töö kõrvalt tiksutasin õhtuti vahest paar mtt-d microgamingus filmi kõrvale.
olympic onlines ja starsis tegin ka vbolla paarkend mtt-d, sealt vbolla ka +1,5-2k.
rb äkki ca 1k.
volüümiga olen enam-vähem rahul.
Minu arvates tihe edukate/upswingiste graafikute regulaarne eksponeerimine on ülehinnatud. Obvious "auku mängitud" graafikuid kohtab vähem (Madis, kuidas läheb?).
Ma valetaksin, kui ütleksin, et mind ei huvita, kuidas teistel eesti pokkerimängijatel läheb finatsiliselt ja palju keegi oma kukrusse pistab. Aga at the end of the day, kas ma tunnen ennast paremini/kadedamalt, kui kellelgi minust kehvemini/paremini läheb? Tuleb ikka rohkem enda elule kaasa elada. Küll sooviks teada nende edukamate/miinusmängijate mängustiili ja muude nippide kohta, et miks siis kokkuvõttes niimoodi?
Minu arvates tihe edukate/upswingiste graafikute regulaarne eksponeerimine on ülehinnatud. Obvious "auku mängitud" graafikuid kohtab vähem (Madis, kuidas läheb?).
Ma valetaksin, kui ütleksin, et mind ei huvita, kuidas teistel eesti pokkerimängijatel läheb finatsiliselt ja palju keegi oma kukrusse pistab. Aga at the end of the day, tunnen ma ennast paremini/kadedamalt, kui kellelgi minust kehvemini/paremini läheb? Tuleb ikka rohkem enda elule kaasa elada. Küll sooviks teada nende edukamate/miinusmängijate mängustiili ja muude nippide kohta, et miks siis kokkuvõttes niimoodi?
Minu arvates tihe edukate/upswingiste graafikute regulaarne eksponeerimine on ülehinnatud. Obvious "auku mängitud" graafikuid kohtab vähem (Madis, kuidas läheb?).
Ma valetaksin, kui ütleksin, et mind ei huvita, kuidas teistel eesti pokkerimängijatel läheb finatsiliselt ja palju keegi oma kukrusse pistab. Aga at the end of the day, tunnen ma ennast paremini/kadedamalt, kui kellelgi minust kehvemini/paremini läheb? Tuleb ikka rohkem enda elule kaasa elada. Küll sooviks teada nende edukamate/miinusmängijate mängustiili ja muude nippide kohta, et miks siis kokkuvõttes niimoodi?
Minu arvates tihe edukate/upswingiste graafikute regulaarne eksponeerimine on ülehinnatud. Obvious "auku mängitud" graafikuid kohtab vähem (Madis, kuidas läheb?).
Ma valetaksin, kui ütleksin, et mind ei huvita, kuidas teistel eesti pokkerimängijatel läheb finatsiliselt ja palju keegi oma kukrusse pistab. Aga at the end of the day, tunnen ma ennast paremini/kadedamalt, kui kellelgi minust kehvemini/paremini läheb? Tuleb ikka rohkem enda elule kaasa elada. Küll sooviks teada nende edukamate/miinusmängijate mängustiili ja muude nippide kohta, et miks siis kokkuvõttes niimoodi?
Ega ma arvasingi rohkem hate saada, kui ütled ausalt, mis arvad ja mis ei kattu siin noorte eesti pokkerimängijate arvamusega. Ma igaks juhuks täpsustaks paar tähtsat märksõna, sest nagu aru saada jäi mõni asi arusaamatuks, et umbes, kes see kutt on, kellel 40 postitust ja tuleb siin võiks isegi öelda, et ülbama.
Esiteks mainisin et tihe graafiku näitamine, et kui väga hästi või keskmiselt mul läheb. Look at me, im a such a good player. Lihtsalt ma ei näe Tom Dwani, Phil Iveyt ja Negreanut sellist asja tegemas.
Keda quotisin? Saan aru, et pead silmas, millist Madist? :) No ma ei tea, mõlemad on Eesti meistrid, aga üks on megagrinder ja Barcelona EPT10-nes ja teine on lihtsalt wanna-be-high-stakes-balla-holla. Proovi järeldusele jõuda, kumba ma mõtlesin.
Aga võibolla on asi ainult minus, et mulle meeldib mu rahaasjad võimalikult privaatsed hoida. Siia sobiks selline üliorginaalne lause, mille just välja mõtlesin:
Inimesed (ka pokkerimängijad) on erinevad.
Ega ma arvasingi rohkem hate saada, kui ütled ausalt, mis arvad ja mis ei kattu siin noorte eesti pokkerimängijate arvamusega. Ma igaks juhuks täpsustaks paar tähtsat märksõna, sest nagu aru saada jäi mõni asi arusaamatuks, et umbes, kes see kutt on, kellel 40 postitust ja tuleb siin võiks isegi öelda, et ülbama.
Esiteks mainisin et tihe graafiku näitamine, et kui väga hästi või keskmiselt mul läheb. Look at me, im a such a good player. Lihtsalt ma ei näe Tom Dwani, Phil Iveyt ja Negreanut sellist asja tegemas.
Keda quotisin? Saan aru, et pead silmas, millist Madist? :) No ma ei tea, mõlemad on Eesti meistrid, aga üks on megagrinder ja Barcelona EPT10-nes ja teine on lihtsalt wanna-be-high-stakes-balla-holla. Proovi järeldusele jõuda, kumba ma mõtlesin.
Aga võibolla on asi ainult minus, et mulle meeldib mu rahaasjad võimalikult privaatsed hoida. Siia sobiks selline üliorginaalne lause, mille just välja mõtlesin:
Inimesed (ka pokkerimängijad) on erinevad.
Heeh, tuleb välja, et võib välja lugeda, et võrdlesin eesti keskmist mängijat Tom Dwani, Phil Ivey ja Negreanuga. Kle, tegelt, vist ei peaks jah enam peale võtma :)
Comment