Re: Tulumaks pokkerilt..??
Noh, oppe ei tehta õnneks noortele inimestele üleöö. Aga üldiselt ma ei väidaks, et vabatahtlik tervisekindlustus oleks ka 18-25 aastasele halb investeering, eriti kui ta mingi "eluvend" on. Autoga võssa, tänaval nuga, tarvitad mingit vale sodi vms. Ja tobe kui inimene teeb n. oma autole kasko aga enda peale kulutada ei raatsi (see 1,4K kuus on ikka üsna väike kulu). Mis on tähtsam?
Niisama lampi firmat teha ei ole minu arvates ka erilist mõtet. Firmaga on omajagu tegemist ka ikka (eriti kui on palgatöötajaid), see pole reaalsuses nii lihtne midagi
Ainuke pluss FIE ees on see, et OÜ vastutab osakapitaliga, FIE kogu oma pe...ga.
Algselt postitas masterpuppet
Niisama lampi firmat teha ei ole minu arvates ka erilist mõtet. Firmaga on omajagu tegemist ka ikka (eriti kui on palgatöötajaid), see pole reaalsuses nii lihtne midagi
Ainuke pluss FIE ees on see, et OÜ vastutab osakapitaliga, FIE kogu oma pe...ga.
Comment