***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IsandJoberst
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 326

    #1

    ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

    Teen teema ära
  • valgelendur
    Jube Noob
    • Oct 2012
    • 121

    #2
    Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

    Kuu tulemus oli hea, aga pole jälle rahul mitme asjaga.
    1)pole volüümiga rahul
    2)mu mäng oli halvema jooksu ajal mitterahuldav, tegin väga palju lollakaid vigu, winrate annab soliidselt parandada veel
    3)joomisele kulus väga palju aega ja raha, eriti raha

    Enamus NL100SH (~5000kätt muud, NL200SH ja omaha HU)

    +2530 rb
    +825eur/1060usd kõrvaltöö
    =8718usd total

    Aasta 24 596usd (koos kõrvaltööga, ainult pokker 20 611)

    Next month?
    Vähendan teadlikult volüümi, et kanda kinnitada NL200!

    .....aasta lõpuks NL1k
    Last edited by valgelendur; 31.03.13, 18:53.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***




      Üritan aprillis paremini :)

      Comment

      • IsandJoberst
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 326

        #4
        Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***



        +RB 157,46$
        Kokku:808,42$

        Eesmärgid aprillis:
        Õppida/areneda
        80h+
        Profit mänguliselt 1k$+

        Comment

        • viki
          Grinder
          • Apr 2010
          • 893

          #5
          Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

          Väga palju kehva mängu ja tilti.NL2-16

          Comment

          • kardpleier
            Grinder
            • Jul 2009
            • 699

            #6
            Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #7
              Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

              Kust otsast see kehv mäng ja tilt on lol.
              thinly veiled brag?

              @viki

              Comment

              • viki
                Grinder
                • Apr 2010
                • 893

                #8
                Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Kust otsast see kehv mäng ja tilt on lol.
                thinly veiled brag?

                @viki
                Jaanuaris jooksin 35bi alla EV ja pärast seda pole suutnud rahulikult mängida.Vahepeal võtsin raha välja ja hakkasin NL-2st uuesti pihta.Madalates limiitides on ka kehva mänguga ok winrate.bi0hazardile:NL-2te on vähe.Suht palju NL-5.Kokku on 135bi plussi.Ei hakka teist graafikut panema.
                Last edited by viki; 31.03.13, 20:37.

                Comment

                • juuretis
                  FPP Pro
                  • Jan 2011
                  • 269

                  #9
                  Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Mõtlesin et peidan EV joone ära siis jätaksin parema mulje aga poh.

                  Tulemused:
                  Cash +211$
                  Donkaments ~+50$
                  Bonus +10$

                  Kokku ca +270$. Peaks olema rekord kuu.

                  Aprillis oleks eesmärk NL10 50k kätt ja olla plussis.

                  Comment

                  • Ermii
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 402

                    #10
                    Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                    imelik kuu oli

                    Comment

                    • bi0hazard
                      Vana Tegija
                      • Jul 2010
                      • 1342

                      #11
                      Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                      Algselt postitas viki Vaata postitust
                      Väga palju kehva mängu ja tilti.NL2-16
                      nagu jutust välja tuli, siis suht palju on NL2 su graafikust ? palun pane bb graph, isegi kui sul oleks kõik käed NL10 või siis NL16, oleks vastavalt 85bi/52~bi plussi, mis on väga korralik tulemus, like wtf man

                      Comment

                      • dabljuu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 494

                        #12
                        Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                        Triobet andis tasuta 5€ , jagasin selle summa neljaks, sain 0.80ga 4 lauda shortstäkkida 0.1/0.2 ja siis kui 16€ koos läks edasi 0.4 NL. Proovisin ka nl10 agro BRM-iga a seal sai paar heledat laksu ja arvan, et võiks ikka traditsiooniline 20by olla edaspidi. Eks näis kaugele sõidab.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #13
                          Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                          Rekord kuu enda jaoks.

                          MTT/SNG: 1923$
                          Cash: 17$
                          Rakeback/Refund: 31$

                          KOKKU: 1961$

                          Eesmärk: Üüri raha vähemalt ära grindida.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #14
                            Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Ranne haige ja see seab volüümile piirangud.
                            nl5 on ka biiditav, kuid vead ja mindseti kõrvalepõiked annavad seal rohkem tunda. Mängin 250bb stackiga ja IMO oluliselt nauditavam, kui mingi 100 bb mäng.
                            Viimasel ajal tundub nagu oleks nl5 kuidagi veel rohkem kokku kuivanud, kui see enne oli.
                            Eesmärgid: ostan vbl Flopzilla ja nutitan oma mängu paremaks selle abil. Vertikaal hiire peaks ka hankima enne kui ranne päris otsast ära kukub.

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #15
                              Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                              Selle eest saab ju natuke popsu küll. :)

                              Comment

                              Working...