Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #16
    Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

    Kuna ma soome keelest eriti muffigi ei jaga, siis kindlasti ei meeldi mulle, kui trenni minnes keegi pelamisest sokib jne, teisi mitte kodumaiseid väljendeid sisse miksib.

    Seega selle kasutamine on minuarvates OUT. Samas sõnavabadust ei saa piirata, mõnele just meeldib nii rääkida ja on omadega üli rahul ja pakub veel nalja, kui saab sellist saasta suust välja ajada ;D

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #17
      Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

      Oot aga mismoodi nüüd see jrgn helli tsenseerimine välja nägema hakkab ?

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #18
        Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

        Algselt postitas Imric
        Oot aga mismoodi nüüd see jrgn helli tsenseerimine välja nägema hakkab ?
        Hahahah, kes selle välja mõtles, peab nüüd selgitust andma ;D Samas pelama on tõesti jube sõna ehk anname andeks, kui foorumis viisakas on

        Comment

        • CTXrix
          Grinder
          • Oct 2008
          • 689

          #19
          Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

          Tere, mina pelan pokkerit ja jalgpalli.

          Cmon, bitches!

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

            Kui keegi kirjutab sõna: "jrgn hell", sis ilmub foorumisse: j*** h***

            Comment

            • leits

              #21
              Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

              kaotakls pigem sõna unreal ja toome roppused tagasi

              Comment

              • Tisko
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 163

                #22
                Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                nõustun, et "pelama" on vastik sõna.

                imo

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #23
                  Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                  Algselt postitas ranka
                  Kui keegi kirjutab sõna: "jrgn hell", sis ilmub foorumisse: j*** h***
                  ei, siis muudame jrgn helli fooruminimeks "pelamies"

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #24
                    Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                    Pelama on mingi ruunimeeste s6na imo 12 aastaste

                    Comment

                    • CTXrix
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 689

                      #25
                      Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                      Miks see teema üldse "Küsi Pokkeri PRO-lt" all on? On ju ka selline koht: "Foorumi ja saidi muudatused ja ettepanekud".

                      Pelama kohta arvan, et... väga nõme oleks, kui sellist asja tsenseerima hakatakse...arvestades, et mõned inimesed raiuvad seda meie kallist keelt nii või naa nagu kirvega. Siiani olen tähele pannud, et siin foorumis igasuguste selliste asjade kallal ei norita, mis on igati tervitatav. Ja kui nüüd tähte närida, siis sellised sõnad nagu check, call, fold, raise, pfr, oop, 3bet jne jne jne on ju kõik samuti lausa saatanast. Et äkki tsenseeriks need ka kõik ära?!

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #26
                        Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                        nõus eelkõnelejaga.. las tsensuur jääb filoloogide foorumitesse, siin räägitakse nii ehk naa sellist poolikut eesti-inglise-pokkeri keelt.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                          Algselt postitas CTXrix
                          Miks see teema üldse "Küsi Pokkeri PRO-lt" all on? On ju ka selline koht: "Foorumi ja saidi muudatused ja ettepanekud".

                          Pelama kohta arvan, et... väga nõme oleks, kui sellist asja tsenseerima hakatakse...arvestades, et mõned inimesed raiuvad seda meie kallist keelt nii või naa nagu kirvega. Siiani olen tähele pannud, et siin foorumis igasuguste selliste asjade kallal ei norita, mis on igati tervitatav. Ja kui nüüd tähte närida, siis sellised sõnad nagu check, call, fold, raise, pfr, oop, 3bet jne jne jne on ju kõik samuti lausa saatanast. Et äkki tsenseeriks need ka kõik ära?!
                          Yeah, teeme ära!

                          Olge nüüd tõsised, keegi ei hakka sõna "pelama" tsenseerima ega ka eelloetud nimesid.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #28
                            Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                            Kui nüüd võtta lause "imo on pelama rõve sõna", siis ma tsenseeriks sealt sõnad ära järgmiselt:

                            IMO
                            RÕVE
                            PELAMA
                            SÕNA
                            ON

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                              Algselt postitas alaska
                              Kui nüüd võtta lause "imo on pelama rõve sõna", siis ma tsenseeriks sealt sõnad ära järgmiselt:

                              IMO
                              RÕVE
                              PELAMA
                              SÕNA
                              ON
                              Ma lisaks sinna nimekirja sõna: ATM. Too sõna häirib mind nii räigelt.

                              Comment

                              • Marek K.
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1477

                                #30
                                Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                                imo, atm pelan pokkerit

                                Comment

                                Working...