***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #16
    Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

    Esimene pool kuust möödus väga edukalt, peale mida läksin nädalaks lauda sõitma. Tagasi koju jõudes avastasin, et olen 300k vpp graafikust maas ja et tuleks volüümi suurendada, õnnestuski 75k vpp täis saada. Kahjuks nädal puhkust mu mängule hästi ei mõjunud ja sai palju spewi ja muidu halba mängu tehtud. Õnneks aitas jooks natuke kaasa ja päev päevalt ka mäng paranes, tänu millele õnnestus kuu tugevalt lõpetada.




    ~2k muud kraami juurde


    Aprilli kohta nii palju, et võiks 2x suuremat volüümi näidata. Teine pisike eesmärk oleks oma päevik avada, eks paistab kas jõuab

    Comment

    • ebast
      Jube Noob
      • Apr 2012
      • 104

      #17
      Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

      solid stabiilne redline

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #18
        Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

        Nonii esimene kuu PT4-ga.
        cash hu cap ja std.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        +4260$

        HUHT. korralik pasarahe nagu alati :D
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        +2100$

        RB+ boonused 2155$

        Kokku +8515$

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #19
          Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

          Donkaments
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Codecci eeskujul hakkasin PLOd bumhuntima, üritan mingi sample täis mängida, aga tundub tõesti palju lubav mäng olevat.
          50HU
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          100s jooksen nagu ass, aga küll käima saab

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          PLO200s tegin codiga sõbraliku lahingu ja kaotasin talle $1.4k, 1.3 alla EV, aga stnrd omaha.
          NL BE, mingi 10k käsi sample 50s.
          Rb kuskil 700$
          Kokku 36.6k$~

          Järgmine kuu plaanis puhata, aga edaspidi mängin PLOs mingi sample täis, seal siuke action ikka, et anna otsad. Tiksun 50s edasi ja näpin vaikselt sadat ja loodan selle ka nii käima saada nagu 50e. Occasional donkamendid ka vahele.
          Kui perse läheb siis suundun FRi juurde tagasi lihtsalt, hetkel lihtsalt toss väljas sellest nolifemisest.
          Last edited by qbj0hn; 01.04.13, 00:23.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #20
            Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

            Volüüm sai kõva ning tulemusel pole ka viga.



            VPPD: ~1400$

            kokku jämedalt 11500$ mis on elu parim :)

            Comment

            • Fuzzy
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 452

              #21
              Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

              EV-d kahjuks ei näita HH converteri bugi tõttu.



              Uploaded with ImageShack.us

              Comment

              • SANGPOMM
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 479

                #22
                Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                Märtsi lubadused
                [ ]160h pogerit 104+17=121
                [ ] null alkot - Peaagu pool kuud pidasin vastu. ja siis ikka hoolega nii reede kui laup peol
                [ ] coach 1h ainult
                [ ] study grupis aktiivsem olema. Tegelesin rohkem kõrvaliste asjadega
                [ ] winrate suuremaks senise 4bb/100 asemel
                [ ] pidama jääda nl50

                Märts ise:

                Korralik mindseti proovile panek, sest esimese nädalaga paugutasin ikka ilusad 30+ BI kuristiku. Õnneks olen rakeback pro ja sain kuu ikkagi plussi.

                Cash: -363$
                MTT: +36$
                RB/boonus: 500$
                omaha+100$
                Muu: +188$
                Kokku:461$

                Aprilli eesmärgid on hästi lihtsad:
                Kasum ja 100k kätt
                NL50 shot+++++

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #23
                  Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                  Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                  EV-d kahjuks ei näita HH converteri bugi tõttu.



                  Uploaded with ImageShack.us

                  Ilus tulemus. Kus sa mida mängid?

                  Comment

                  • Fuzzy
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 452

                    #24
                    Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                    Urkakal nl200-nl1k.

                    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                    Ilus tulemus. Kus sa mida mängid?
                    Last edited by ranka; 03.04.13, 19:16. Põhjus: Keegi ei küsinud RB diili ega infot...

                    Comment

                    • Jäämees
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1182

                      #25
                      Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                      Nothing

                      Eesmärk on siia arvuti ja korralik net saada ja kuidagi viisi uuesti mängima hakata töö kõrvalt, unistan, et saaks cashi õppida.

                      Õnnitlused ka printeritele, parima kuu puhul Kotkale topelt õnnesoovid.

                      Comment

                      • ebast
                        Jube Noob
                        • Apr 2012
                        • 104

                        #26
                        Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                        wow urkas saab sellist volüümi näidata? päris mõnus

                        Comment

                        • Fuzzy
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2010
                          • 452

                          #27
                          Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                          Last edited by ranka; Today at 21:16. Reason: Keegi ei küsinud RB diili ega infot...
                          Küsiti kus mängin, ei tahtnud avalikult kuulutada ja palusin küsida PM-i teel, keda huvitab. Milles probleem, ma ei saa aru?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                            Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                            Küsiti kus mängin, ei tahtnud avalikult kuulutada ja palusin küsida PM-i teel, keda huvitab. Milles probleem, ma ei saa aru?
                            Miks sa ei ütle avalikult välja, mis saidil sa mängid.

                            E: kui ei taha avalikult öelda, siis ära üldse maini PM osa. Ma ei pea läbi nägema, kes pakub lampi iga pm-iga RB-d või kes tõesti on aus.

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #29
                              Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                              Miks pm-ga RBd pakkuda ei või?

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #30
                                Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***

                                Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                                Miks pm-ga RBd pakkuda ei või?
                                Ausalt öeldes ma ei saa midagi aru :)

                                Comment

                                Working...