Re: ***Veebruari graafikud/Märtsii eesmärgid***

RB-ga koos pealt 5K miskit. Täitsa rahul ja winrate ka korralik. Märtsis polegi miskit muud, kui samat taset hoida. Aprillist prolly katsetan kõrgemal, kui olen teatud veendumusteni jõudnud.

RB-ga koos pealt 5K miskit. Täitsa rahul ja winrate ka korralik. Märtsis polegi miskit muud, kui samat taset hoida. Aprillist prolly katsetan kõrgemal, kui olen teatud veendumusteni jõudnud.


Comment