Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #1

    Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

    Tere

    Kas keegi viitsib teha samasuguse scropti või asjanduse, nagu roppuste tsenseerimine sõnale PELAMA. Ainuüksi selle sõna kasutamine kuskil lauses tekitab juba miniatuurset tilit. Võiks olla selline script sees, et kõik käänded või pöörded või mis need on muudetakse normaalseks ja ilusaks sõnaks mängima või isegi toksima oleks parem varjant!

    Pelama - Mängima - Toksima pokkerit
    Pelan - Mängin - Toksin pokkerit
    Pelad - Mängid - Toksid pokkerit

    On ilmselge, milline varjant ajab oksele ja tuleks ära tsenseerida, sest see on rõvedam, kui ükskõik missugune roppus. Kasvõi v***u sittuvad vaglad kõlab ilusamini kui sõna pelama.

    Siiralt abile lootes!
    Jrgn
    0
    Jah, ei peaks!
    0%
    0
    Peaks!
    0%
    0
    Ei huvita, tsenseeriga hoopis jrgn hell ära!
    0%
    0
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

    Lisasin polli ja lugege ikka hoolega :D

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #3
      Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

      Aitäh polli eest! Kahju et rohkem kui ühe korra hääli anda ei saa. Teeks öösel lobbytööd, et enda tsenseerimist päästa ja pelamist kaotama.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

        Hääletatud, nüüd tagasi pelama.

        Comment

        • UdusOlevSiil

          #5
          Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

          Algselt postitas ranka
          Lisasin polli ja lugege ikka hoolega :D
          Suht kallutatud variandid. Väga raske oli viimast varianti mitte valida.

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #6
            Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

            Jah, ei peaks! - 3 (27.3%)
            Peaks! - 2 (18.2%)
            Ei huvita, tsenseeriga hoopis jrgn hell ära! - 6 (54.5%)

            Total Voters: 11

            tulevik on tume sul jrgn hell

            Comment

            • muhaa
              Räme Fish
              • Nov 2008
              • 17

              #7
              Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

              Nagu esimesest postitusest selgub, oleks tarvilik veel ühe skripti olemasolu. Selline, mis asetaks kirjavahemärgid sinna, kus nad peaksid olema ja eemaldaksid neid sealt, kus nad üleliia on. Sama kehtib ka erinevate tähtede kasutamise kohta.

              Antud juhul on tegemist siis soovitud skripti täiendamisega alanevas suunas ehk tähtsuse järjekorras vähem oluliste teksti osade korrigeerimisega. Samuti annaks liikuda ülemistele teksti tasanditele nagu näiteks ebasoovitava lause või suisa tekstilõigu muutmiseks vajaliku skripti loomine. Selline skript võimaldaks kohandada juba olemasolevate lausete tähendust lugejale sobilikumaks ja paraneks üldine heaolu.

              P.S Vajalik skript on foorumis juba täiesti kasutusel. Tegelikult on neid mitu. Mõned sõimavad neid ja kutsuvad moderaatoriteks.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #8
                Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                Algselt postitas muhaa
                P.S Vajalik skript on foorumis juba täiesti kasutusel. Tegelikult on neid mitu. Mõned sõimavad neid ja kutsuvad moderaatoriteks.
                See on hea. :D

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #9
                  Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                  Iseenesest see vähe laiem teema vist? Sattusin poes lugema mingit mängude õpetuse raamatut, kus oli püütud tõlkida pokkerit tutvustava jutu sees kõiki termineid eesti keelde ja tulemus oli ikka päris kohutav. Kõiki ei mäleta, aga meeles on selline asi nagu "koolimine" näiteks jne., päris naljakas lühidalt.

                  Siingi foorumis on täiesti segamini ingliskeelsed väljendid eesti keelega ja kindlasti on paljudel väljenditel olemas väga head vasted eesti keeles, mida lihtsalt ei kasuta keegi. Pigem peab laskma sellistel asjadel minna ja rahvas peabki ise oma keele kujundama, mingit õudust selles küll ei näe, kui keel rikastub. Palju siis neid eestikeelseid päris omi sõnu on? Ja släng on alati olnud ja jääb alati olema.

                  Aga soome keelest võiks küll vähem sõnu üle võtta, sellega nõus. Kui mõnele Võru poisile õelda, et lähen välja pelama, siis ta ei saa mitte mõhkugi aru. Polli kolmas variant oli aga niivõrd ahvatlev, et seda ei saanud valimata jätta. Sorry Jrgn!

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #10
                    Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                    Kui siin foorumi paremaks tegemiseks juba läks, siis Patricku jaoks peaks vähemalt selline lisa juures olema...

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                      Algselt postitas jrgn hell
                      Ainuüksi selle sõna kasutamine kuskil lauses tekitab juba miniatuurset tilit.
                      Eesti Esimene Tildivaba Foorum

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                        Väga rõve sõna, ka minu tilt-o-meter vibreerib selle peale.

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #13
                          Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                          Täiesti harjumuse asi. Mind näiteks ajab tilti sõnad "Omaha" ja "Fixed limit".

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #14
                            Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!

                            Algselt postitas lebovend
                            Täiesti harjumuse asi. Mind näiteks ajab tilti sõnad "Omaha" ja "Fixed limit".


                            ROFL, ei tra, see oli küll hea level praegu ;D

                            Ja ma komasid ei hakka nihutama.

                            Comment

                            • Friiko
                              Jube Noob
                              • Feb 2009
                              • 158

                              #15
                              Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!


                              Kui keelata ka sõnad, nagu tilt, bad beat, downswing, suckout jne. Siis saaks pokkeriprod'est ka eesti rõõmsaim foorum. 8)

                              Comment

                              Working...