Re: Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!
Kuna ma soome keelest eriti muffigi ei jaga, siis kindlasti ei meeldi mulle, kui trenni minnes keegi pelamisest sokib jne, teisi mitte kodumaiseid väljendeid sisse miksib.
Seega selle kasutamine on minuarvates OUT. Samas sõnavabadust ei saa piirata, mõnele just meeldib nii rääkida ja on omadega üli rahul ja pakub veel nalja, kui saab sellist saasta suust välja ajada ;D
Kuna ma soome keelest eriti muffigi ei jaga, siis kindlasti ei meeldi mulle, kui trenni minnes keegi pelamisest sokib jne, teisi mitte kodumaiseid väljendeid sisse miksib.
Seega selle kasutamine on minuarvates OUT. Samas sõnavabadust ei saa piirata, mõnele just meeldib nii rääkida ja on omadega üli rahul ja pakub veel nalja, kui saab sellist saasta suust välja ajada ;D
Comment