Re: ***Märtsi graafikud/Aprilli eesmärgid***
Esimene pool kuust möödus väga edukalt, peale mida läksin nädalaks lauda sõitma. Tagasi koju jõudes avastasin, et olen 300k vpp graafikust maas ja et tuleks volüümi suurendada, õnnestuski 75k vpp täis saada. Kahjuks nädal puhkust mu mängule hästi ei mõjunud ja sai palju spewi ja muidu halba mängu tehtud. Õnneks aitas jooks natuke kaasa ja päev päevalt ka mäng paranes, tänu millele õnnestus kuu tugevalt lõpetada.

~2k muud kraami juurde
Aprilli kohta nii palju, et võiks 2x suuremat volüümi näidata. Teine pisike eesmärk oleks oma päevik avada, eks paistab kas jõuab
Esimene pool kuust möödus väga edukalt, peale mida läksin nädalaks lauda sõitma. Tagasi koju jõudes avastasin, et olen 300k vpp graafikust maas ja et tuleks volüümi suurendada, õnnestuski 75k vpp täis saada. Kahjuks nädal puhkust mu mängule hästi ei mõjunud ja sai palju spewi ja muidu halba mängu tehtud. Õnneks aitas jooks natuke kaasa ja päev päevalt ka mäng paranes, tänu millele õnnestus kuu tugevalt lõpetada.

~2k muud kraami juurde
Aprilli kohta nii palju, et võiks 2x suuremat volüümi näidata. Teine pisike eesmärk oleks oma päevik avada, eks paistab kas jõuab








Comment