ärevus on täielikult läinud, siis ka igasugune soov midagi vaimset võimekust vajavat teha.
                      Milles probla, Xanax sisse ja 1 laud Full Ringi käima VPIP 8 PFR 0. Easy does it.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #12
                        Re: "Targad ravimid"

                        Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                        Milles probla, Xanax sisse ja 1 laud Full Ringi käima VPIP 8 PFR 0. Easy does it.
                        haha :D ty

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #13
                          Re: "Targad ravimid"

                          Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                          Hmm... Suurem osa neist sellised ajuvitamiini tüüpi asjad, mis annavad ajule vajalikke aineid, vähendavad vananemisega kaasnevaid sümptomeid jne. Ei pea küll mingi drooling human bot olema, et nende kasutamist kaaluda. Ise olen kasutanud Alpha GPC-d ja noopepti. Märkimisväärset efekti ei täheldanud. Efekt neil asjadel pikaajaline ja suhteliselt leebe. Kui mõni räägib, et hakkas värve nägema ja maailm liikus aegluubis, siis oli kas räme üledoos või platseebo :D
                          Need mingid pussy droogid, Adderall ja Ritalin vähe teine teema. Pokkeri jaoks pidid nad long run muidugi halvad olema - pokkeris ei ole nö 'sessiperioodi' nagu üliõpilastel, vaid võid 24/7 mängida ja sellistes tingimustes palju on inimesi kes seda mõõdukalt kasutaks? Pealegi tegemist raha peale mänguga ja võidulainel pidi kõik tip-top olema, aga kaotuslainel pidavat ikka teinekord päris halbu asju juhtuma - mängid 30h jutti, kaotad pool bankrolli ära jms.

                          Ise proovinud pole, info pärineb maailma suurimast pokkerifoorumist 2+2 'st.

                          Comment

                          • Fuzzy
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2010
                            • 452

                            #14
                            Re: "Targad ravimid"

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Need mingid pussy droogid, Adderall ja Ritalin vähe teine teema. Pokkeri jaoks pidid nad long run muidugi halvad olema - pokkeris ei ole nö 'sessiperioodi' nagu üliõpilastel, vaid võid 24/7 mängida ja sellistes tingimustes palju on inimesi kes seda mõõdukalt kasutaks? Pealegi tegemist raha peale mänguga ja võidulainel pidi kõik tip-top olema, aga kaotuslainel pidavat ikka teinekord päris halbu asju juhtuma - mängid 30h jutti, kaotad pool bankrolli ära jms.

                            Ise proovinud pole, info pärineb maailma suurimast pokkerifoorumist 2+2 'st.
                            Adderall ja Ritalin pole klassikalises mõttes nootroopikumid vaid ergutid. Nootroopikum on aine, millel on pikaajaline positiivne efekt kognitiivsele võimekusele.

                            Comment

                            • bauss
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #15
                              Re: "Targad ravimid"

                              Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                              Ei usu, et sul siin joppab, pole lihtsalt selliseid grindereid vast eestlaste hulgas, kes võiks midagi taolist kasutada. Üldjuhul on need ikka sellised sepad, kes mängivad väga palju käsi ja jahivad erinevaid sellega kaasnevaid hüvesid. Peast ei oska küll öelda avalikkusele tuttavat mängijat(eestlast), kes näitaks ligilähedaseltki sellist volüümi, mida võiks taoliste droogidega siduda. Kui pole just eestlaste kogemusi vaja,siis 2p2 foorumist tõenäoliselt leiad väga korraliku vastukaja. Adderall ja Xanax on päris popid tõesti.
                              Adderall ja Xanax täiesti erinevad asjad ju, wtf?
                              +1 @Fabolous

                              Comment

                              Working...