*****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redskruf
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 168

    #31
    Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

    Suured tänud! Head uut!

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

      Algselt postitas redskruf Vaata postitust
      Ei osanud aasta alguses isegi unistada sellisest aastast :)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Umbes 39k$ turnadest veel juurde.
      Kokku:~145$k

      EDIT: FR NL100-NL2k aasta lõikes, aga NL100 vist ainult paar esimest kuud.
      Ja septembris-oktoobris addisin 6maxi ka sisse.
      Aasta üllataja tiitel IMO

      Comment

      • isutuba
        Grinder
        • Sep 2009
        • 633

        #33
        Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

        Cash: 3730€
        Rb: 3428€
        BBJ: 918€
        Kokku: 8076€

        Volüüm oli kusine, kokku kuskil 400-500 tundi.

        2014:
        2-3x rohkem mängu
        20k+ profit
        1k kuus kõrvale panna, min 8 kuud.

        Head uut aastat!

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #34
          Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****




          töö kõrvalt tiksutasin õhtuti vahest paar mtt-d microgamingus filmi kõrvale.
          olympic onlines ja starsis tegin ka vbolla paarkend mtt-d, sealt vbolla ka +1,5-2k.
          rb äkki ca 1k.
          volüümiga olen enam-vähem rahul.
          Last edited by vsiu100; 02.01.14, 14:31.

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #35
            Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

            Algselt postitas redskruf Vaata postitust
            Suured tänud! Head uut!
            Juba pikemat aega teadsin et tegemist tõsise mehega,WP ja HUA!!!

            Comment

            • NhTyGgWp
              Julm Donk
              • Jul 2009
              • 89

              #36
              Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

              Minu arvates tihe edukate/upswingiste graafikute regulaarne eksponeerimine on ülehinnatud. Obvious "auku mängitud" graafikuid kohtab vähem (Madis, kuidas läheb?).

              Ma valetaksin, kui ütleksin, et mind ei huvita, kuidas teistel eesti pokkerimängijatel läheb finatsiliselt ja palju keegi oma kukrusse pistab. Aga at the end of the day, kas ma tunnen ennast paremini/kadedamalt, kui kellelgi minust kehvemini/paremini läheb? Tuleb ikka rohkem enda elule kaasa elada. Küll sooviks teada nende edukamate/miinusmängijate mängustiili ja muude nippide kohta, et miks siis kokkuvõttes niimoodi?
              Last edited by NhTyGgWp; 04.01.14, 22:10.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #37
                Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

                Algselt postitas NhTyGgWp Vaata postitust
                Minu arvates tihe edukate/upswingiste graafikute regulaarne eksponeerimine on ülehinnatud. Obvious "auku mängitud" graafikuid kohtab vähem (Madis, kuidas läheb?).

                Ma valetaksin, kui ütleksin, et mind ei huvita, kuidas teistel eesti pokkerimängijatel läheb finatsiliselt ja palju keegi oma kukrusse pistab. Aga at the end of the day, tunnen ma ennast paremini/kadedamalt, kui kellelgi minust kehvemini/paremini läheb? Tuleb ikka rohkem enda elule kaasa elada. Küll sooviks teada nende edukamate/miinusmängijate mängustiili ja muude nippide kohta, et miks siis kokkuvõttes niimoodi?
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #38
                  Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  vales suunas sügab oma lusikat

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #39
                    Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

                    Algselt postitas NhTyGgWp Vaata postitust
                    Minu arvates tihe edukate/upswingiste graafikute regulaarne eksponeerimine on ülehinnatud. Obvious "auku mängitud" graafikuid kohtab vähem (Madis, kuidas läheb?).

                    Ma valetaksin, kui ütleksin, et mind ei huvita, kuidas teistel eesti pokkerimängijatel läheb finatsiliselt ja palju keegi oma kukrusse pistab. Aga at the end of the day, tunnen ma ennast paremini/kadedamalt, kui kellelgi minust kehvemini/paremini läheb? Tuleb ikka rohkem enda elule kaasa elada. Küll sooviks teada nende edukamate/miinusmängijate mängustiili ja muude nippide kohta, et miks siis kokkuvõttes niimoodi?
                    Keda quoted?

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #40
                      Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

                      Algselt postitas NhTyGgWp Vaata postitust
                      Minu arvates tihe edukate/upswingiste graafikute regulaarne eksponeerimine on ülehinnatud. Obvious "auku mängitud" graafikuid kohtab vähem (Madis, kuidas läheb?).

