Tulumaks pokkerilt..??

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maheaatom
    Grinder
    • Oct 2008
    • 958

    #106
    Re: Tulumaks pokkerilt..??

    Algselt postitas masterpuppet
    Ning kui on vaja teha näiteks elutähtis operatsioon, mis on elukallis (südamesiirdamine vms), siis haigekassata võid sellisest asjast ainult und näha, sest ilmsegelt ei suuda sa seda vähemalt miljonilist operatsiooni ise kinni maksta.
    Noh, oppe ei tehta õnneks noortele inimestele üleöö. Aga üldiselt ma ei väidaks, et vabatahtlik tervisekindlustus oleks ka 18-25 aastasele halb investeering, eriti kui ta mingi "eluvend" on. Autoga võssa, tänaval nuga, tarvitad mingit vale sodi vms. Ja tobe kui inimene teeb n. oma autole kasko aga enda peale kulutada ei raatsi (see 1,4K kuus on ikka üsna väike kulu). Mis on tähtsam?

    Niisama lampi firmat teha ei ole minu arvates ka erilist mõtet. Firmaga on omajagu tegemist ka ikka (eriti kui on palgatöötajaid), see pole reaalsuses nii lihtne midagi Ainuke pluss FIE ees on see, et OÜ vastutab osakapitaliga, FIE kogu oma pe...ga.

    Comment

    • Maheaatom
      Grinder
      • Oct 2008
      • 958

      #107
      Re: Tulumaks pokkerilt..??

      Algselt postitas alaska
      Kiirabi ja esmaabi on kindlasti tasuta ja keegi haigekassakaarti ei küsi.
      Esmaabi jah aga paned autoga võssa ja oled mõni nädal intensiivis ilma haigekassata - küll sulle see arve ka saadetakse
      Surema sind muidugi ei jäeta.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #108
        Re: Tulumaks pokkerilt..??

        Algselt postitas Maheaatom
        Esmaabi jah aga paned autoga võssa ja oled mõni nädal intensiivis ilma haigekassata - küll sulle see arve ka saadetakse
        Surema sind muidugi ei jäeta.
        Yeah, see on väga valus.

        Long runnis kindlasti on haigekassa -EV aga kahjuks elu on liiga lühike ja samas ühekordne, et pikema perpspektiivi peale mängida.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #109
          Re: Tulumaks pokkerilt..??

          Samas eks see haigelassakaart ka suurt midagi garanteeri.On ju jutte küll kuuldud,kus kellegil on vaja olnud mingit kunstsüda-opp tehakse kuskil Itaalias,mille tegemiseks läheb ca mill.Ja siis on kogu perekond oma majad ja autod jms maha müünud,et seda oppi võimaldada vms


          Mnjah aga jah elu tõesti ühekordne,olgu sul raha kui palju rebuyd sa teha ei saa
          Et see peaks olema suht viimane asi mille arvelt kokku hoida.

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #110
            Re: Tulumaks pokkerilt..??

            Algselt postitas ranka
            Aga kui see välja tuleks, et nii tehakse - et tegelikult tegevust ei toimu, töötajad maksavad ise oma sotsmaksu kinni, kas sellest probleeme tekib ja seadusega karistada saab?

            Tegelikkuses ju mitte mingisugust petmist ei toimu, sest ise ostes saad haigekassa tunduvalt odavamana aga nii tööl olles plussid on, et kogunevad tööaastad ning on ka midagi tööraamatus näidata.
            minu esialgne soovitus lähtuski praktikast, kust ma võin tuua ka näite, et selline asi toimib

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #111
              Re: Tulumaks pokkerilt..??

              olen olnud selline "tööta töötaja" 6 aastat, toimib, aga fakt on, et selle 6 aasta jooksul pole mul kordagi arsti vaja läinud. nüüd, töötuna saab vähemalt töötukassast reikbäkki ja pensioni alla läksid need vist ka kirja.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #112
                Re: Tulumaks pokkerilt..??

                Algselt postitas LuuK
                olen olnud selline "tööta töötaja" 6 aastat, toimib, aga fakt on, et selle 6 aasta jooksul pole mul kordagi arsti vaja läinud. nüüd, töötuna saab vähemalt töötukassast reikbäkki ja pensioni alla läksid need vist ka kirja.
                see summa vist nii väika ja pead korra kuus kohal kah käima. + nad hakkavad jyu sulle mingeid koristaja kohti pakkuma jne. Ainuke soodukas on et saad vist tasuta kursustele käija vms. Igatahes arvan et see summa mis nad annavad ei vääri seda, et kuus kord kohale minna

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #113
                  Re: Tulumaks pokkerilt..??

                  Kusjuures see ka suht nali,et kui nt töötuks tahad regada,siis peab sul max 6 kuud tagasi olnud töökoht.
                  Seega nt kui läksid peale töötuksjäämist kasvõi reisile või siis munesid niisama kodus ei ole sul õigust isegi "töötuks" saada

                  Comment

                  • timukasr
                    Vana Tegija
                    • Nov 2008
                    • 1099

                    #114
                    Re: Tulumaks pokkerilt..??

                    Ma sain oma vastuse kätte, keda huvitab, mis kirjutati (Starsi ja PartyPoker'i kohta) saatke PM ja ma vastan. Muidu postitaks siia, aga mu postid kütavad liiga palju kirge, seega hoian info enda teada.

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #115
                      Re: Tulumaks pokkerilt..??

                      mõtlesin et küsin seda infot pmis aga mõtlesin et pärast tulevad süümekad ors nii et jääb ära

                      Comment

                      • leits

                        #116
                        Re: Tulumaks pokkerilt..??

                        niikaua kui selga ei lennata on pohhui ja pole lennatud. ära ainult uudistesse mine :)

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #117
                          Re: Tulumaks pokkerilt..??

                          Algselt postitas timukasr
                          Ma sain oma vastuse kätte, keda huvitab, mis kirjutati (Starsi ja PartyPoker'i kohta) saatke PM ja ma vastan. Muidu postitaks siia, aga mu postid kütavad liiga palju kirge, seega hoian info enda teada.
                          n1.cares.com oli vist saidi nimi ?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #118
                            Re: Tulumaks pokkerilt..??

                            Algselt postitas timukasr
                            Ma sain oma vastuse kätte, keda huvitab, mis kirjutati (Starsi ja PartyPoker'i kohta) saatke PM ja ma vastan. Muidu postitaks siia, aga mu postid kütavad liiga palju kirge, seega hoian info enda teada.
                            Saada mulle PM.

                            Comment

                            • Lutzky
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1829

                              #119
                              Re: Tulumaks pokkerilt..??

                              Mulle võid ka panna. Huvi pärast tahaks ikka teada, mis värk on...

                              Comment

                              • UdusOlevSiil

                                #120
                                Re: Tulumaks pokkerilt..??

                                Ja keegi, kes vastuse teada saab võik selle siia teemasse ka visata :P

                                Tahaks ka teada.

                                Comment

                                Working...