                      Ma valetaksin, kui ütleksin, et mind ei huvita, kuidas teistel eesti pokkerimängijatel läheb finatsiliselt ja palju keegi oma kukrusse pistab. Aga at the end of the day, tunnen ma ennast paremini/kadedamalt, kui kellelgi minust kehvemini/paremini läheb? Tuleb ikka rohkem enda elule kaasa elada. Küll sooviks teada nende edukamate/miinusmängijate mängustiili ja muude nippide kohta, et miks siis kokkuvõttes niimoodi?
                      Ise ka said aru, mis kirjutasid?

                      Comment

                      • NhTyGgWp
                        Julm Donk
                        • Jul 2009
                        • 89

                        #41
                        Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

                        Ega ma arvasingi rohkem hate saada, kui ütled ausalt, mis arvad ja mis ei kattu siin noorte eesti pokkerimängijate arvamusega. Ma igaks juhuks täpsustaks paar tähtsat märksõna, sest nagu aru saada jäi mõni asi arusaamatuks, et umbes, kes see kutt on, kellel 40 postitust ja tuleb siin võiks isegi öelda, et ülbama.

                        Esiteks mainisin et tihe graafiku näitamine, et kui väga hästi või keskmiselt mul läheb. Look at me, im a such a good player. Lihtsalt ma ei näe Tom Dwani, Phil Iveyt ja Negreanut sellist asja tegemas.

                        Keda quotisin? Saan aru, et pead silmas, millist Madist? :) No ma ei tea, mõlemad on Eesti meistrid, aga üks on megagrinder ja Barcelona EPT10-nes ja teine on lihtsalt wanna-be-high-stakes-balla-holla. Proovi järeldusele jõuda, kumba ma mõtlesin.

                        Aga võibolla on asi ainult minus, et mulle meeldib mu rahaasjad võimalikult privaatsed hoida. Siia sobiks selline üliorginaalne lause, mille just välja mõtlesin:
                        Inimesed (ka pokkerimängijad) on erinevad.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #42
                          Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

                          Väheke dramaatiline.
                          Fwiw, foorumis miski 3.4k kasutajat, 400-500 (semi?) aktiivsed neist ja alla 10% nendest panid oma aasta tulemused.

                          Comment

                          • NhTyGgWp
                            Julm Donk
                            • Jul 2009
                            • 89

                            #43
                            Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

                            Ok, võibolla tõesti ülepaisutatud. Ma ei süvenenud nendesse numbritesse palju neid (aktiivseid) kasutajaid on. Ja palju neist graafikuid paneb.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #44
                              Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

                              Algselt postitas NhTyGgWp Vaata postitust
                              Ega ma arvasingi rohkem hate saada, kui ütled ausalt, mis arvad ja mis ei kattu siin noorte eesti pokkerimängijate arvamusega. Ma igaks juhuks täpsustaks paar tähtsat märksõna, sest nagu aru saada jäi mõni asi arusaamatuks, et umbes, kes see kutt on, kellel 40 postitust ja tuleb siin võiks isegi öelda, et ülbama.

                              Esiteks mainisin et tihe graafiku näitamine, et kui väga hästi või keskmiselt mul läheb. Look at me, im a such a good player. Lihtsalt ma ei näe Tom Dwani, Phil Iveyt ja Negreanut sellist asja tegemas.

                              Keda quotisin? Saan aru, et pead silmas, millist Madist? :) No ma ei tea, mõlemad on Eesti meistrid, aga üks on megagrinder ja Barcelona EPT10-nes ja teine on lihtsalt wanna-be-high-stakes-balla-holla. Proovi järeldusele jõuda, kumba ma mõtlesin.

                              Aga võibolla on asi ainult minus, et mulle meeldib mu rahaasjad võimalikult privaatsed hoida. Siia sobiks selline üliorginaalne lause, mille just välja mõtlesin:
                              Inimesed (ka pokkerimängijad) on erinevad.
                              Ära enam peale võta :)

                              Comment

                              • NhTyGgWp
                                Julm Donk
                                • Jul 2009
                                • 89

                                #45
                                Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

                                Heeh, tuleb välja, et võib välja lugeda, et võrdlesin eesti keskmist mängijat Tom Dwani, Phil Ivey ja Negreanuga. Kle, tegelt, vist ei peaks jah enam peale võtma :)

                                Comment

                                Working...